Latest Release:
7/13/2012
Version: 1.2
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

Not Handicap Accesible Not stroller Accessible Scenic Views Available at all times Hiking required

Wet Cat - Slapjais Kakis 

  • Average Rating: 5 stars
  • Created by: GatisK & multisports.lv
  • Submitted by: Premium Member Gatisk
  • Start at:  N 56° 51.761 E 023° 47.279
  • Location: Latvia
  • Play Time: more than 4 hours
  • Date Added: 6/29/2012 3:50 PM
  • Last Updated: 7/13/2012 7:21 AM
  • Downloads: 395
  • Completions: 3

When you squeeze out water of Sphagnum cuspidatum, it becomes similar to a wet cat. If it is so, you will be able to check for yourself in an extreme and wildly beautiful hike, in which cat's light feet, agility and swimming skills will be needed.

About This Cartridge

Welcome to the Wet Cat - hiking in the land of thousands of islands and lakes. You may be able to jump as Gulliver in Lilliput over the lakes. Paths will be so narrow, that you won’t be able to see them under the pine-tops, which will serve as the main landmarks in the area.
The number of checkpoints is huge and, as I don’t want for you to get tired, then I offer you to go along the optimal route made by the winners – Jānis Krūmiņš and Salvis Daģis.
You will definitely also need a map (visit link) since in Wherigo the checkpoints will appear only when the distance from you to the checkpoint will be approximately half of the whole distance between the checkpoints.
Since the straightest way to the last checkpoint from the previous one is trough Protection area, which is closed from April 1st till November 1st , I would request you to go to the last checkpoint trough additional WP “Save Birds”, which will appear in your device! 

Starting Location

From the parking place you have to follow track and then plank-way to the direction of view tower. It will all begin there.  

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member udajs_16 played it on 7/29/2012

Rating: 5 stars

Jāteic, ka šis ir smagākais wherigo slēpnis, kas līdz šim ir ņemts. Un lai arī to nav daudz, tomēr nedomāju, ka tas tiks pārspēts.
Pārgājiens sākās ar jauku pastaigu pa purva laipu un tiktāl viss bija brīnišķīgi. Pat viena traditional kaste pa ceļam sanāca.
Tad nu sākām iet. Tās mitruma pakāpes kaut kā galīgi nebija skaidras, jo jau pie pirmā punkta ar mitrumu 1 sanāc normāli iezvempties un pārējiem arī kājas slapjas. Taču tas tikai vairoja prieku dzīvoties pa purvu. Baltais krekls ar laiku palika arvien...zaļāks/dūņaināks/rāvaināks. To vienkārši sauc par purva smaržu un tā palīdz izdzīt ārā pludmales smiltis. Nudien- šodien peldēt pa panckām bija patīkamāk kā jūrmalā.
Pārgājiens uz beigām šķita par garu- būtu pilnībā pieticis ar 2/3 distances, vai vismaz pusi no kartes, taču kas paņemts, tas paņemts un nav ko tur īsināt. :D Ja mēs to varējām, tad varēs arī citi.

Šobrīd saprotu, cik ļoti man nepatīk vaivariņi un purva zāle, jo kājas, kas vakar saulē nocepinātas nelabrāt glaudīja izkaltušo purva floru. Pavisam cita lieta- zaļas dzērvenes vai ja veiksme uzsmaida, tad saules pielijušās lācenes, kas kā medus pikucis izkusa mutē. Ievērojām arī daudz raseņu un dažas no tām aplaimojām ar kārtējo nosisto dunduru.

Slapjais kaķis laizīt laizīja mūsu aparātus un manu līdz šim diezgan izturīgo Tritonu arī nolaizīja. Beigās šķiet, ka izturēja tikai Andra telefons un bizenāja GPS.

Lai nu kā, paldies par iespaidīgo fināla vietu- 15. betona krāvumi purva vidū ir jāredz katram!

[permalink]

Groundspeak Premium Member Bindons played it on 7/8/2012

Rating: 5 stars

Kopā ar tiko iepazītu cilvēku ar velo aizminam lidz starta vietai un netalu no 1. KP piesledzam tos pie koka. Talak sakas gara, mitra pastaiga ar peldešanas elementiem, ka jau tas bija sagaidams. Pie viena no kontrolpunktiem pirmo reizi muža sanaca notestet vai mans garmins pec peldes vel strada. Izradas, ka ja, vienigi signals zem udens tiek pazaudets. Šodienas karstaja laika taisnaam celam nepieciešamas peldes bija tieši laika, lai atvesinatos. Bridi, kad bikses saka rivet miesu, apsveru iespeju skriet pliks, tacu to nerealizeju - laikam sakautrejos no klaigajošajam dzervem. Purvs bija ar bagatigu lacenu, dzervenu, vaivarinu un citu raksturigo purva augu vegetaciju, tacu dažas specifiskas vietas var noverot zalas krasas mainu uz sarkanu, kas radusies augu un sunu nopedošanas rezultata.
Atceros, ka pec ''Slapja kaka'' kodu pirkstos, ka es tur nebiju. Tagad ta sape nav tik liela, jo distance, lai ari ne sacensibu režima, ir pieveikta, un pozitivas emocijas gutas.
Finala slepnis ari gana interesants - nebiju šaja betona konstrukcija bijis. Interesants konteinera noformejums.

[permalink]

View All Logs | Write Log