Latest Release:
7/7/2014
Version: 1.5
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

Bicycles are permitted Not Handicap Accesible Not stroller Accessible Available at all times

Rehabilitacni - LVA 

  • Average Rating: 4.5 stars
  • Created by: zdzd
  • Submitted by: Premium Member zdzd
  • Start at:  N 48° 45.394 E 016° 51.091
  • Location: Jihomoravsky kraj, Czech Republic
  • Play Time: 2 to 3 hours
  • Date Added: 12/17/2013 8:34 AM
  • Last Updated: 7/7/2014 10:15 AM
  • Downloads: 156
  • Completions: 27

EN: Biketour along small memories of Lednice-Valtice UNESCO area. CZ: Cyklovylet po zapadlejsich castech Lednicko-Valtickeho arealu.

About This Cartridge

EN:
I broke my hip bone in the spring. I had to leave upon crutches three months. I can not walk, but the ride a bike was a recommended activity to recovery. I have started and made a decision about the next direction on the coming crossing.
You know more: The length of this trip is a little bit more than 31 km. It goes around several memories in the Lednice-Valtice UNESCO area.
It is a nice trip around memories out of cities and traffic.

CZ:
Z jara jsem si zlomil nohu v krcku a stravil tri mesice na berlich. Jako rehabilitace mi byla doporucena jizda na kole. Tato trasa je inspirovana jednim takovym vyletem, kdy jsem se na kazde dalsi krizovatce rozhodoval kam pokracovat.
Navstevnik teto wherigovky je na tom o neco lip. Vi, ze trasa ma asi 31 km a navstivi nekolik pamatek Lednicko-Valtickeho arealu.
Je to pekna projizdka po pamatkach, prevazne lesem. Mimo frekventovane silnice a podobna nebezpeci. 

Starting Location

PARKING PLACE

Geocache link:
(visit link)  

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member RRTKDteam played it on 8/9/2014

Rating: 4 stars

Přemýšleli jsme kam dnes v úporném vedru vyjet a oko padlo na LVA, sem můžeme vždycky. Takže jsme zvolili tuto Wherigo a nelitovali, vše jsme projeli hladce a odlovili během vykolovýletu i pár okolních keší. Díky za pozvání, dáváme favorita.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Dutch & Niky played it on 7/18/2014

Rating:

s kavkou 7
Odvoleno behem kazdorocni dovolene na Jizni Morave, diky

[permalink]

Groundspeak Premium Member peko27 played it on 7/1/2014

Rating: 5 stars

A máme tady další kousek z "Rehabilitační" série. Na kola jsem vyrazil jak jinak než s geoparťačkou Potvúrkou. Opět parádní projížďka po krásách LVA, kterou jsem si užil a docela mě mrzí, že už mi zbývá jen jedna wigovka od tohoto ownera. Za celou trasu a pěkně provedenou wigovku posílám FP, díky za keš.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Potvúrka played it on 7/1/2014

Rating: 4 stars

Odloveno s peko27

[Log Edited by Potvúrka on 8/3/2014 2:15:41 AM]

[permalink]

Groundspeak Premium Member zajcza played it on 6/1/2014

Rating:

11:40
Dnes byl konečně ten správný čas na odlov dlouho odkládané Wherigovky. Po přečtení posledních logů jsem si stáhl nejnovější verzi cartridge a vyrazil. Cestu znám důkladně, ale v tomto směru ji jezdím málo. Nevím, o kterém zádrhelu Zbyňa Fojt psal, ale byl to asi ten mostek u Janohradu. Šipka mě neomylně hnala přímo na něj. Nu což, když už jsem tady, tak přece nepojedu okruhem po hrázi. Kolo na záda a i přes přísný zákaz jsem se dostal na druhou stranu. Myslel jsem, že budu pokračovat kolem hradu dál, ale ne, pěkně zpátky. Znovu kolo na hrb a šupky dupky zase přes vodu. Mostek je sice samá zákazová cedule, ale provoz je na něm jak na Václaváku. Po zbytek cesty už mě nic nepřekvapilo a já za 1:52 hod. čistého času dorazil do cíle. Díky za pěknou nedělní projížďku i první červnovou keš.

[permalink]

View All Logs | Write Log