Latest Release:
2/17/2020
Version: 2.1
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

Dogs are permitted Bicycles are permitted Access or parking fee Not Handicap Accesible Stroller Accessible Hiking required Volume required

License

Creative Commons License

Request Source

Vzkrisene krasky 

  • Average Rating: 3.5 stars
  • Created by: Petr554
  • Submitted by: Premium Member Petr554
  • Start at:  N 50° 05.282 E 017° 42.305
  • Location: Moravskoslezský kraj, Czechia
  • Play Time: 1 to 2 hours
  • Date Added: 1/11/2020 2:49 PM
  • Last Updated: 2/17/2020 7:54 AM
  • Downloads: 83
  • Completions: 5

About This Cartridge


This game is only in Czech language.

Vydej se navstivit krnovske vily, patrici k architektonickym skvostum a historii mesta. Krnov v 2. polovine 19. stoleti a na pocatku 20. stoleti zaznamenal opravdu neobvykle prudky rozvoj textilniho prumyslu, diky kteremu vzrostl jeho vyznam.

I pres to, byl stale jen mensim severomoravskym mestem, do ktereho novinky z oblasti architektury prichazely s urcitym zpozdenim.

Jedna z vil (ta nejmladsi) ma magickou moc. Pokud se ti podari ji navstivit jako treti v poradi, zapocte ti splneni vsech potrebnych ukolu... 

Starting Location


Start se nachazi blizko centra, kde lze zdarma zanechat na zachytnem parkovisti sva plechova geovozitka. 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member KulisekW played it on 7/17/2020

Rating: 2 stars

Při svých návštěvách Krnova v minulých letech jsem si skoro vždy odehrál nějaké místní wigo. Pro letošní cestu se ve městě vyskytlo tohle nové, a jelikož já wiga rád, pustil jsem se do něj.

UPOZORŇUJI, že tohle nebude pěkný log!

1) Proč musí hra začínat na úvodních souřadnicích? Je k tomu nějaký důvod? Vzhledem k tomu, že není dána přesná trasa, upustil bych od toho.

2) Ukládání nefunguje. Ani automatické ani ruční. Třikrát jsem se musel vracet na úvodní souřadnice, protože při pokusu o načtení uložené hry vždy mi WhereYouGo vyhodilo error. Musel jsem tedy nechat hru otevřenou po celou dobu hraní a vůbec nikam nevyskakovat. Tohle je dost naprd.

3) Chtělo by to mapu, ale pořádnou. Je fajn, že si můžu vybírat, kam se půjdu podívat, ale tipovat, kde je jaká vila jen podle vzdálenosti a nemít sebemenší tušení, kam mne hra potáhne, to mě skutečně nebavilo.

4) De facto pokračování bodu 3. Tuhle hru bych postavil jen pro telefony. Odpadlo by omezení maximálně 7 aktivních zón a mohlo by být v mapě přímo v aplikaci krásně vidět, kam se můžu vydat. Ta rozpixelovaná "mapička" aka screen z Mapy.cz je k ničemu, na ní není vidět.

5) Proč nejsou ve hře po splnění podmínek uvedené finální souřadnice, ale jen miniaturní zóna? Vzhledem k umístění finálky mimo zástavbu bych očekával po splnění podmínek zobrazení souřadnic, které si v klidu přepíšu jinam. Musel jsem si udělat screen, odhadnout místo a pak podle té stejné mapy v c:geo odtipovat souřadnice. Trefil jsem se asi na 10 metrů, ale byla to pakárna. Neudělat to, tak bych se finálky nedočkal, protože po uložení, uzavření hry a zkoušce opětovného spuštění hra nešla opět spustit...

Našel bych toho asi víc, třeba nepříliš intuitivní ovládání, které jsem chvílemi nějak nechápal. Třeba jsem navštívil zónu, do níž jsem ani nemířil, za chvíli se mi zobrazilo, že jsem navštívil tu správnou zónu a po přečtení informací o vile jsem musel opatrně vyskákat na hlavní obrazovku hry, protože se mi nezobrazila žádná funkce pro návrat.
Hele, za mě tahle hra ne. Nápad dobrý, vily a historii já rád, ale odehrání pro mne nepředstavovalo zábavu, jen strach, abych se vůbec dobral cíle. Nebýt hezky a nemít štěstí na trefení souřadnic finálky... Prostě a jednoduše, možná jsem měl jen nevhodný HW&SW, ale vzhledem k tomu, že za poslední čtyři roky mi téměř žádné wigo nedělalo problémy, pokud nebyla nějaká bota přímo v něm, pochybuji o této variantě.
I přesto díky za hru, oceňuji každého tvůrce, neboť vím, že vytvořit i jednoduchou hru dá šíleně moc práce. Takže, nepřestávej v tvorbě! :-)

Odehráno na Sony Xperia Z3 Compact, OS Android 6.0.1, aplikace WhereYouGo

[permalink]

Groundspeak Premium Member Bubukaku played it on 2/7/2020

Rating: 5 stars


Hra odehrána v rámci Betatestu. Moc pěkně udělaná. Zájemci o architekturu si opravdu přijdou na své. Krabička vyzvednuta v ranních hodinách před nástupem do práce - takže taková příjemná rozcvička :-).

[permalink]

View All Logs | Write Log