Latest Release:
5/1/2018
Version: 1.2
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

Bicycles are not permitted Not Handicap Accesible Scenic Views Hiking required

Hanojska vez 

  • Average Rating: 4.5 stars
  • Created by: hosterb
  • Submitted by: Premium Member hosterb
  • Start at:  N 48° 55.168 E 014° 24.950
  • Location: Czechia
  • Play Time: 1 to 2 hours
  • Date Added: 3/31/2018 10:13 AM
  • Last Updated: 5/1/2018 6:36 AM
  • Downloads: 82
  • Completions: 13

Hanojska vez / Borsovsky hradek

About This Cartridge

Tvym ukolem je prenest Hanojskou vez z PRVNIHO stanoviste na TRETI stanoviste. Postup a pravidla si predem nastuduj - treba v listingu GC7KEZ5. Mnohem mene se pak nachodis ;-)
Pamatuj:
Hra ti dle pravidel bude na stanovistich nabizet vzeti vrchniho kotouce z veze do batohu nebo vyndani kotouce z batohu na vrchol veze. Ne vzdy je to vyhodne nebo vhodne! Musis se rozhodnout sam.
 

Starting Location

Start hry je na uvodnich souradnicich 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member Lomnice played it on 8/7/2018

Rating: 3 stars

I přes úmorné vedro jsme se rozhodli po obědě vyrazit a zahrát si několik wherigo keší v okolí Českých Budějovic a večer navštívit event. Toto wherigo bylo dnes v pořadí třetí odehrané. Cartridge šlapala bez problémů, otázky odpovězeny všechny dobře, tak nález finálky byl na pohodu. Odehráno na Huawei P10. Děkujeme ownerovi za hru a za keš

[permalink]

Groundspeak Premium Member trebonak played it on 7/25/2018

Rating: 5 stars

Hra běžela bez problému a bavila mě, ale kopřivy a ostružiny ne.
Jen u jedné otázky jsem kvůli výpadku W.Y.G. odpovídal 2x (doporučuji průběžně ukládat).
Terén náročný, trekingové kolo nedoporučuji, je to ústa.
Více v logu u keše.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Cracken79 played it on 7/8/2018

Rating: 5 stars


Tohle wigo by se mohlo jmenovat "Pomsta za vodníka" :-D

Wigo jsem zaregistroval v době vzniku, ale dostal se k němu teprve dnes - vyrazili jsme s nejmenším na lov oveček, co se poztrácely z televize. Původně, jako obvykle, jsem plánoval odehrání z gauče, leč tentokrát jsem byl moc nemile překvapen:-) Takže jsem si doma alespoň načrtl postup, abych nešel úplně na blind. Ženu a dítě jsem nechal u pilota a odešel běhat jak pako tam a zpátky po lese:-) (No, aspoň mě neviděly bystré zraky Doubravičanů:-D Odnosil jsem kotouče přesně podle plánu, vše klaplo na vlas, porost byl někde dost hustý, místy jsem byl jak dobrodruh v amazonské džungli.:-) A po opravdu dlooooouhé době jsem wigo celé poctivě odchodil. :-) I během hry jsem si naivně myslel, že jednou zadám nějakou cifru a bude a pak to stejně očůrnu. :-) A ejhle! :-) Chválím ochranu, samozřejmě, tak je to správné, tak to má být. :-) Koneckonců, byl to dobrý duševní i tělesný výkon. Moc se mi líbil námět, provedení i celá realizace. Po dlouhé době wigo, ke kterému nemám žádnou připomínku, jen samá slova chvály. Jediné, co mi ztrpčovalo život během odlovu, byly ataky kloše jeleního. Díky za keš a posílám FP.

[permalink]

Groundspeak Premium Member kunabrno played it on 5/19/2018

Rating: 4 stars


17:40 S námahou, ale nakonec úspěšně, více na GC.

Díky

[permalink]

Groundspeak Premium Member StrazceHlavolamu played it on 5/19/2018

Rating: 5 stars

Moje jedenacta Wherigo Cache. Ten napad s premistovanim veze me uz v listingu zaujal a tesil jsem se, ze zase zaziju v geocachingu neco noveho. Navic, tu pesinku od pomnicku americkeho pilota dolu k rece nemam zas az tak prochozenou (jestli jsem po ni sel/jel trikrat, tak je to hodne a navic uz to nejaka doba bude) a na samotnem tvrzisti jsem byl dosud jen jednou, takze to byla idealni prilezitost tato mista znovu navstivit a vic je poznat. Nahore jsem si zamkl kolo a sel na to. Premistovani veze probihalo bez problemu - do kopce jsem se sice samozrejme zadychaval, ale cestou dolu zase vydychaval a technika nastesti nezradila (kazdopadne jsem si stejne preventivne po kazde akci hru ulozil). Takze diky moc za neobvykle a zabavne wherigo v peknem prostredi!

[permalink]

View All Logs | Write Log