Latest Release:
8/23/2018
Version: 1.2
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

Dogs are not permitted Access or parking fee Stroller Accessible Accessible by public transit Public restrooms available Recommended for kids Scenic Views Not available at all times No volume required

Dobrodruzstvi v ZOO: Tucnaci na uteku! 

  • Average Rating: 4 stars
  • Created by: J2B2, V_clav11 CZ
  • Submitted by: Premium Member V_clav11 CZ
  • Start at:  N 49° 45.463 E 013° 21.591
  • Location: Plzeňský kraj, Czechia
  • Play Time: 1 to 2 hours
  • Date Added: 7/14/2018 1:30 PM
  • Last Updated: 8/23/2018 6:35 AM
  • Downloads: 100
  • Completions: 10

About This Cartridge


Jedna se o prelozenou a lehce upravenou verzi cartridge Penguin's Escape! od autora J2B2. Vasim ukolem bude pochytat sest tucnaku, kteri se rozutekli po arealu zoologicke zahrady. Celkove by vam hra mela zabrat neco malo pres hodinu, ale zalezi jen na vas, jak dlouho se v ZOO zdrzite. Na geocaching.com je hra vedena s kesi GC7MXTE. Tak pevne nervy a hodne stesti pri hledani tucnaku!
 

Starting Location


Hra zacina u bazenu s tucnaky. 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member Dex&Zuzi played it on 11/18/2018

Rating: 5 stars

Perfektni, diky!

[permalink]

Groundspeak Premium Member pooky92 played it on 10/14/2018

Rating: 4 stars


Pěkné wherigo, místy poměrně zdlouhavé, ale nic hrozného ;-)

[permalink]

Groundspeak Premium Member PilsenDuo played it on 10/2/2018

Rating: 3 stars


Borisek90 přijel na návštěvu a neobešlo by se to bez nějaké té krabičky. Dnešní cílovou destinací byla ZOO. Zkoušeli jsme zadat vygenerovaný kód sem na wherigu a nějak nám to nejde potvrdit i jemu, tak doufáme, že bude log i přesto uznán, jelikož to s námi opravdu poctivě obchodil. Děkujeme za kešku!

[permalink]

Groundspeak Premium Member phrkt played it on 9/30/2018

Rating: 4 stars

Na dnešek padla volba na dvě plzeňská zoowiga. Jak se ukázalo, jsou téměř totožná, jen je jiné pořadí průchodu zónami (tohle kačerovy kroky nešetří, některými cestičkami jsem dnes prošel i čtyřikrát), liší se pár dialogů a otázek, trochu i logika ovládání. Moc nerozumím tomu, proč jsou dvě, na jazyk se vkrádá zprofanované přísloví o opakovaném vtipu. Ale po více než dvou hodinách tučňáci pochytáni, tak tak jsem se protáhl ke keši, klíček mi přišel až moc na ráně. Díky za wigo i za keš, další dnešní plány jsem pro pokročilý čas i unavené nohy skrečoval :) .

[permalink]

Groundspeak Premium Member obludak played it on 8/6/2018

Rating: 3 stars

#2784 14:20 Hned po vstupu do zoo jsme začali s Martyriusem tímto wherigem. Ze začátku vše OK. Pak mi ale hraní skončilo před stájí? jelikož jsme neustále vypínali a zapínali hru, tak jsem neměl uložený pokrok ve hře z poslední zastávky. Musel bych se vrátit, ale v rámci úspory času jsme to dohráli na druhém telefonu. Hra mi připomínala tu pražskou, jen jsem jí nedokončil kvůli skryté zóně, kterou jsem nenašel a pak následoval archiv. Keška nalezená bez problémů. Je v moc pěkném provedení a to si zaslouží FP. Díky za kešku. Logováno [razítkem] (visit link) Hráno na: Nokii 5 (Android 8.1.0) + WhereYouGo (verze 0.9.3).

[permalink]

View All Logs | Write Log