Latest Release:
2/3/2018
Version: 1.9
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

No attributes selected

I love Opava II 

  • Average Rating: 3.5 stars
  • Created by: Krtek64
  • Submitted by: Basic Member krtek64
  • Start at:  Play Anywhere
  • Location: n/a
  • Play Time: 2 to 3 hours
  • Date Added: 12/14/2017 3:00 AM
  • Last Updated: 2/4/2018 1:45 PM
  • Downloads: 115
  • Completions: 27

Prochazka po pamatkach Opavy.

About This Cartridge

Zaklady hry jsem prevzal od 05Martinku, jenz sve puvodni wherigo I love Opava poslal do archivu. Hra v podstate zustala stejna, ke zmene doslo jen u umisteni finalky a ve zneni hintu. Puvodni autor mi prenechanim materialu usetril hodne prace, za coz mu moc dekuji a doufam, ze mu neudelam ostudu "novou" verzi hry.
Hra ma za ukol provest vas po krasnych pamatkach mesta Opavy. Neni dane kde zacit a ani skoncit, vyber trasy je jen na vas. Pokud se vam povede nasbirat pozadovany pocet pamatek zaroven ve chvili, kdy budete pobliz finalky, tim pro vas lepe. Jednoduse se toulejte nejlepe historickym centrem Opavy a hledejte pamatky. Kdyz uvidite neco, co by mohlo byt pamatneho, zapnete si hru a jdete se podivat bliz (nejcasteji ke vchodu). Nekdy se stane, ze vam hra nebude chtit "vzit" jasnou pamatku. Zkuste vyjit ze zony kolem pamatky (cca 20 m) a pak se tam znova vratit. Je to trosku neprakticka, ale osvedcena rada, pouzivaji ji i jina wheriga. Ne vsechny pamatky jsou obsazeny ve hre. 

Starting Location

Zacit muzes kdekoliv... 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member Smugh played it on 6/29/2018

Rating: 4 stars

Páteček ráno, budík ani nestihl zazvonit a já už byl vzhůru, udělal si krásnou chvilku se svou nádhernou Paní, uvařil jí kávičku a vyslal do práce. Nachystal si svou snídaničku, zapl počítač a koukal kam vyrazím. Mezitím vstal nejmladší georobotek a vyhupsnul mi na klín. Prozkoumám mapu a ptám se ho, zda bychom si po obědě neudělali hezký výlet. Souhlasil, tudíž nebylo co řešit. Zavedl jsem ho do školky a sám vyrazil směr Hlučín na jeden restík, s tím, že se mi v hlavě začal klubat nápad na odlov sedmi různých krabiček. Z Hlučína honem domů, nakoupit v Karolíně dary větším robotkům za vysvědčení, vyzvednout poo malého ze školky a vyrazit směr Opava. Plán se nám tam opravdu podařil a po mém odlovu Letterboxu v Hlučíně, jsme s robotkem dali Earth, Mystery, Virtual, Multi, Traditional a Wherigo keš v Opavě v čase 2 hodiny 45 minut. :D I když musím přiznat, že to Wherigo byla teda velká haluz. Cestou jsme potkali asi 5 skupin geokolegů a tak jsem si říkal jaké je to tady fajn. Nakonec jsme 16:39 koupili lístky, abychom v 16:42 jeli do Ostravy. Tam se rychle nachystali, okoupali a pak i s Miláčkem, jenž se vrátil v 19:00 z práce vyrazili na chatičku na Ostravici. Prostě dokonalý den. Všem autorům děkujeme za krásné zážitky a pohodovou sluníčkovou procházku Opavou.

No ta nám dala. Nakonec jsme museli nalézt 22 památek. Ale vše se podařilo a finálku jsme měli nakonec jen 120 metrů od poslední potřebné památky. Finálka provedena luxusně a i proto dáváme mašličku. Děkujeme za ukázku krásného místa a dnešní poslední sedmou a zase od ostatních nálezů se lišící keš :D

[permalink]

Groundspeak Premium Member Thestan228 played it on 5/30/2018

Rating: 4 stars


Jelikož jsem prošel celou Opavu už během první verze této keše, nebyl žádná problém posbírat dostatečný počet objektů i tentokrát. Ovšem provedení finálky mile překvapilo. Díky za pozvání.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Dalhero played it on 4/15/2018

Rating: 4 stars


Hezky udělaná hra, tento typ jsem hrál poprvé. Naběhal jsem se po Opavě, úkoly nabíhaly, ale některé se nezapočítaly, tak jsem jich místo 20 musel nasbírat 24. Děkuji za hru i procházku.

[permalink]

Groundspeak Premium Member beranovi.cz played it on 3/30/2018

Rating: 4 stars

Odpočinkový výlet, aneb jak moje milovaná geoženuška všechno krásně vymyslela, naplánovala a zařídila.
Já doplnil několik keší cestou na protažení těla a zábavu.
Celý výlet se náramně vydařil a bombovně jsem si odpočinul.
Wigo mám moc rád a pokud se objeví autor, který mi ji nějak takto zpestří, tak jenom dobře. Ještě že jsme na jednom místě ke konci obdrželi dva bodíky, jinak už nám docházely památky a museli bychom mazat někam dál. Finálka potěšila umístěním.
Autorovi patří, za založení keše pro nás všechny, velké Díkeš.
(Uděleny 4 hvězdičky prostřednictvím GCVote)

[permalink]

Groundspeak Premium Member HRAZDA team played it on 3/11/2018

Rating: 3 stars

Vše fungovalo jak mělo. Díky za Wherigo. Odehráno na Honor 5

[permalink]

View All Logs | Write Log