Latest Release:
6/21/2019
Version: 7.1
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

No attributes selected

I ♥ !!! OSTRAVA !!! 

  • Average Rating: 4.5 stars
  • Created by: Krtek64
  • Submitted by: Basic Member krtek64
  • Start at:  N 49° 49.899 E 018° 17.986
  • Location: Czechia
  • Play Time: 1 to 2 hours
  • Date Added: 8/22/2018 11:37 PM
  • Last Updated: 6/21/2019 7:55 AM
  • Downloads: 298
  • Completions: 53

Vitam te v Ostrave! Hra ma za ukol te provest po pamatkach tohoto města. Toulej se nejlepe historickym centrem Ostravy a hledej pamatky. Kdyz uvidis neco, co by mohlo byt pamatneho, zapni si hru a jdi se podivat nejlepe ke vchodu. V pripade, ze ti hra nebude chtit "vzit" jasnou pamatku zkus vyjit ze zony kolem pamatky (cca 20 m) a pak se tam znova vratit. Je to trosku neprakticka, ale osvedcena rada, pouzivaji ji i jina wheriga.

About This Cartridge

Aby se ti otevrela finalni zona budes muset nasbirat 18 bodu. Za 1 nalezenou pamatku ziskas 1 bod. Hra zahrnuje nejvice pamatek v centru Moravske Ostravy, okrajove i ve Slezske Ostrave a ve Vitkovicich.
Pozor: Pocitej s tim, ze ne vsechny pamatky z mapy jsou zahrnuty do hry.

V seznamu je 44 pamatek. Zarazeny jsou vily, mestanske domy, kostely, kaplicka, 2 skoly, hrad, urady, palac, par soch, zed a jeden pomnik. Mezi temito pamatkami se nachazi take par "kontrolnich", kde si pomoci otazky zkontroluji tvou pritomnost na miste.

Je pravdepodobne, ze na nejakou otazku ve hre narazis. Pokud za celou hru odpovis spatne vice nez trikrat, musis zacit hrat znovu, nebot se nedostanes k Finalce. Avsak i za spatnou odpoved ziskas bod za uz nalezenou pamatku, ztracis "pouze" 1 zivot.

 

Starting Location

Zacit muzes dekoliv.....Doporucuji ale hrat hru tak, at pri dovrseni pozadovaneho poctu povinnych 18 bodu za nasbirani 18 pamatek skoncis v okoli Slezskoostravskeho hradu, kde je ukryta Finalka.  

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member Platan66 played it on 4/30/2019

Rating: 4 stars


Odehráno na několik fází, nakonec úspěšně dokončeno. Díky za pěkné wigo.

[permalink]

Groundspeak Regular Member Evik78 played it on 4/26/2019

Rating: 4 stars

Hráno za krásného večera s anduril88. Krásná procházka.

[permalink]

Groundspeak Premium Member anduril88 played it on 4/26/2019

Rating: 5 stars

Noční procházka Ostravou s aja13 a Evik78 patřila hledání památek. Wigo nás skvěle bavilo, párkrát jsme byli překvapeni, že se u nějaké památky nacházíme, když jsme jen tak přecházeli mezi předem určenými místy. Děkuji za parádní poučnou procházku po Ostravě a za pěknou finálku. Dávám zasložený FP.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Zbypa played it on 4/19/2019

Rating: 5 stars

Odehrano na dvakrat, prvni pulka behem Vanoc a druha behem Velikonoc. Pekne prochazky po Ostrave a hezky schovana finalka. Diky.

[permalink]

Groundspeak Premium Member tim55 played it on 3/18/2019

Rating: 5 stars

15:55 Při neplánované rodinné cestě do OVy jsem rychle nahrál wigo do Nokie 5.1 a po zkušenostech s pátráním po památkách v Těšíně/Cieszyně jsem se do toho pustil. Společně s geofenčou Enčou jsme po sluncem zalité Ostravě prošoupali podrážky. Šlo to poměrně rychle a ještě jsem přitom stačil projít stage jiné ostravské mysterky. Opět skvostné provedení wiga. No a na finálkách byla ukryta perfektně maskovaná krabka. Moc děkuji za keš a příjemně strávené odpoledne, bylo mi ctí se zde zalogovat s bodíkem navrch.

[permalink]

View All Logs | Write Log