Latest Release:
3/31/2016
Version: 1.2
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

No attributes selected

KRKONOSSKE CASOVKY - Valsovky 

  • Average Rating: 4.5 stars
  • Created by: GUGA25
  • Submitted by: Basic Member GUGA25
  • Start at:  N 50° 40.873 E 015° 47.112
  • Location: Czech Republic
  • Play Time: 1 to 2 hours
  • Date Added: 8/18/2013 11:48 AM
  • Last Updated: 3/31/2016 10:37 AM
  • Downloads: 217
  • Completions: 23

Vrcharska cyklisticka casovka na Valsovky

About This Cartridge

 

Starting Location

Penzion Zvonicka - Předstart 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member Geo-Ondra played it on 7/12/2017

Rating: 5 stars

Jednoduše dokonalé, více na geocaching.com :-)

[permalink]

Groundspeak Premium Member Atip played it on 8/10/2016

Rating:

To jsem celý já, cyklista tělem i duší a už druhá časovka, kterou jsem udolal pěšky a přitom by se tak krásně jela, jenže jsem neměl kolo a vloni, když jsem ho měl, tak jsem ho táhl na zádech k vodopádu a časovku přehlídnul, ale užil jsem si to dokonale. Pršet začalo hned na startu, na první odbočce jsem se musel otočit, protože se mi zdálo, že mi někdo za krk nalil kýbl studené vody a pak už jsem celou cestu čvachtal jak kačer, no vždyť to vlastně bylo v pořádku ;). Nevím proč, ale nějak jsem si zapamatoval, že je limit 30 minut a tak jsem se snažil držet tempo rychlé chůze tak, aby mi to vyšlo, takže v cíli jsem měl 28:11 a teď se sám sobě divím, proč jsem se tak hnal. Po zdolání časovky, jsem se vrátil pro Ilonu, která se schovala před deštěm pod smrk a pak jsem si nostalgicky zavzpomínal na Valšovkách na doby, kdy jsme tu s tátou a bráchou trávili zimní prázdniny a "časovku" si dávali skoro každý den v hlubokém sněhu. Potěšila mne nová zvonička a dřevěné sochy na stráni, i v dešti tu bylo moc příjemně. Odlov finálky a zelňačka na Kolínské boudě to už byla "jen" pomyslná třešnička na můj nostalgický dort. Moc děkuju, užil jsem si to ;).

PS. Příště snad už na kole.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Martin72 played it on 7/28/2016

Rating: 5 stars

Časovku zvládl náš kamarád Karl Tukan výběhem v čase 19:58 min - SUPER. Já s geoženou jsme kopec pouze vyšlápli sice v dobrém čase, ale na úspěšné odlovení by to nestačilo :-). TFTC!

[permalink]

Groundspeak Premium Member Iwos played it on 9/28/2015

Rating: 5 stars

Super zazitek, zase se muselo jet!

[permalink]

Groundspeak Premium Member TwiceRaP played it on 6/22/2015

Rating: 4 stars

# 3970 Čas 11,16
V neděli jsme přijeli do Velké Úpy, abychom strávili v Krkonoších týdenní dovolenou. Počasí nám zatím moc nepřeje a proto jsme se nevydali na hřebeny, ale pokusili jsme se zdolat nedaleké časovkářské výzvy.

Kola jsme s sebou neměli, tak jsme zkusili vzdálenost i převýšení zdolat po svých. O běhu se moc mluvit nedá, spíše to byl tzv. indiánský běh s rychlochůzí v převaze. O zdolání jsme se pokusili oba dva. Renka s mobilem Samsung Galaxy S3 a Pavel s mobilem Lenovo P 770. Oba stroje fungovaly skvěle, jen ten čas běžel nějak moc rychle a cíl byl stále příliš daleko. Jak jsme se dočetli v listingu, chyba ve strojích to asi nebyla.

Renka dosáhla v cíli čas 36:21, limit jí utekl jen o kousek. Pavel z TwiceRaP startoval o 10 minut později a konečný čas v cíli 28:31 na zdolání limitu časovky postačoval. Oba dva jsme byli moc rádi, že jsme trasu zdolali a s uspokojením jsme se prošli pro finálovou krabičku. Ani na finále se nevyskytl žádný problém. Keška je nádherně zpracována, moc se nám líbila. CWG na výměnu sice pro nás nezbylo, ale i tak jsme tady zanechali své. Děkujeme za super hru, které udělujeme náš FP. Pokud bude zavedena věková skupina 50+, tak i my se do ní již hlásíme.

In: CWG TwiceRaP

[permalink]

View All Logs | Write Log