Latest Release:
9/19/2014
Version: 1.4
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

No attributes selected

1. Jim Carter - Nepohodlny svedek 

  • Average Rating: 4.5 stars
  • Created by: @ntek
  • Submitted by: Basic Member @ntek
  • Start at:  N 49° 50.710 E 018° 33.136
  • Location: Moravskoslezský kraj, Czechia
  • Play Time: 1 to 2 hours
  • Date Added: 5/9/2011 12:05 PM
  • Last Updated: 9/19/2014 1:54 PM
  • Downloads: 977
  • Completions: 162

Detektivni pripad Jima Cartera - Nepohodlny svedek

About This Cartridge

Pokyny, doporuceni a inventar:

Nenarocny (parkovy) teren.
Hra muze pro nekoho trvat dele, doporucuji plne nabitou baterii GPS zarizeni. Nedokazi odhadnout casovy udaj, protoze kazdy detektiv premysli jinak. Ale muj odhad je 1 az 2 hodiny.
Meli byste mit zapisnik a tuzku. 

Starting Location

None specified 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Regular Member Krosl played it on 3/15/2018

Rating: 4 stars

Napotřetí konečně dohráno. Ne chybou autora, ale z časových důvodů. Celkově jsem kvůli zisku tohohle smajlíka tak byl nucen nachodit spousty kilometrů.. Pár zakysů jsem si protrpěl., ale dospěl až do konce.
Diky za hru.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Zbypa played it on 7/7/2017

Rating: 5 stars

Pred dvema dny jsem vyresil unos deti a v nejblizsi mozne dobe jsem se vrhnul na pripad vrazdy nepohodlneho svedka. Opet moc pekna hra. Jenom jsem kvuli blizici se bource musel s dohranim spechat. Preckal jsem v suchu, az se lijak prezene, a pak mohl i v klidu zalogovat. Diky moc.

[permalink]

Groundspeak Regular Member krtek64 played it on 6/14/2017

Rating:

Hra odehrána za doprovodu Gitka65. Za některé pasáže musím autora pochválit - namátkově vložení pasáže s identifikace otisků či získání PINu, zážitek byl i to, jak vyzrát na počet nábojů v pasáži na hrázi Olše. Celkově hra byla proložena mnoha autentickými prvky, nudit se nedalo. Ale co mi vůbec nedělalo radost, bylo to neustále vracení tam a zpátky a to i když nedošlo z žádnému pochybení z nezvládnutí zadání. Chápu, že byl záměr napodobit práci detektiva doslova, která tohle nejspíše obnáší. Ještě štěstí, že bylo hodně pod mrakem a lázenští byli spíše zalezeni "doma", ale být pěkně, tak s tím seknu po třetí vracečce. Těch pár lázeňských, kterým nevadilo chladné počasí, se muselo divit, proč ty dva pořád chodí s mobily tam a zpátky. Je to můj osobní pocit, Gitka65 sdílela opačné pocity, náramně si hru užívala, neboť ta když hraje, tak okolí pro ni neexistuje, na rozdíl ode mne. Za sebe jen můžu říct, že nebýt tolika vraceček, užil bych si hru taky. Díky za hru, do logbooku logováno o den později při návratu z noční z důvodu datumovky.
Zdolání hry nám trvalo něco kolem dvou hodin, počasí nám vydrželo až do momentu logování, po jehož dokončení se spustil výdatný déšť, stihli jsme to tak akorát. Já hru hrál na mobilu LG P 710, seklo se mi to jednou, občas pozlobila GPS, jinak OK.

[Log Edited by krtek64 on 6/14/2017 8:52:21 AM]

[permalink]

Groundspeak Premium Member Spt.fm played it on 1/7/2017

Rating: 5 stars

Díky moc za toto parádní wigo, odehráno společně s team.roto...více můj log na GC.com.

[permalink]

Groundspeak Regular Member M.A.M. FnO played it on 11/26/2016

Rating: 4 stars

Super krimi. Naše první a hned takový zážitek. I náš mladý 7 letý synátor se do toho ponořil a běhal po parku jak zběsilý.

[permalink]

View All Logs | Write Log