Latest Release:
3/31/2016
Version: 1.2
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

No attributes selected

KRKONOSSKE CASOVKY - Valsovky 

  • Average Rating: 4.5 stars
  • Created by: GUGA25
  • Submitted by: Basic Member GUGA25
  • Start at:  N 50° 40.873 E 015° 47.112
  • Location: Czechia
  • Play Time: 1 to 2 hours
  • Date Added: 8/18/2013 11:48 AM
  • Last Updated: 3/31/2016 10:37 AM
  • Downloads: 236
  • Completions: 24

Vrcharska cyklisticka casovka na Valsovky

About This Cartridge

 

Starting Location

Penzion Zvonicka - Předstart 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Regular Member marmelada played it on 8/29/2017

Rating:

Cas 10:55
Tak tato miniserka me trkla hned do oka jak jsem pomeslel o navstevu do teto jedinecne destinace,neco natrenovano jsem mel jeste z alp a tak to chtelo i zurocit, chtelo to akorat vychytat pocasi a to se me teda podarilo a krom par kapek to vyslo parada, teplutka byla od nejakych 7°C po ranu a navecer, a pres den i nekde dokonce 25°C a temer nefoukalo a to je co rict na takovy hory. Listing paradne pripraveny a dokonce jsem to pochopil vse i ja-HI.Pekna prace se vsim vsudy- pekne udelane. Kdyz jsem se rozcvicoval na tuto trasu, tak na me malem spadl kus strechy z nedaleke opravovane chalupy (byla to moje chyba-nemel jsem tam zaclanet-sak me to pak pracant vysvetlil). A pak uz jsem dejchal a dejchal jak funici se lomokotivaa, odmenou me byly prekrasne vyhledy,a na cilove rovince jsem se malem srazil s mladou cyklistkou.Dekuji.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Geo-Ondra played it on 7/12/2017

Rating: 5 stars

Jednoduše dokonalé, více na geocaching.com :-)

[permalink]

Groundspeak Premium Member Atip played it on 8/10/2016

Rating:

To jsem celý já, cyklista tělem i duší a už druhá časovka, kterou jsem udolal pěšky a přitom by se tak krásně jela, jenže jsem neměl kolo a vloni, když jsem ho měl, tak jsem ho táhl na zádech k vodopádu a časovku přehlídnul, ale užil jsem si to dokonale. Pršet začalo hned na startu, na první odbočce jsem se musel otočit, protože se mi zdálo, že mi někdo za krk nalil kýbl studené vody a pak už jsem celou cestu čvachtal jak kačer, no vždyť to vlastně bylo v pořádku ;). Nevím proč, ale nějak jsem si zapamatoval, že je limit 30 minut a tak jsem se snažil držet tempo rychlé chůze tak, aby mi to vyšlo, takže v cíli jsem měl 28:11 a teď se sám sobě divím, proč jsem se tak hnal. Po zdolání časovky, jsem se vrátil pro Ilonu, která se schovala před deštěm pod smrk a pak jsem si nostalgicky zavzpomínal na Valšovkách na doby, kdy jsme tu s tátou a bráchou trávili zimní prázdniny a "časovku" si dávali skoro každý den v hlubokém sněhu. Potěšila mne nová zvonička a dřevěné sochy na stráni, i v dešti tu bylo moc příjemně. Odlov finálky a zelňačka na Kolínské boudě to už byla "jen" pomyslná třešnička na můj nostalgický dort. Moc děkuju, užil jsem si to ;).

PS. Příště snad už na kole.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Martin72 played it on 7/28/2016

Rating: 5 stars

Časovku zvládl náš kamarád Karl Tukan výběhem v čase 19:58 min - SUPER. Já s geoženou jsme kopec pouze vyšlápli sice v dobrém čase, ale na úspěšné odlovení by to nestačilo :-). TFTC!

[permalink]

Groundspeak Premium Member Iwos played it on 9/28/2015

Rating: 5 stars

Super zazitek, zase se muselo jet!

[permalink]

View All Logs | Write Log