Latest Release:
11/15/2017
Version: 2.4
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

No attributes selected

Zahada hlavolamu 

  • Average Rating: 4.5 stars
  • Created by: prazskychytrak
  • Submitted by: Premium Member prazskychytrak
  • Start at:  N 50° 05.523 E 014° 25.542
  • Location: Czechia
  • Play Time: 3 to 4 hours
  • Date Added: 10/21/2013 3:36 AM
  • Last Updated: 11/15/2017 2:07 AM
  • Downloads: 2552
  • Completions: 342

About This Cartridge

 

Starting Location

None specified 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member hrat. played it on 6/20/2021

Rating: 5 stars


Krásná hra - moc díky, více v logu na GC. Zde 5 hvězd, samosebou:)

[permalink]

Groundspeak Premium Member kadr.j played it on 3/18/2021

Rating: 5 stars


rychlá domluv\a s Chotetictitem a po práci jsme vyrazili , chvíli po začátku se naše cesty na na chvíli rozešly , ale po chvilce jsme už pokračovali spolu , pěkně udělané , tak jen jedna vada , že UV už není , koukl jsem do mapy a zkusili najít poslední zónu , to se podařilo , jen krabka už nedostupná , tak se pro ni musím někdy stavit , díky za pěkně udělanou hru

[permalink]

Groundspeak Regular Member jan.hadas played it on 1/30/2021

Rating: 4 stars

Wigo jsem hrál spolu s Browyn 16.1.2021 a bavilo mě - rychlé šípy mám rád a pasáž ve stromovce za velvyslanectvím byla v noci v zimě docela tajuplná, připadal jsem si jako v dobrodružným filmu.
Jenom ve stoce, kterou mám opravdu dukladně prolezenou (pamatuji si jak jsem se tam v lednu 2009 ulovil STF na legendární kanálovce Epsilon) jsem nenašel vůbec nic - asi už tam žádný nápis není. A když jsem pak čekal na zastávce, tak telefon ani ťuk, takže pro odemykací kód jsem si musel zajít tuto sobotu znovu, když už jsem bezpečně věděl že na tom místě ta schovaná zóna opravdu je (na podruhý už telefon spolupracoval).
Bohužel hospoda je otevřená jenom v pracovní dny během oběda (11-15hod), takže na zalogování si nejspíš budu muset někdy vzít půl dne volno.
Díky za dobrodružství, docela jsem si to užil!

[permalink]

Groundspeak Premium Member team pier200 played it on 11/8/2020

Rating: 5 stars

Diky👍 - včera započato a dnes dokončeno. Do finální krabičky se zapíšeme až skončí aktuální lockdown, ale loguji už teď, protože na wherigo app jsme dokončili a než skončí opatření, tak by byly dojmy zapomenuty 😉.
Geovozidlo jsme zanechali kdesi u Sparty a po cestě na start odlovili jednu mostní.
Ve Stínadlech jsme se na start prokousali i když potřebná ulice byla uzavřená - jinak vše probíhalo bez problémů. Dojem ze starého města v legendární ulici Ve Stinadlech nám zkazil bezdomáč s kalhotami u kotníku (bůhví co tam krom močení prováděl 🙈😂🤪.)
Jinak se nám samozřejmě moc líbilo, jen ty špendlíky jsme zapomněli 🙈. Pěstní souboj jsme absolvovali 2x, jelikož po vyběhnutí schodů se nám prapodivně vypnula appka a aktuálně hledaná poloha zmizela a hnalo nás to zpět na nábřeží 🤦🏻‍♀️.... no nic - já jsem se obětovala, doběhla zpět dolů, přez řeku a po mém návratu jsme už pokračovali za Bohoušem a Bidlem, odlovili 2 po cestě se nabízející krabičky a skrz ruské hochy pokračovali do zahrady uctívačů ginga. Tam jsem sice v reálu trošku "skrz" přístupovou cestu nadávala, ale zpětně to hodnotím jako super dobrodružství😊. Dál už vše v poho, jen před finálem, po návštěvě stoky, jsme mou chybou a asi i ztuhlýma rukama přeskočili otázky, tak jsme se na to v sobotu už vyprdli a v neděli si návštěvu zahrady a stoky zopákli. Jo ad stoka: nic tam není vidět, UV lampa k ničemu ☝.
Ale to nám nevadilo, otázky napodruhé naskočili a tentokrát se nám po jejich zdárném zodpovězení už podařilo vplout do finální zóny😎. Už se těšíme na zalogování do finální krabičky- bude to taková "třešnička na dortu" tohoto skvělého dobrodružství 👍.
Posíláme bodík 💙.

[permalink]

Groundspeak Premium Member jiri.s played it on 8/26/2020

Rating:

Více v logu na GC.

[permalink]

View All Logs | Write Log