Latest Release:
7/7/2014
Version: 1.5
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

Bicycles are permitted Not Handicap Accesible Not stroller Accessible Available at all times

Rehabilitacni - LVA 

  • Average Rating: 4.5 stars
  • Created by: zdzd
  • Submitted by: Premium Member zdzd
  • Start at:  N 48° 45.394 E 016° 51.091
  • Location: Jihomoravsky kraj, Czech Republic
  • Play Time: 2 to 3 hours
  • Date Added: 12/17/2013 8:34 AM
  • Last Updated: 7/7/2014 10:15 AM
  • Downloads: 277
  • Completions: 50

EN: Biketour along small memories of Lednice-Valtice UNESCO area. CZ: Cyklovylet po zapadlejsich castech Lednicko-Valtickeho arealu.

About This Cartridge

EN:
I broke my hip bone in the spring. I had to leave upon crutches three months. I can not walk, but the ride a bike was a recommended activity to recovery. I have started and made a decision about the next direction on the coming crossing.
You know more: The length of this trip is a little bit more than 31 km. It goes around several memories in the Lednice-Valtice UNESCO area.
It is a nice trip around memories out of cities and traffic.

CZ:
Z jara jsem si zlomil nohu v krcku a stravil tri mesice na berlich. Jako rehabilitace mi byla doporucena jizda na kole. Tato trasa je inspirovana jednim takovym vyletem, kdy jsem se na kazde dalsi krizovatce rozhodoval kam pokracovat.
Navstevnik teto wherigovky je na tom o neco lip. Vi, ze trasa ma asi 31 km a navstivi nekolik pamatek Lednicko-Valtickeho arealu.
Je to pekna projizdka po pamatkach, prevazne lesem. Mimo frekventovane silnice a podobna nebezpeci. 

Starting Location

PARKING PLACE

Geocache link:
(visit link)  

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member MirekaOne played it on 9/28/2015

Rating: 5 stars

Zdoláno s Hudyny a Cuco69 při našem společném geovýletu.
Po náročném víkendu ještě náročnější wiga. Byla jsem zralá na nějakou skutečnou rehabilitaci, teda spíš relaxaci, hlavně nemuset použít nohy několik následujících dní. Použit Samsung S4.

[permalink]

Groundspeak Regular Member hdplot played it on 9/20/2015

Rating: 5 stars

17:50 nalezeno
Na geocasching zalogováno hned ten den, sem jsem jenom odeslal kód na odemčení ale log píšu se zpožděním. Tak se omlouvám a opakuji log z geocaching:

Takže dneska druhá testovací jízda telefonu a aplikací Geovigo. Opět vše fungovalo dobře, počasí bylo pěkné a vlastní trasa taky fajn. Jako místní to okolo známe, takže těm přespolním lze jen doporučit. Díky za kešku

[permalink]

Groundspeak Premium Member Nesyty played it on 8/29/2015

Rating: 5 stars

Odloveno po známých krás břeclavsko-valtického areálu.

[permalink]

Groundspeak Premium Member honzat-cz played it on 7/16/2015

Rating: 5 stars

17:25
Na cykloprojížďku známými místy jsem se těšil už delší dobu, pořád však nějak nevycházel čas a/nebo počasí. Dnes po práci jsem celou trasu absolvoval v rekreačním tempu a užíval jsem si jízdu po pohodových cestách. Cestou jsem odlovil taky 4 novinky v Kančí oboře, které byly pěkně naservírované na trase této rehabilitační wherigovky...
Díky za projížďku a za keš samozřejmě.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Hejlíci played it on 7/11/2015

Rating: 4 stars

17:10
V pátek jsme se rozhodli, že si vyrazíme někam na kola no a Jižní Morava byla jasnou volbou, kvůli rovinatému terénu. Měli jsme doma návštěvu a večer jsme grilovali, takže příprava žádná, ale zahlédl toto wherigo, tak jsme se vydali na něj, i přesto, že už jsme tu na kole ledacos odlovili.
Měl jsem trošku obavy z trasy, protože já když jezdíme na bajku, tak si trasu předem vytvořím do GPS a potom už bez nějakého zbytečného tápání pořád šlapeme. Wigo však vedlo moc šikovně a s tím, že fungovalo úplně špičkově (žádné hledání zón a jiných komplikací, stačilo jen přečíst kudy dál) to byla úplně pohodová vyjížďka po nám už známých místech. Jsemzvědavý, jestli někdy manželku přesvědčím na další wiga, snad to někdy vyjde.
Wigo se nám líbilo, takže dík.

[permalink]

View All Logs | Write Log