Latest Release:
8/19/2018
Version: 1.9
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

Dogs are not permitted Bicycles are not permitted Access or parking fee Accessible by public transit Public restrooms available Recommended for kids Scenic Views Not available at all times No volume required

Tucnaci na uteku! 

  • Average Rating: 4 stars
  • Created by: The Wherigo Media Group
  • Submitted by: Premium Member Maxinoha
  • Start at:  N 49° 45.542 E 013° 21.626
  • Location: Plzeňský kraj, Czechia
  • Play Time: 1 to 2 hours
  • Date Added: 10/27/2009 8:26 AM
  • Last Updated: 8/20/2018 3:38 AM
  • Downloads: 4633
  • Completions: 613

Jedná se o překlad open source cartridge Penguin Escape! jejimž autorem je Wherigo Media Group. This is a translation of open source cartridge Penguin Escape! designed by The Wherigo Media Group. Na geocaching.com je hra vedena jako GC7QHGC.

About This Cartridge

Tucnaci v Zoo Plzen jsou pekni nezbedove. Zalezi jen na tobe, abys pomohl osetrovateli dat vse do poradku.

Hra obsahuje diakritiku, ktera bohuzel neni podporovana na zarizenich Garmin. 

Starting Location

Nedaleko bazenu s tucnaky. 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member emve played it on 12/31/2018

Rating: 3 stars

Wherigo fungovalo bez problemu. Hra byla celkem vtipna. Zaverecna schranka perfektni. Skoda, ze hra neni pojata vice linearne a spise jako pruvodce po ZOO. Behani sem tam neni v Zoo uplne nejlepsi napad. Diky za hru, kterou jsme si i pres nekolik vytek, uzili.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Dex&Zuzi played it on 11/18/2018

Rating: 5 stars

Dekuju, perfektni wigo!

[permalink]

Groundspeak Premium Member Lomnice played it on 11/13/2018

Rating: 3 stars


Do ZOO jsem dorazil skoro před zavíračkou pokladen. Paní pokladní měla hned upozorňovala, že jdu pozdě, ať přijdu radši druhý den, že nebudu mít z prohlídky dnes už nic. Vysvětlil jsem jí, že si chci zahrát wherigo a jestli mě pustí bez placení, když už se skoro zavírá Moc se jí do toho nechtělo, ale pod tíhou mých modrých očí nakonec povolila (Do ZOO budu muset ještě jednou na další wherigo, tak sebou příště vezmu kytku ). Vzal jsem tedy nohy na ramena a ZOO jsem doslova rychle proběhl. Cartidge šlapala jak měla, nikde se mi nekousla a tak jsem nakonec zdárně toto wherigo dohrál Odehráno na Huawei P10. Děkuji ownerovi za keš a nevšední běhací zážitek

[permalink]

Groundspeak Premium Member vytrvalec played it on 10/28/2018

Rating: 2 stars

V dnešní sváteční den jsme s Radkou navštívili zoologickou zahradu. Měl jsem v plánu zdolat dvojici zdejších tučňáckých wherig. V hustém dešti a zimě jsme nakonec stihli dokončit pouze tuto. Finální krabice je velmi důstojná. Mnohokrát děkuji.

[permalink]

Groundspeak Premium Member PilsenDuo played it on 10/2/2018

Rating: 4 stars


Borisek90 přijel na návštěvu a neobešlo by se to bez nějaké té krabičky. Dnešní cílovou destinací byla ZOO. Zkoušeli jsme zadat vygenerovaný kód sem na wherigu a nějak nám to nejde potvrdit i jemu, tak doufáme, že bude log i přesto uznán, jelikož to s námi opravdu poctivě obchodil. Děkujeme za kešku!

[permalink]

View All Logs | Write Log