Latest Release:
12/19/2011
Version: 1.1
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

Dogs are permitted Bicycles are permitted Stroller Accessible

3. Jim Carter - Unos 

  • Average Rating: 4.5 stars
  • Created by: @ntek
  • Submitted by: Basic Member @ntek
  • Start at:  N 49° 51.191 E 018° 32.296
  • Location: Czechia
  • Play Time: 1 to 2 hours
  • Date Added: 12/15/2011 1:26 PM
  • Last Updated: 12/20/2011 1:42 PM
  • Downloads: 661
  • Completions: 135

About This Cartridge

3. Jim Carter - Unos

Opet jsem byl povolan k pripadu.
Tentokrat je vse ale mnohem zavaznejsi, nez se svedkem, ktereho nam zabili mafiani v TESCU. Jedna se o unesene deti. unosce uz pozadal o vykupne, ale od pocatku je vsem jasne, oc tu bezi. Otec deti se rozhodl spolupracovat s policii. Za par dnu by mel zacit velky proces s mistni mafii. Nas svedek dostal sice plnou ochranu, ale jeho rodinu nechranil nikdo.
Pokud se nam nepodari deti vcas osvobodit, jeho svedectvi je ohrozeno.
Tonikovi je sest let. Terezce jsou teprve ctyri roky. Navic Tonik je diabetik prvniho stupne. Unosci to pravdepodobne nevedi.
K unosu doslo, kdyz byly deti s maminkou na prochazce v detskem parku.
Protoze jsem otci trochu podobny, zastoupim ho pri predani penez. 

Starting Location

Dulezite instrukce naleznes na:
3. Jim Carter – Unos (GC3972X) – wherigo cache (visit link)
 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member Martani played it on 6/12/2019

Rating:

Tak konečně jsme se dobrali úspěšného konce, i přes několikrát zaseknutou hru, kdy už jsme to chtěli vzdát a napsat ownerovi, co dál...
První zásek byl hned na začátku - tam pomohlo restartovat hru a začít znova,...podruhé se hra zasekla po cca 1,5 hodinovém snažení o chycení únosce, a to se nám opravdu začínat znovu nechtělo... Celou hru jsme tedy odložili na později...Dnes jsme ji zkusili po včerejším neúspěšném přemlouvání a ona se rozběhla - tak hurá, jdeme pokračovat... Téměř před koncem opět zásek, nic nefunguje, hra nejde ovládat, na nic nereaguje... tak jako včera :(... Nakonec jsme se vrátili na úplný začátek a hru se nám podařilo nějakým zázrakem dohrát - ještě, že jsme si vše zapisovali a kreslili do notýsku, protože kromě tlačítka OK nic nefungovalo a nic se neukládalo (k ničemu nalezenému se nedalo vrátit).
I tak se nám hra líbila, a děkujeme za ukázání spousty zajímavých míst.
úspěšnost - 47%
Jim Carter - postřelen
únosce - zatčen
Terezka i Toník - osvobozeni
otec svědčit nebude

[permalink]

Groundspeak Regular Member Krosl played it on 3/8/2018

Rating: 4 stars

Napínavá hra, i když úspěšný jsem moc nebyl. Pouhých 12%:
Jim Carter postřelen
Terezka osvobozena
Toník zemřel
Otec nebude svědčit.
Jako detektiv tedy celkem prohra. Hrál jsem na etapy a své chyby ve hře jsem si vědom. Dobře,že je to JENOM hra

[permalink]

Groundspeak Premium Member gagaon played it on 2/3/2018

Rating: 5 stars

Příjemně stravené 3 hoďky v místech mého dětství. Díky

[permalink]

Groundspeak Premium Member LiM played it on 10/21/2017

Rating: 4 stars

Maso, neskutečné maso ! Nejbrutálnější wigo, co jsem kdy dokončil.

Ale od začátku: přijít na výchozí souřadnice problém nebyl, najít první ze zastavení taky snadné (i když dostat se dovnitř zóny nebyl lehký úkol, probíhají tam opravy). Co mi přišlo zvláštní, neviděl jsem žádné úkoly, žádné instrumenty, žádné body, kam jít dál. Nicméně popis se zdál jasný, tak hurá na to. Mohlo to jít lépe, kdybych na některých zastaveních nemusel prostor procházet křížem krážem, abych našel to správné místo, které mi pomohlo posunout se dál. Úkoly se dařilo jakž takž plnit, až na ten jeden, který mi moc nesedl, ale naštěstí jsem si vlastními silami dokázal poradit. Podobně tak v místě, kde se popis neshodoval se skutečností ... ale to byl konec. Hra mě poslala na nějaké místo, ale ani opravdu dlouhé procházení blízkých míst nepřineslo výsledek. Odhadem jsem zde nachodil min. 3 kilometry bez výsledku. No nic, třeba už byla navigace z toho putování znavená, po delším zvážení jsem se rozhodl pro restart.

Reparát byl rychlovka, hlavně tedy ze začátku, pak jsem však uvízl na stejném místě jako předtím .... dumal jsem nad získanými informacemi a díky tomu odhalil i malou nelogičnost v příběhu, takže mi to moc nepomohlo, musel jsem opět aplikovat BF obcházení všech míst. jeden z nápadů byl spásný a dostal jsem se na místo cílové bitvy. Tam už to šlo snadno, zastřelili jsme koho bylo potřeba, získal jsem potřebný kód a další informace .... navzdory ujištění, že se tato zpráva objeví v inventáři, nestalo se tak a veškeré chlívky wiga stále zely prázdnotou, stejně tak jako po celou dobu hry. I tehdy teprve jsem pochopil, že neviditelnost zón pravděpodobně nebyla autorovým úmyslem, a pouze a jen můj přístroj mi z příběhu udělal zábavu na hranici hratelnosti, na kterou jen tak nezapomenu.

Velká, převeliká škoda je absence finální krabičky, zjistil jsem až při hledání čtením předchozích logů (vědět to dřív, tak se sem nejspíš ani nevydám). Každopádně děkuji, příběh je vymyšlený velmi pěkně.

Doba hry: 3 hodiny do restartu, 85 minut po restartu. Zbytek informací viz přiložený obrázek.

[permalink]

Groundspeak Regular Member dirtyfighting played it on 8/17/2017

Rating:

Odehráno společně s **Tizi22**. Na pomoc jsme si vzali kola, abychom při chytání pachatele nabrali rychlost a zkrátili jeho náskok.

Celkově příjemný zážitek, až na krátká zaseknutí při úvodní přípravě a při čekání na kód z ústředí. Díky.

**Závěrečné statistiky**
Úspěšnost: 63%
Jim Carter: postřelen
Únosce: zatčen
Terezka: osvobozena
Toník: osvobozen
Otec: bude svědčit

[permalink]

View All Logs | Write Log