Latest Release:
4/29/2015
Version: 1.0
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

No attributes selected

75 A Walk in the Garden - Bray Head 

  • Average Rating: 4.5 stars
  • Created by: Bilbos Apprentice
  • Submitted by: Premium Member Bilbos Apprentice
  • Start at:  N 53° 11.700 W 006° 05.300
  • Location: Ireland
  • Play Time: 1 to 2 hours
  • Date Added: 4/29/2015 9:56 AM
  • Last Updated: 4/29/2015 9:57 AM
  • Downloads: 1513
  • Completions: 80

A short but difficult walk to GC43 then directly to Bray Head Summit

About This Cartridge

A short toured guide along to GC43 and then a sharp ascent to the top of Bray Head encompassing amazing views and picking up several caches along the way. Enjoy 

Starting Location

Closest Car Park 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member Virtualboy played it on 2/23/2020

Rating:


Tolles Abenteuer.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Grisu_Kiel played it on 11/7/2019

Rating: 5 stars


The cartrigdge is easy, the terrain is NOT! Great View from the final.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Lugger83 played it on 7/8/2019

Rating: 4 stars

**#3612**
Společně s ruffikucou, Grogteamem a dracenkou jsme vyrazili na dlouho plánovaný, ale krátký, výlet do Irska. Naším cílem nebyly jen keše, chtěli jsme poznat i krásy místní přírody a samozřejmě i kulturní památky. Na obojí je Irsko dost bohaté. Času bylo málo, zajímavých míst hodně, takže jsme náš pobyt pojali jako "roadtrip". Irsko je krásná země, některá místa nás opravdu uchvátila. Takže kdo ví, třeba se sem ještě někdy vrátíme.
Díky všem ownerům za pozvání, za keš a zároveň bych se rád omluvil za hromadný log.

Together with ruffikuca, Grogteam and dracenka we set out for a long planned but short trip to Ireland. Our goal was not just caches, we wanted to know the beauties of local nature and of course cultural monuments. Ireland is rich enough for both. Time was little, interesting places a lot, so we took our stay as a "roadtrip". Ireland is a beautiful country, some places really captivated us. So who knows, maybe we'll ever come back here again.
Thanks to all the owners for the invitation, for the cache and at the same time I would like to apologize for the mass log.

[permalink]

Groundspeak Premium Member xsobot12 played it on 5/11/2019

Rating: 4 stars

Dneska jsme se vydali s geobandou do okoli Braye vylovit par zajimavych kesek a hlavne tu nejstarsi tady co je :) pocasi nam pralo. Nachodili jsme neco kolem 15km a odlovili za dnesek hezkych 37 kesek. Diky za zajimavou a hezkou wherigo :)

[permalink]

Groundspeak Premium Member Radek694 played it on 5/11/2019

Rating: 4 stars


I found this geocache during 4-days holiday in Dublin with my friends xsobot12, Radek694 and Džochy. Trip to GC43.

Thank you for your geocache and I'm sending greetings from Czech republic.

It was nice all the way we enjoyed it

Sorry only in Czech, my English is not so good.

Den První

Po příletu na letiště jsme si našli náš autobus a vyrazily do centra kde jsme měli ubytování.

Byli jsme ubytováni v Abbey Court. Po ubytování vyrážíme směr nějaké kešky a místní okolí si omrknout. Jelikož cesta byla zdlouhavá tak jsme toho nedělali moc a věnovali se spíše místnímu okolí a nasátí atmosféry.

Den druhý.

Ráno vyrážíme na Tara street a jede do Bray vlakem. Cesta je fajn a zanedlouho jsme Brey a jdeme směr náš hlavní cíl aneb GC43 a pak do Greystones.

Nachazíme pár kešek u pobřeží a pak jdeme směrem do města. Tam dáme pár kešek a jdeme směrem na kopec kde máme pár kešek . Tam to bylo hezké a my jsme udělali dobře , že jsme semka šli je to tu moc pěkné. Udělali jsme si to mnoho pěkných fotek a pokračovali z kopce dále k pobřeží kolem promenády. Občas nás keška potrápila jelikož některé byli docela dobře schované a né úplně jsme rozuměli hintu. Po odlovu nejstarší kešky jsme si odskočili na dvě dole pod cestou které byli fyzicky náročné ale co by kačer neudělal pro bod.

Pak jsme šli vtačí a kalubří stezkou kde jsme potkali kačerky z nějakého retardované klanu protože byli plný nivy asi , vůbec k nám nešli a dělali by jako že tam nejsou. No takové lidi nechápu.

Po ceste jsme se umyli v jediné velké kalužině. No trošku jsme si tam utopily body při překonávání této nástrahy :D Taky dobrá adrenalinovka.

Prej Greystones tu byl stánek se zmrzlinou tak jsme si za 2 ečka jednu dali. Byla moc výborná opravdu jsme si pochutnal. Pak jsme to vzali kolem pobřeží na pár kešek a šli na vlak. Celkem za tento den jsme ušli něco kolem 15km a nalezli cca 40 kešek v hezké přírodě.

Bylo to fajn a první den v Dublinu se vydařil.

Děkujeme za pěkné kešky.

[permalink]

View All Logs | Write Log