Latest Release:
9/2/2023
Version: 2.3
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

Dogs are permitted Bicycles are not permitted Handicap Accessible Stroller Accessible Accessible by public transit Public restrooms available Recommended for kids Scenic Views Not available at all times Volume required

Downtown SK 

  • Average Rating: 4.5 stars
  • Created by: kikonan
  • Submitted by: Premium Member kikonan
  • Start at:  N 48° 08.740 E 017° 06.366
  • Location: Slovakia
  • Play Time: 2 to 3 hours
  • Date Added: 5/3/2014 5:10 AM
  • Last Updated: 9/2/2023 11:29 PM
  • Downloads: 1165
  • Completions: 110

Nie celkom tradicna prehliadka Bratislavy.

About This Cartridge

Caka ta prechadzka centrom mesta. Nebude to viac ako 2 km. Okrem navstevy zaujimavych miest, o ktorych dostanes podrobnejsie informacie, su pre teba prirpavene aj ulohy, ktore by mali spravit prechadzku este zaujimavejsou. 

Starting Location

None specified 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member Vondra_CZ played it on 4/5/2024

Rating: 5 stars

Díky za moc pěkné wigo.

[permalink]

Groundspeak Regular Member mirohra played it on 6/9/2023

Rating: 5 stars

TFTC👍WIG.

[permalink]

Groundspeak Premium Member levjp played it on 6/3/2022

Rating: 5 stars


Tak toto je ďalšia superparádna wigovka "made by kikonan" 👍🏻 Véééľmi som si ju dnes doobeda užíval...🙂 Asi najviac sa mi páčilo "naháňanie múch" (kto absolvoval túto wigovku, vie o čom píšem, a ostatní nech to skúsia...), len tak uvažujem čo si asi tak mysleli tí mukli naokolo, keď videli, čo to vyvádzam...😀 Ale najviac ma dostal finál, taký interaktívny som ešte dosiaľ neabsolvoval... Ďakujem ownerovi za originálnu kešku, parádnu prechádzku po centre mesta, zábavné úlohy a samozrejme aj za peknú krabicu s bohatým obsahom (len škoda, že v takej veľkej krabici boli už iba 2 SWG 🙁, to nie je kritika ownéra, ale do kešérskych radov, ktorí tu boli a nemenili férovo ...). Bol by hriech nedať tejto keške FP 🙂

OUT/IN: 1 x SWG

[permalink]

Groundspeak Regular Member geohanka.cz played it on 2/6/2022

Rating: 4 starsJak nejlépe vyléčit bolest kotníku? No přeci pořádným výletem! Abych jej ale netýrala v nějakém úděsném terénu, rozhodla jsem se navštívit zase nějaké větší město, kde jsem ještě nebyla. A přesně tyto požadavky splňovala Bratislava. Poukládala jsem tedy tu kopu virtuálek a pár zelených, nasedla ráno na vlak a těšila se novému dobrodružství.

Nové město, nevím moc kam jít - tak si najdu nějaké WIGO, které mě městem provede! Hned po příjezdu jsem se tedy pustila do hry. "Zábavné úkoly na cestu"... "jojo, to bude 'zjistěte tamto jméno a opište tamten letopočet'". Hah :D - při třetím obíhání náměstí, čímž jsem si získala pozornost celé španělské výpravy, jsem si uvědomila svůj krutý omyl. Ale dnes přišla ještě jedna rána: Nedeľa ZATVORENO. No nic, nechám to tu jako WN a až se sem jednou vrátím, zajdu si i pro tu finálku.

Každopádně děkuji moc za prohlídku! takto akčního průvodce jsem už dlouho nepotkala XD

[permalink]

Groundspeak Premium Member StanoMar played it on 7/11/2021

Rating: 4 stars

Prva wherigo. Zaujimava moznost ako spoznavat mesto.

[permalink]

View All Logs | Write Log