Latest Release:
9/1/2018
Version: 1.1
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

Bicycles are permitted Not Handicap Accesible Accessible by public transit Recommended for kids

Miniwherigo Ujezd nad Lesy 

  • Average Rating: 4 stars
  • Created by: subrts
  • Submitted by: Basic Member subrts
  • Start at:  N 50° 04.507 E 014° 40.971
  • Location: Hlavní město Praha, Czechia
  • Play Time: Less than 1 hour
  • Date Added: 8/25/2018 2:07 AM
  • Last Updated: 9/1/2018 1:21 AM
  • Downloads: 93
  • Completions: 18

Krátké wherigo v Újezdě nad Lesy

About This Cartridge


Na úvodních souřadnicích spusťte hru. Vaším úkolem bude překonat všechny překážky a otevřít tajnou místnost, ze které vede cesta k pokladu. Po celou dobu pozorně čtěte všechny texty ve hře, vyplatí se to. Počítejte s tím, že u této hry bude třeba přemýšlet. Na každém místě se ujistěte, že se zde nenachází nějaký předmět, který by vám mohl pomoci. Pokud si nevíte rady, zkuste použít předměty v inventáři. Nebudete-li mít problém úkoly vyřešit, hru odehrajete do 20 minut. Ke keši se pak kousek projdete. 

Starting Location


Na krizovatce ulic Klesicka a Vlkanovska. Zde hru spustte 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member saglice played it on 12/14/2018

Rating: 4 stars


Dnes jsem měla náhradní volno. Tak jsem se vydala na toto miniwherigo. Sice jsem ze začátku neměla ponětí co mam dělat, ale nakonec jsem to všechno splnila. Pěkná procházka. Nikde žádný zádrhel. Díky za bodík a pěkné wherigo.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Friedcacher played it on 11/25/2018

Rating: 4 stars


Díky. Nalezeno, dnes v 10:40. Premiéra s wherigo. Myslela jsem si, že to dám intuitivně. Takže jsem se nepřipravila teoreticky. Chodila jsem na jednotlivé stage a odklikávala OK. Také jsem si překreslovala obrázky do sešitku (doufám, že to pobavilo ownera). Když už jsem je obcházela asi potřetí, podařilo se mi objevit, že existuje inventář a další tlačítka. Ale stále jsem tomu nerozuměla. Pak se objevilo nouzové tlačítko. Nechtěla jsem to vzdát, ulehčit si to nouzovým tlačítkem, ale už mi bylo nepříjemné procházet některá místa po několikáté. To, že chodím jako bloud sem a tam s mobilem v ruce, to mi nevadí. Co mi vadí je, když na mne při tom ze zahrad štěkají psi a jejich majitelé je okřikují, aby neštěkali.
Takže jsem si to zjednodušila tlačítkem. PŘÍŠTĚ UŽ TO NEUDĚLÁM.
Wherigo je velmi zajímavé, zdá se mi zábavnější než hledat tradičky v kopřivách na rumišti mezi odpadky.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Demolik played it on 11/15/2018

Rating: 3 stars

Díky za milou hru. Začátek byl krušný, nejprve trvalo mobilu, než začal spolupracovat s družicemi a zjistil, kde je, protože nás vodil sem a tam a zase obráceně. Když se konečně umoudřil, tak jsme začali obcházet jednotlivá místa, aby se nám nedařilo, jelikož jsme si vybrali samozřejmě tu první zastávku až nakonec, ale takhle jsme měli alespoň přehled, co nás čeká a nemine a možná i proto to pak bylo na první dobrou. Kdybychom si nedali to úvodní kolečko, tak jsme to zvládli rychleji, ale nikam jsme nespěchali a tak si to tam užili. Malá byla sice zklamaná, že v kešce nic nebylo, tak jsem ji musel zpravit náladu v nedalekém Lidlu.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Gresaci played it on 10/22/2018

Rating:

Odehráno.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Lomnice played it on 9/19/2018

Rating: 4 stars

Cestou domů po splnění pracovních povinností v Čáslavi jsem si udělal čas a zahrál si wherigo. Cartridge šlapala bez problémů, odehráno na Huawei P10. Děkuji ownerovi za hezkou wherigo keš

[permalink]

View All Logs | Write Log