Latest Release:
7/2/2018
Version: 1.5
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

Dogs are permitted Bicycles are permitted Accessible by public transit

Piknik u cesty 

  • Average Rating: 3.5 stars
  • Created by: odolen
  • Submitted by: Premium Member odolen
  • Start at:  N 49° 17.651 E 014° 08.786
  • Location: Jihočeský kraj, Czechia
  • Play Time: 1 to 2 hours
  • Date Added: 6/6/2018 8:01 AM
  • Last Updated: 7/2/2018 2:03 PM
  • Downloads: 97
  • Completions: 8

Nostalgicka scenerie predmestske dzungle s industrialnimi ruinami je kulisou vypravy za mytickym artefaktem. Na motivy klasicke sci-fi novely bratri Strugackych. Setkani s pozustatky navstevy z jineho sveta nelze vyloucit. Plne funguje pouze pro WhereYouGo (Android). Pro Garmin pouze naprosto zjednodusena verze!

About This Cartridge

Na nekolika mistech na Zemi se objevily oblasti s podivnymi nevysvetlitelnymi anomaliemi, kde se nachazeji artefakty, ktere casto popiraji nase pojeti prirodnich zakonu.
Pripisuji se 'Navsteve' mimozemske civilizace, lide ale nezaregistrovali, ze by s nimi navazala oficialni kontakt.
Oblasti, nazvane 'Pasma', jsou ohrazeny, hlidany a vedecky zkoumany. O predmety v nich se zajimaji take dobrodruzi a prekupnici, kteri tam nelegalne vnikaji a vynaseji odtud veci na vlastni pest, ackoli tim riskuji zivot, protoze setkani s tamnimi zahadami maji casto fatalni nasledky.
Okolo Pasem patroluji hlidky, ktere ale z obavy pred pripadnou vesmirnou nakazou nezatykaji, a pokud tyto tzv. 'stalkery' pristihnou, rovnou pouziji ostre naboje.
Hrdinou pribehu je byvaly stalker Roderick alias Zrzek, nalezajici se na pocatku hry na pul cesty mezi branou Ustavu pro vyzkum mimozemskych civilizaci a barem 'BORSCHT', v jehoz sousedstvi se jedno Pasmo nachazi... 

Starting Location

prostranstvi pred vjezdem do arealu stavebnin 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member hosterb played it on 3/10/2019

Rating: 3 stars

Odehrano na androidu a starem tlf Samsung. Zadne vyrazne komplikace nenastaly :-) Diky

[permalink]

Groundspeak Premium Member Lomnice played it on 9/27/2018

Rating: 3 stars


Cestou na chalupu jsme se zastavili v Písku a zahráli si oblíbené wherigo. Knihu jsme nečetli, ale nakonec jsme se zdárně dostali až ke zlaté kouli. Wherigo odehráno na Huawei P10 bez větších problémů. Děkuji ownerovi za wherigo keš


[permalink]

Groundspeak Regular Member j_stanek played it on 6/30/2018

Rating: 4 stars

Odloveno spolecne s dubex na prochazce s pejskem. Diky

[permalink]

Groundspeak Premium Member dubex played it on 6/30/2018

Rating:

18:00

Navštíveno a nalezeno společně s j_stanek na dnešní odpolední procházce s pejskem. Bez výměny a dík za procházku a ještě k tomu s keší.

A jaké bylo počasí? Dnes opět totálně zkažené. Obloha téměř bez mraků a teplota vyrostla až na plus dvacet pět stupňů Celsia.

Já mám rád něco jiného. Když přijdou pořádné mraky a začne pršet. Nejlépe takový vytrvalý a hustý deštíček, kterému se říká zahradnický. A když je k tomu i pořádná mlha, tu mám taky rád, je to nejlepší.
Když je takové moje oblíbené počasí, vždycky říkám: "Konečně se udělalo hezky!" A všichni kolem mě si ťukají na čelo. A pospíchají, aby byli co nejdříve schovaní doma.
Teplé slunečné počasí odbýváme prostým: "Je tam pěkně" případně "Je hezky". Je ovšem zajímavé, kolika způsoby se dá v češtině vyjádřit moje oblíbené počasí: "Padají trakaře", "Čerti se žení", "Mrzne až praští", "Zima jak v ruským filmu", "Psa by nevyhnal".
I s těmi psy je vlastně obráceně než se říká. Když je počasí "že by psa nevyhnal", pejsek čeká nastoupen za dveřmi až přijdu domů a těší se, že půjdeme na procházku. Ovšem když je "je tam pěkně", tak to se pejsek raději schová do sklepa. A má rozum.
Proto až se zase udělá hezky (hezky podle mě), začne pršet a bude zima vezmu pejska vyrazím ven. Nejraději hledat poklady a objevovat další známá i neznámá místa v české kotlině a moravských úvalech.

[permalink]

View All Logs | Write Log