Latest Release:
9/2/2014
Version: 1.4
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

Dogs are not permitted Bicycles are permitted Stroller Accessible Recommended for kids Scenic Views Not available at all times Hiking required

Hradec Kralove: Od pevnosti k salonu republiky 

  • Average Rating: 4.5 stars
  • Created by: Kullisak
  • Submitted by: Premium Member Kullisak
  • Start at:  N 50° 12.735 E 015° 49.714
  • Location: Czech Republic
  • Play Time: 1 to 2 hours
  • Date Added: 10/13/2012 6:54 AM
  • Last Updated: 9/2/2014 11:42 PM
  • Downloads: 797
  • Completions: 188

About This Cartridge

Tato hra je strucnym poznavacim pruvodcem po historicke casti Hradce Kralove a predstavi vam nekolik jeho dominant. Celkem vas ceka deset zastaveni, kde na zaver kazdeho z nich dostanete nezaludnou otazku, tykajici se daneho mista. Vse potrebne k uspesnemu absolvovani hry vam hned na uvod sdeli postava kralovny Elisky. 

Starting Location

Eliscino nabrezi 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Regular Member HRAZDA team played it on 11/9/2014

Rating: 4 stars

Cestou zpět z JTJP jsmese zastavili občerstvit v Hradci králové a při té příležitosti jsme si odlovili čtyři tradičky a jedno wherigo.
To bylo hlavním důvodem pro zastávku v Hradci Králové. Nakonec jsem vše stihnul za avizovaných devadesát minut. Procházka to byla pěkná a zároveň poučná, nevím co by se stalo při špatné odpovědi, protože jsem naštěstí na všechny otázky odpověděl správně takže moho potvrdit ownerova slova, že jsou na pohodu. Je diné co mě během odlovu strašilo byla nabitost nebo lépe řečeno nenabitoss baterie v tabletu. Nakonec vydržela a ja se mohl radovat ze dolání dalšího wheriga a ani jsme nepotřeboval čtyřlístek od Elišky.
Dík za pěkné a dobře hratelné wherigo a za keš.

[permalink]

Groundspeak Premium Member JKLD played it on 10/19/2014

Rating: 3 stars

13:38 - nalezeno (JL) bez vetsich problemu. Podobne poznavacky a jeste navic ve forme Wheriga mam rad. Uz se tesim znovu nekdy do Hradce. Diky!

[permalink]

Groundspeak Premium Member Taddeo played it on 10/19/2014

Rating: 5 stars

19/10/2014 cca 11:45 #291# Naše druhé wherigo a bylo moc fajn. Procházka po známých místech, která nás nejenom bavila, ale i jsme se něco nového dozvěděli. Finální uložení se nám také líbilo a nikdo nikde Odloveno s kostkarh2 a dávám bod. Díky!

[permalink]

Groundspeak Premium Member Michalowic played it on 10/19/2014

Rating: 4 stars

Prijemne, nenarocne Wherigo. Vsechna mista uz jsem v minulosti prosel (a to bych navstevy HK spocital na prstech jedne ruky), ale nevadi, v dnesnim pocasi stalo za to, projit si je znovu. Umisteni finalky potesilo, pekne misto, nikde nikdo, hezke provedeni. Diky za kes a davam bodik :)

[permalink]

Groundspeak Premium Member Fagi played it on 9/6/2014

Rating: 4 stars

Dneska jsem měla v Hradci sraz s kamarádkami ze školy a tak jsem vyrazila o vlak dřív, abych si v klidu mohla zahrát toto wigo. Mám vždycky trochu strach pouštět se do wiga sama, ale toto jsem odehrála naprosto bez problémů. No, zas tak bez problémů to nebylo, ale na to neměl autor vliv . Když jsem obešla půlku zastávek a docela fajn pokecala s Eliškou, tak se vydávám na Staré náměstí a už z dálky slyším bubnování a po chvilce vidím i průvod se samotnou královnou Eliškou a jejími dvořany. Říkám si, to jsem blázen? Teď mám Elišku na displeji svojí GPS a zároveň stojí přede mnou? Trpí tu snad někdo schizofrenií . To má autor vychytaný, jestli každého kačera vítá Eliška osobně . No moc jsem ji nechtěla zdržovat, tak jsem se vydala na další zastavení. Ale ouha, ouha. Všude plno stánků s dobrotami. Zóna byla NAŠTĚSTÍ těsně vedle klobás, bo jinak bych ten těžký gril těžko odsunovala . Totéž se pak odehrálo na Malém náměstí s tím rozdílem, že zóna byla těsně vedle čínských nudlí . Finálka už pak nalezená bez stánkařů a diváků v naprosto klidném místě. A to jsem to zvládla i bez čtyřlístku . Celé wigo se mi moc líbilo a osobní setkání s Eliškou bylo skvěle načasované. Když jsem procházela okolo pedagogické fakulty, tak jsem zavzpomínala na svá studentská léta strávená v této budově. I všechny ostatní stage byly příjemnou vzpomínkou. Hradec mám ráda a dneska jsem si ho díky tomuto parádnímu wigu užila. Díky a přidávám bod. Odehráno na Garmin Oregon, délka hry 75 minut.

[permalink]

View All Logs | Write Log