Latest Release:
3/23/2008
Version: 1.5
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

Dogs are not permitted Bicycles are not permitted Accessible by public transit Public restrooms available Recommended for kids Scenic Views Not available at all times

License

Creative Commons License

Request Source

Zamecky park v Cechach pod Kosirem 

  • Average Rating: 4.5 stars
  • Created by: ZCh & Santa
  • Submitted by: Premium Member ZCh
  • Start at:  N 49° 33.026 E 017° 02.253
  • Location: Czechia
  • Play Time: 1 to 2 hours
  • Date Added: 3/9/2008 8:31 AM
  • Last Updated: 4/13/2008 1:14 PM
  • Downloads: 1570
  • Completions: 258

Prochazka nadhernym zameckym parkem v Cechach pod Kosirem, kde pobyval a tvoril malir Josef Manes.

About This Cartridge

POZOR - verze pro Colorado má zatím jednu chybku, které se ale zřejmě lze snadno vyhnout:
Po nalezení borovice osinaté neodklepávejte hned dialog, ale udělejte ještě dva tři kroky směrem k borovici...

Pokud budete mit v nekterych castech hry dojem ze nevite kudy kam, ze jste nedostali nejakou informaci, zkuste prozkoumat co vidite v hlavnim screenu WIG playeru. Snazil jsem se ve hre postupne "pritvrzovat" - zpocatku rikam (snad) vse podstatne, ke konci je treba trochu vic zapremyslet ;-) Obcas se ve hre prolinaji objekty realneho sveta s virtualnimi.
Nahrajte za tmy - moc toho neuvidite.

Vitam vsechny kriticke pripominky - myslim ze je na tom jeste co vylepsovat.
A do logu uvadejte jake jste pouzili zarizeni.

PROSÍM - NEPIŠTE DO LOGU KONKRÉTNÍ DETAILY O OBSAHU CARTRIDGE. AŤ TI, CO SI CHTĚJÍ HRÁT A MAJÍ RÁDI PŘEKVAPENÍ, JSOU PŘEKVAPENI 

Starting Location

Zde se obvykle da zaparkovat.
Pote jdete k hlavni brane do parku. 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member amax01 played it on 8/9/2014

Rating: 4 stars

Tohle místečko jsme navštívili někdy začátkem roku, wherigo jsme odehráli na oregonu 450 bez problému a souřadnice jsme si uložili na příště. Bohužel příště bylo až ted a konečně jsem se mohl zalogovat a to myslím, pět minut po dvanácté, škoda ji. Zámecký park si určitě takovou kešuli zaslouží. Sice je v archivu ale krabička je stále na místě i s logbokem a to v celkem slušném stavu, viz foto. Díky za keš . TNLN

[permalink]

Groundspeak Premium Member HRAZDA team played it on 1/20/2014

Rating: 4 stars

Odloveno společně s Velkým rabbitem, nakonec na jeho tabletu, protože na telefonu mi to vytuhlo při hledání stromu který tam není!
Tak nevím čím začít, jestli chválou nebo nadávkami ownerovi.
Začnu tím prvním pěkně zpracované wherigo zasazené do krásného parku, takže lov super zážitek a owner si za to zaslouží pochvalu.
Bohužel super zážitek z odlovu byl zničen hodinovým hledáním stromu který tam evidentně není a už pár lidí se o tom v lozích zmiňuje a owner na to nereaguje a druhý problém jedna zóna končí tam kde je v současnosti vstup zakázán i o tom byl v minulosti owner prostřednictvím logu informován a nic. To jsme se dozvěděli z logů až po návratu domů. I přesto děkuji za keš.
Pro další lovce, strom který pokáceli je v současnosti nahrazen kolíkem zapíchnutým do louky snad tam vydrží

[permalink]

Groundspeak Premium Member georabbits.cz played it on 1/18/2014

Rating: 2 stars

Toto wherigo začalo naprosto perfektně. S HRAZDA teamem jsme nacházeli zóny naprosto spolehlivě, někdy téměř na vteřinu současně. No prostě to parádně odsejpalo.

Poté přišlo velké "ALE". Přišli jsme na místo, kde chybí již několikrát zmiňovaný strom. Zdá se, že je v cartridgi chyba. Protože když jsme šli nejprve k tomu bližšímu stromu, kde jsme hned chytli zónu, potom jsme již nenašli zónu toho druhého (chybějícího), i když jsme byli na správném místě. Toto se nám přihodilo na dvou různých přístrojích. Bohužel měl HRAZDA team hru uloženou po nálezu zóny u prvního stromu. Já měl uloženo ještě před první zónou. Takže jsem nahrál poslední uloženou hru a šel nejdříve do zóny toho chybějícího stromu. Hned nalezena. Poté jsem šel do zóny toho bližšího stromu a tam také hned nalezena. Takže jsme mohli už dál pokračovat ve hře. Byť už pouze s jedním přístrojem. Takhle jsme zbytečně ztratili cca hodinu.

To jsme ještě nevěděli, co za překvápko nás dál čeká. Že je další zóna obehnána plotem kvůli stavebním úpravám, už byla pouze třešnička na ne úplně podařeném dortu. Naštěstí se zde v sobotu nepracovalo. V pracovní dny je tak wherigo nehratelné.

O umístění finálky je lépe se nezmiňovat. Krásný park a finálka umístěna kdesi v jakémsi humusu.

A toto patří mezi LEGENDY ČESKÝCH KEŠÍ ????????
WHERIGO JE V SOUČASNÉ DOBĚ ZRALÉ NA DISABLED.

Přesto přesevšechno díky za wherigo, které je naštěstí zasazeno do příjemného prostředí zámeckého parku.

Hráno na ASUS Nexus 7 (2012)

[permalink]

Groundspeak Premium Member Lardyn played it on 1/3/2014

Rating: 4 stars

Garmin Oregon 450 - moje první Wherigo
Dal jsem to až na třetí pokus v průběhu roku a půl. Když jsem to šel poprvé tak ten strom ještě stál, jenže se mi sekla aplikace (tehdy ještě v mobilu Sony Ericsosn). Napodruhé jsem skončil před zámkem došly baterky a já neměl uloženo nic. Takže teď na třetí pokus jsem šel skoro po paměti a po každém úkolu jsem pro jistotu ukládal. Ten chybějící strom vadí dost ale říkal zaměstnanec parku, že by tam měli vysadit tentýž na stejné místo. Díky

[permalink]

Groundspeak Premium Member olasekkk played it on 11/2/2013

Rating: 5 stars

díky pěkná procházka

[permalink]

View All Logs | Write Log