Latest Release:
5/19/2013
Version: 1.2
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

Dogs are permitted Access or parking fee Stroller Accessible Public restrooms available Recommended for kids

De Betovering van Nemerlaer 

  • Average Rating: 4 stars
  • Created by: jaaptra
  • Submitted by: Premium Member Jaaptra
  • Start at:  N 51° 35.634 E 005° 14.106
  • Location: n/a
  • Play Time: 1 to 2 hours
  • Date Added: 8/8/2012 3:45 AM
  • Last Updated: 5/19/2013 10:44 AM
  • Downloads: 199
  • Completions: 31

Het is een route van 3 à 4 km. rondom kasteel Nemerlaer, speciaal voor kinderen.

About This Cartridge

Bij de startplaats wordt duidelijk hoe de betovering verbroken kan worden. Veel plezier met De Betovering van Nemerlaer. 

Starting Location

Parkeerplaats 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member tvop played it on 5/5/2013

Rating: 4 stars

Mooie wandeling met een goed werkende cartridge. Alleen moesten we even wachten voor de unlock code van de wherigo verscheen. Wij zagen ook geen plaatje bij het watermonster, maar dat is niet erg.

[permalink]

Groundspeak Premium Member - TIAM - played it on 5/5/2013

Rating: 4 stars

Ondanks tegenwerking van een onverwachte medestander van de tovenaar, hebben we de prinses toch vrij snel weten te bevrijden. En dat nog wel op bevrijdingsdag. Leuke wherigo. Onze tweede. 10:39, #2/#301, TIAM

[permalink]

Groundspeak Regular Member Silly Walker played it on 3/12/2013

Rating: 4 stars

Na een stevig ontbijt bij Ans, trokken we samen met Dutchlandian en d_jakke samen op weg naar de eerste wigo van de dag.
Al vanaf de parking ontdekten we Rose en ook de intrede op de laan was verbluffend. Ook dacht jakke al onmiddellijk de stash gevonden te hebben, al ging deze vogel niet op.
Prachtig verhaallijn en ook een lekker rustgevend gebied en het werd dan ook de ontdekking van de dag.

Van mij mogen er meer zo komen.

Dvdc

[permalink]

Groundspeak Premium Member D_Jakke played it on 2/3/2013

Rating: 5 stars

Gewandeld Gelezen Genoteerd Gefotografeerd Genoten Geweldig Gekeken Geteld Gestapt Gezellig Gezocht Gevonden Gelogged

Greet, Ans & Eric bedankt voor de gezelligheid onderweg

Jaaptra @,bedankt voor het leggen van deze cache.

Grtz Jakke

-------------------------------------------------------------------------------------------------
In: 4x4-Racer TB RIDGE RAIDER
Uit: /
-------------------------------------------------------------------------------------------------

[permalink]

Groundspeak Regular Member jandekroon played it on 11/18/2012

Rating:

Vandaag met olmkroontjes door de regen en de blubber met een rolstoel de route gelopen mooi uitgezet en goed verzorgd

[permalink]

View All Logs | Write Log