Latest Release:
12/19/2018
Version: 2.3
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

No attributes selected

I ♥ Opava II 

  • Average Rating: 4 stars
  • Created by: Krtek64
  • Submitted by: Basic Member krtek64
  • Start at:  Play Anywhere
  • Location: n/a
  • Play Time: 2 to 3 hours
  • Date Added: 12/14/2017 3:00 AM
  • Last Updated: 12/19/2018 9:39 AM
  • Downloads: 167
  • Completions: 40

Prochazka po pamatkach Opavy.

About This Cartridge

Zaklady hry jsem prevzal od 05Martinku, jenz sve puvodni wherigo I love Opava poslal do archivu. Hra v podstate zustala stejna, ke zmene doslo jen u umisteni finalky a ve zneni hintu. Puvodni autor mi prenechanim materialu usetril hodne prace, za coz mu moc dekuji a doufam, ze mu neudelam ostudu "novou" verzi hry.
Hra ma za ukol provest vas po krasnych pamatkach mesta Opavy. Neni dane kde zacit a ani skoncit, vyber trasy je jen na vas. Pokud se vam povede nasbirat pozadovany pocet pamatek zaroven ve chvili, kdy budete pobliz finalky, tim pro vas lepe. Jednoduse se toulejte nejlepe historickym centrem Opavy a hledejte pamatky. Kdyz uvidite neco, co by mohlo byt pamatneho, zapnete si hru a jdete se podivat bliz (nejcasteji ke vchodu). Nekdy se stane, ze vam hra nebude chtit "vzit" jasnou pamatku. Zkuste vyjit ze zony kolem pamatky (cca 20 m) a pak se tam znova vratit. Je to trosku neprakticka, ale osvedcena rada, pouzivaji ji i jina wheriga. Ne vsechny pamatky jsou obsazeny ve hre. 

Starting Location

Zacit muzes kdekoliv... 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member kerimx played it on 9/20/2018

Rating: 5 stars

Skvělá zábava

[permalink]

Groundspeak Premium Member TomFry played it on 9/11/2018

Rating: 5 stars

Díky za keš. Super procházka po Opavě. Po památkách mě provedla kanka304.

[permalink]

Groundspeak Regular Member kanka304 played it on 9/11/2018

Rating: 5 stars

Odlovena s TomFry. Příjemná rychlá procházka slunečnou Opavou. Díky za keš. Líbí se mi tento typ keše (I love Opava i Olomouc).

[permalink]

Groundspeak Regular Member Borntobewild78 played it on 9/3/2018

Rating: 4 stars


Opavské památky jsem navštívil dnes během krátkého výletu do tohoto krásného města.
Po neúspěchu u wheriga "Sherlock Holmes: Opavský případ" jsem si řekl, že přeci neodjedu s prázdnou a nějaké to wherigo si odsud odvezu. Logicky jsem zvolil toto, protože kde jinde hledal památky než v centru, po kterém jsem se pohyboval. Nejdříve šlo vše hladce a památky naskakovaly rychle, ale později je mi hra začala trochu sekat a některé památky jsem získal až při třetím přiblížení. Nakonec se mi je podařilo všechny najít a potěšující bylo, že jsem to měl k finálce asi 150m. Tam mne čekala velmi pěkná krabička. Díky za tohoto origiálního průvodce po krásách Opavy.

[permalink]

Groundspeak Premium Member VJeczny played it on 9/3/2018

Rating: 5 stars

Parádní dopolední courání Opavou.
Dokonce jsem někde uprostřed hledání potkal po letech bývalého kolegu z bývalého zaměstnání. To bylo asi hodinové zdržení. Ovšem milé. Díky za další keš tohoto typu. A krabičce přeji dlouhý, mudly nerušený život.

[permalink]

View All Logs | Write Log