Latest Release:
3/24/2018
Version: 1.1
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

Dogs are permitted Bicycles are permitted Stroller Accessible Accessible by public transit Public restrooms available Recommended for kids Available at all times

Zvireci Pexeso 

  • Average Rating: 4.5 stars
  • Created by: Sali-CZ
  • Submitted by: Premium Member Sali-CZ
  • Start at:  N 49° 45.130 E 013° 22.121
  • Location: Czechia
  • Play Time: Less than 1 hour
  • Date Added: 3/24/2018 7:28 AM
  • Last Updated: 3/26/2018 11:54 PM
  • Downloads: 104
  • Completions: 14

About This Cartridge

Jedna se o klasicke pexeso, jak ho snad kazdy zna a s drobnymi doplnky. 

Starting Location

Spoustejte v bezprostrednim okoli vychozich souradnic. 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member Animatronio played it on 6/2/2018

Rating: 4 stars


Na začátku hry vybrána varianta na počet chyb v lehké verzi (nevěděla jsem, co od toho čekat). Hra fungovala bezvadně, vstup do polí jasný. Paměť potrénována také výborně. Na konci byl počet chyb rovný 3. Hra odehrána na telefonu Sony naprosto bez problémů. Díky za pěknou hru a krásnou finálku

[permalink]

Groundspeak Premium Member Majdis + JaRu played it on 6/1/2018

Rating: 4 stars


Děkujeme za kešku

Dnešní trochu podmračené počasí jsme přivítali a proto jsme se rozhodli vyrazit si do výru velkoměsta Plzně. Bohužel se mi v rámci domácí přípravy nepodařilo vyluštit moc kešek, a tak jsme si jako hlavní cíl dali odlov Plzeňských wherigo keší, virtuálek a pár dalších krabiček na které jsme cestou narazili. Celkem jsme po Plzni naběhali dvacet kilometrů a odlovili jsme dvanáct keší. Všem ownerům za ně děkujeme.

Odlov tohoto wheriga jsme si na našem seznamu dali na první místo a dobře jsme udělali. Nedovedu si představit, jak by jsme po zdejším plácku pobíhali v tom úmorném odpoledním vedru, které následovalo. Po příchodu na základní souřadnice jsme se dali do hry. Na mém telefonu program spadl hned po dvou minutách díky slabé GPS, ale na to jsem zvyklá a tak jsem vzala sešit a šla pomoci geomanželovi psát poznámky. Bohužel i tuto hru jsme nedokončili, asi nám bránila oblačnost, která zde panovala. Správný kačer se nevzdá. Zaktivovali jsme síly a pustili se do dalšího kola. To už bylo úspěšnější a tak po cca 15 minutách proplétání mezi školáky, kteří zde trávili hodinu tělocviku, se nám s drobnými zdrženími v programu podařilo vyloudit finální souřadnice. Pak už jen odlov pokladu a rychlý log. Moc děkujeme za zábavné wherigo a posíláme mu bodík.

[permalink]

Groundspeak Premium Member cichalm played it on 4/20/2018

Rating: 4 stars

Odehráno, díky

[permalink]

Groundspeak Premium Member Sunny.Plzen played it on 4/19/2018

Rating: 4 stars

Zajimavy napad, setkal jsem se s necim podobnym poprve. Mel jsem obavu z pripadneho neuspechu a tak jsem zbabele zvolil jen lehkou variantu. Ale docela to slo. Bylo hezky a tak jsem hral "pod dozorem". Museli si myslet, ze mne hrabe.
Odlov kesky trochu s problemy. Nejprve bylo zamudleno majitelem objektu a pak vlastni vyzvednuti schranky. Nakonec se ale podarilo.
Diky za pekne a tak trochu jine wherigo.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Dennyšák_a_Baty played it on 4/7/2018

Rating: 5 stars

Skvělá hra, díky!

[permalink]

View All Logs | Write Log