Latest Release:
6/22/2018
Version: 1.3
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

No attributes selected

Walk through the town/Prochazka mestem 

  • Average Rating: 5 stars
  • Created by: phrkt
  • Submitted by: Premium Member phrkt
  • Start at:  N 49° 23.607 E 013° 17.518
  • Location: Plzeňský kraj, Czechia
  • Play Time: 1 to 2 hours
  • Date Added: 3/27/2018 11:19 AM
  • Last Updated: 6/22/2018 1:43 PM
  • Downloads: 129
  • Completions: 23

About This CartridgeEn: Wherigo will take you through the centre of Klatovy. You will learn about town history and cultural institutions.

Cz: Wherigo vas provede centrem Klatov, seznamite se s historii mesta a soucasnymi kulturnimi institucemi. 

Starting LocationZaciname na krizovatce Podbranske a Tyrsovy ulice 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member Kubulin played it on 8/17/2018

Rating: 4 stars

19:30
Když jsme přemýšleli, kde strávíme zbytek dovolené, rozhodli jsme se vyrazit na jihozápad Čech. Volba padla na historické město Klatovy a jejich okolí. První den jsme si prošli celé město, navštívili zajímavé katakomby a vystoupali na Černou věž. Druhý den jsme věnovali prohlídce vodního hradu Švihov, který jsme doposud znali jen z pohádky Tři oříšky pro Popelku. Jelikož je tato pohádka jedna z našich nejoblíbenějších, pustili jsme se Popelčinou pohádkovou stezkou po natáčecích místech, Popelčině sadu a rybníku v Mezihoří. Po návratu ze Švihova jsme se ještě vydali na rozhlednu Klatovská hůrka. Za celý den jsme nachodili 30,6 km.
Do plnění úkolů tohoto pěkného wheriga jsme se pustili hned první den k večeru. Po setmění jsme hru uložili, přičemž nám najednou naskočila chybná odpověď, přestože jsme na otázku neodpovídali. Druhý den jsme se s obavami pustili do pokračování. Naštěstí už vše fungovalo správně a my došli do finále bez chyby. Děkujeme za ukázku nejzajímavějších míst ve městě a poučnou hru.

[permalink]

Groundspeak Regular Member jackcomputer played it on 6/9/2018

Rating:

Tak jsme si říkali že radši nepojedeme nahoru na Šumavu díky avizovaným bouřkám a zvolíme tuto Klatovskou procházku no a musím říct, že to byla dobrá volba.Ve městě bylo místy docela jako v kovářské výhni, ale také trochu sprchlo a nakonec parky kterými se procházelo nás také osvěžili. Musím říct, že tato hra je detailně propracovaná a díky tomu jsme získali spoustu zajímavých informací o tomto hezkém městě a navštívili zákoutí která mnohý návštěvník míjí aniž by je zaregistroval. Odměnou nám byla nejenom keš, ale díky bezchybným odpovědím ( tedy skoro byly dvě chyby takže v limitu) i odemykací kódy na bonusové Wherigo. Hrálo se na mobilním telefonu Lenovo A6020a40 a vše šlapalo jako hodinky. Děkujeme za perfektní hru propracovaný listing a přivedení na známá i neznámá místa.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Vladasa played it on 6/2/2018

Rating:


Hru jsme odehráli na Oregonu 450 bez problémů. Tři špatné odpovědi jsme si opravili, takže jsme vše zdárně dokončili. Děkujeme.

[permalink]

Groundspeak Premium Member zdenekkcz played it on 5/25/2018

Rating: 5 stars

Jel jsem služebně do Klatov, tak proč neodlovit Wigo .....
Telefon na W10 taky není to pravé na Wigo, tak mi to asi 10x spadlo, ale ukládání funguje bez problému, takže pohoda.
Díky za pěknou procházku městem a nové poznatky o historii města

Hráno na Lumia 550 a W10

[permalink]

Groundspeak Premium Member bobrlinek played it on 5/15/2018

Rating: 5 stars

Dnes jsem to v práci zapích dřív a vyrazil do města na zmrzlinu a po cestě jsem si obešel celé wigo😀. Díky za hezkou procházku.

[permalink]

View All Logs | Write Log