Latest Release:
12/25/2014
Version: 1.1
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

No attributes selected

Triathlon 

  • Average Rating: 4.5 stars
  • Created by: Drobec
  • Submitted by: Premium Member drobec
  • Start at:  N 48° 24.626 E 016° 55.048
  • Location: Bratislavský kraj, Slovakia
  • Play Time: 1 to 2 hours
  • Date Added: 9/1/2014 11:56 AM
  • Last Updated: 12/25/2014 7:45 AM
  • Downloads: 168
  • Completions: 11

V tejto hre mas moznost vyskusat si, ake je to zucastnit sa na triatlonovom preteku. Nemusis sa vsak obavat. Nepojde o ziadneho Iron Mana alebo cely olympijsky triatlon. Neznamena to vsak, ze nepotrebujes kondicku. Trochu si zaplaves, trochu si zabajkujes a samozrejme aj zabehas. Povodne sa vzdialenosti mali priblizovat sprint triatlonu, teda 750 metrov plavania, 20 km na bajku a 5 km behu. Tu je to ale o cosi menej (aj ked nie o vela :))

About This Cartridge

Stan sa aspon na chvilu pravym triatlonistom. Caka ta skrateny sprint triatlon. Celkovo 600 metrov plavania (300 metrov tam a dalsich 300 spat), 8 kilometrov na bicykli a na zaver kilometer behu.

POZOR!!!! Kúpanie v štrkovisku je na vlastné riziko.
To isté platí o absolvovaní trate. NEPRECEŇUJ svoje schopnosti. Ideálne je ísť s niekým. Triatlon je pomerne náročný šport a absolvovanie troch (i keď skrátených) disciplín dá zabrať. Akékoľvek ujmy, či už na zdraví alebo na majetku idú "na tvoje triko" 

Starting Location

Jakubov - strkovisko 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member _miko_ played it on 1/14/2017

Rating: 4 stars

Pekna WIGovka, viac v logu na GC

[permalink]

Groundspeak Premium Member Davidras played it on 1/8/2017

Rating: 4 stars

16:59:00
Yippie Yippie Yeah!!
Dlhodobo najbližšia cache k home coords odlovená!!
Keď som kedysi dávno videl aký bol po krátkom pobyte v tejto vode bodkovaný od siníc kamarát, moc sa mi do nej nechcelo. Koketoval som s nafukovacím člnom, ale nedarilo sa zladiť čln aj bicykel. Tak som si počkal a dnes nastal ten správny deň. Žiadne sinice, ale voda bola riadne studená. Na ostrove som bunker niekoľkokrát obehol, kým som zjastril to, čo bolo treba, aj to s určitými pochybnosťami. Bodlo by to obnoviť, teraz je vhodný čas. Bicyklovanie fajn, pri -9 žiadne mušky. Problém bol hlavne neísť príliš rýchlo , aby pocitová teplota nebola ešte nižšia. Aspoň beh prebehol za relatívne štandardných okolností. Kešku som chvíľu hľadal, lebo aplikácia mi veľmi presne neukazuje, zameral som sa na iné objekty a už bola tma. Pre veľký úspech som ešte raz prekonal vodnú hladinu cestou k depu štýlom "Jesus".
Ďakujem za nápaditú WIG a možno, možno raz ju dám aj zamýšľaným spôsobom.

[permalink]

Groundspeak Premium Member athabasqa played it on 10/11/2015

Rating: 5 stars

Tato keska ma zaujala uz davnejsie, ale nikdy sa mi za nou nechcelo cestovat. Ked som zistila, ze by mi pomohla zakryt predposledne volne D/T policko, tak som predsa len zorganizovala vypravu. Spolu s Eldamonom sme do auta nacpali bike, cln a geopsa a vybrali sa do Jakubova. Chvilu sme zvazovali aj plavat, ale predsa len je to daleko vzhladom na sucasnu teplotu a tak sme jednu triatlonovu disciplinu zamenili za clnkovanie, ale uzili sme si nemenej srandy, ako keby sme to odplavali. Ako viaceri pisali, bez vylodenia na ostrove nie je mozne precitat znaky. Tie na breze nevidno poriadne, ani ked sme stale priamo pri nej, nastastie na bunkri sa precitat daju. Bike cast som si potom odsliapala sama a beh sme opat absolvovali vsetci traja, geopes ma poctivo tahal. Poriadne sportovo unaveni sme sa potom ponahlali na navstevu k rodine v Jakubove, kde nas cakal skvely obed a cestou domov sme sa este zastavili na hodoch v Labe - skvela bodka skveleho vyletu.
Wigovku velmi chvalim, taketo sportove su naozaj skvelym zazitkom a stoji za to ju absolvovat, skoda len tej etapy po hlavnej ceste, to naozaj nie je prijemne, keby to tam nebolo, tak je to top keska :) Jo a este cas - 88 min, z toho takmer az polovicu sme sa vytesovali na clnku :) Diky moc.

[permalink]

Groundspeak Premium Member jv666 played it on 7/20/2015

Rating: 4 stars

Túto milú wigovku sme si zahrali spolu s Kikonanom, mum_nz a dingushkou, ktorá nám robila Security Guard na motorke. Zábava to bola v celku príjemná, až na tú hnedú vodu, ktorú som sa rozhodla napriek jej sfarbeniu hore dole preplávať, aby som si hru aspoň z časti poctivo zahrala, keďže som bike nemala. Čas plávania aj s pešou chôdzou po ostrove. 21 min.49 sek., Cykloúsek zvládol Kikonan s digushkou za necelých 30 min. a bežecký úsek mi vraj trval 8 min.48 sek. Dokopy za 69 min. sme už držali škatuľku. Beh som si dala tiež poctivý, škoda, že cykločasť som si zažiť nemohla. No, téma je to veľmi pekná. Ďakujeme za bodík.

[permalink]

Groundspeak Premium Member pgasparik played it on 7/16/2015

Rating: 5 stars

Dokončené dnes, na druhýkrát. Plávanie som absolvoval na člnku, asi pred týždňom, potom som už len zachraňoval čln (... a priateľku), ktorý odfúklo (... aj s priateľkou) na druhý breh. No bicykel a "zrýchlenú chôdzu" som si dnes naozaj užíval (... už bez priateľky) :). Dobrá zábava, dík za kešku :)

[permalink]

View All Logs | Write Log