Latest Release:
12/28/2010
Version: 1.6
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

Dogs are permitted Recommended for kids Available at all times

License

Creative Commons License

Request Source

Arabela 

  • Average Rating: 4 stars
  • Created by: me2d09 a Chnapik
  • Submitted by: Premium Member me2d09
  • Start at:  N 49° 54.745 E 014° 14.034
  • Location: Czechia
  • Play Time: 1 to 2 hours
  • Date Added: 1/11/2009 5:15 AM
  • Last Updated: 12/28/2010 12:29 PM
  • Downloads: 1049
  • Completions: 74

Vzijte se do role Petra a pokuste se vysvobodit princeznu Arabelu, kterou drzi pod zamkem zly carodej Rumburak. Cartridge byla vytvorena podle textove pocitacove hry Arabela z roku 1992 od firmy Elevs.

About This Cartridge

Tato cartridge je zakoncena cache GC1KNCM - Arabela. Blizsi informace o hre samotne naleznete v listingu teto cache - (visit link)  

Starting Location

Putovani zacina u nakupni strediska v Revnicich, ale vzapeti se nam podari pomoci kouzelne krabicky odcestovat do rise pohadek... 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Regular Member alinicko played it on 12/4/2010

Rating: 4 stars

Tak jsem ukecala Marsiana, aby šel se mnou honit vlka :D. I pres to, že to hrál už jednou, tak se se mnou vydal (už jenom díky tomu, že jsme museli vyzkoušet nového navigátora). Byla to moje první wherigo, na kterou jsem se vydala. Zpocátku se mi to strašne líbilo, ale když jsem zjistila kolik je tam postav... Zacínal mi padat úsměv :D. A ten vlk ... je to velká svine! . Díky za moc peknou hru .

[permalink]

Groundspeak Premium Member Obludka played it on 11/14/2010

Rating: 4 stars

#W1# Mé první wherigo odehrané společně se Jednou nohou v hrobě..
trochu jsme si zakroužili, ale má to zajímavý nápad, takže díky!

[permalink]

Groundspeak Premium Member Saludo played it on 7/7/2010

Rating: 4 stars

Paradni zazitek, uz dlouho jsme se tak nenasmali. Dohrali jsme to az na po ctvrte, celkem asi 3,5 hodiny. Za cinali jsme s Oregonem 300 a 550t, dohravali pouze s 550. Jeste jednou diky za bezva zabavu a vice log na GC.com.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Lucik80 played it on 4/24/2010

Rating: 5 stars

Tak odlov této kešky ve me zanechal velký zážitek. Jednak je to kousícek od našeho domu, pak ocenuji super téma, to se opravdu hodí pro hledání pokladu a pak samotný lov, kdy na Vás koukají ostatní mudlové a asi nechápou proc tam porád chodíte dokola :-)). Odmenou nám byla bohate nabitá keška s pokladem. Moc díky, budu ráda vzpomínat :-)).

[permalink]

Groundspeak Premium Member Waya03 played it on 4/24/2010

Rating: 4 stars

Keška je pár set metru od mých soucasných HC takže mi už dlouho vrtala hlavou. Po prvním testu wherigovek na mojí Nokii E52 na Hostivarské prehrade jsem se konecne odhodlal i na tuhle. Poprvé jsme si ji otukal už den predtím a prošel jsem si jednu dimenzi. To jsem ješte vubec nevedel co me ceká. Dnes jsme se do toho s GEOprítelkyní zapisovatelkou vrhnuli a po nejakých chybových hláškách už to probíhalo jako po drátkách. Obávaný vlk se vubec neukázal, sice jsme se taky dost nachodili ale po cca. 90 minutách jsme Arabelu pohodove vysvobodili :-) Odmenou nám byla lahudkove vybavená finálka. Díky za peknou hru!

[permalink]

View All Logs | Write Log