Latest Release:
11/1/2018
Version: 1.5
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

Bicycles are permitted Access or parking fee Not Handicap Accesible Stroller Accessible Accessible by public transit Recommended for kids No Scenic Views Not available at all times No hiking required

Pruvodce Frydlantem nad Ostravici 

  • Average Rating: 4.5 stars
  • Created by: d_elias
  • Submitted by: Basic Member d_elias
  • Start at:  N 49° 35.383 E 018° 21.240
  • Location: Czechia
  • Play Time: Unknown
  • Date Added: 5/16/2018 8:06 AM
  • Last Updated: 11/1/2018 11:06 AM
  • Downloads: 74
  • Completions: 16

About This Cartridge

Wherigo turisticky pruvodce po vyznamnych a zajimavych mistech mesta Frydlant nad Ostravici.

Celkova trasa pruvodce meri priblizne 2 km a je mozne ho projit za hodinu az hodinu a pul.

Hra se uklada v kazde zone.

Jedna z casti hry se odehrava na mistnim hrbitove, ktery ma oteviraci dobu:

Leden, unor, brezen, rijen, listopad, prosinec: 7 - 18 hod.
Duben, kveten, cerven, srpen, zari : 7 - 21 hod.

Z tohoto duvodu nelze hrat pruvodce kdykoliv. Prosim pamatujte na to. 

Starting Location

Nachazis se v parciku, pobliz nadrazni budovy. 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Regular Member Sigutka played it on 12/2/2018

Rating: 5 stars


Za mě super wherigo, kdy během hry nemusím běhat zmateně tam a zpátky, ale během hry můžu plynule pokračovat. Příjemná procházka mým rodným Frýdlantem, zpříjemněná zajímavými informacemi. Hezký příběh a plynule ubíhající hra. Moc mě to bavilo.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Šmejdílci played it on 11/25/2018

Rating: 5 stars


Po odlovení tří bonusovek jsme se ještě zastavili vyzkoušet místní wherigo. Protože geojunioři jsou stejného věku jako průvodce, byla to keš pro nás šitá na míru. Prošli jsme se po sice známých místech, ale dozvěděli jsme se spousty zajímavostí, které jsme dosud nevěděli. Na místním hřbitově jsme byli poprvé. Cestou jsme si udělali malou přestávku v místní geocukrárně, po odlovu jsme se zašli podívat na výstavu betlémů do Domu zahrádkářů. Keš vede opravdu po všech strategických místech Frýdlantu :-) Musím říct, že je moc pěkně udělaná, vše funguje jak má, otázky nezáludné a jednoznačné (až na ty andělíčky, ty jsme fakt spočítali úplně jinak). Hráli jsme na Xiaomi Redmi Note 4. Za nás určitě velká pochvala a favoriťák navrch!

[permalink]

Groundspeak Premium Member Renia :-J played it on 11/23/2018

Rating: 3 stars

Díky za protažení Frýdlantem nad Ostravicí a za ukázání zajímavých míst.

[permalink]

Groundspeak Premium Member tim55 played it on 11/17/2018

Rating: 5 stars


13:45 Vidouce profil ownera, dlouho jsem váhal zdali má cenu na toto nové wigo zajet. Avšak log od Sub7, který má zkušený nadhled pro objektivní hodnocení, mě přesvědčil, abych vyrazil a zpestřil si dnešní sváteční poledne. Skutečně se jedná o velmi zdařilou procházku Frýdlantem protkanou zajímavým a čtivým textem, který má logickou dějovou strukturu. Velkou zásluhu na tom má i funkční cartridge, která na mobilu s OS Android a apkou WhereYouGo šlapala dokonale. Akorát před vstupem na hřbitov jsem řešil dilema, kam s geofenčou Enčou, tož jsem se musel vrátit pro auto na výchozí souřadnice, zajet zpět ke hřbitovu ... a bylo vyřešeno. Díky za pěkné wigo. Finálce přeji dlouhého žití a vylepšení maskování. Bylo mi ctí se zde zalogovat s bodíkem navrch. TNLN.

[permalink]

Groundspeak Regular Member Ňufánci played it on 11/14/2018

Rating: 5 stars


16:01 Při středě se po delší době naskytla opět cesta do FnO, řešil jsem ale, že tady toho k odlovu již moc nemáme. Při pohledu na mapu jsem ale jásal - nové wigo pěkně v centru. Místo procházky jsem zvolil odlov na geokolobce.
Celkově se mi wigo moc líbilo, bylo hezky výpravné, ukázalo mi spoustu nových a zajímavých míst a zároveň nebylo nijak složité. Na jedné zastávce se mi 2x výpočet nepovedl, napravilo to ale tipnutí správné hodnoty dle těch dvou špatných.

Díky moc! :-)

[permalink]

View All Logs | Write Log