Latest Release:
12/3/2011
Version: 1.4
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

Dogs are permitted Not Handicap Accesible Not stroller Accessible Not available at all times

Star Wars 

  • Average Rating: 5 stars
  • Created by: marram.cz & tomas451
  • Submitted by: Premium Member marram.cz
  • Start at:  N 49° 27.022 E 017° 02.482
  • Location: Czechia
  • Play Time: more than 4 hours
  • Date Added: 2/17/2011 2:37 PM
  • Last Updated: 12/3/2011 12:45 AM
  • Downloads: 861
  • Completions: 93

http://coord.info/GC2P602

About This Cartridge

Nocni Wherigo, pri kterem je treba splnit nekolik ukolu pro zachranu Zeme. Nektere ukoly jsou logicke, jine vyzaduji vesmirne znalosti a nebo prostredky na vyhledavani informaci. Cela hra je linearni, takze teprve po splneni jednoho ukolu je moznost pokracovat na dalsi. 

Starting Location

None specified 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member mravec.p played it on 5/6/2015

Rating: 5 stars

Geokolegové stupepe a mimb mě přesvědčili, ať se s nimi zúčastním této mise. V minulosti jsem už něco z putování galaxií měl nalezeno a vyluštěno, ale místo dopadu zničené sithské lodě či hangár v Theedu byla pro mě vždy konečná. Ke hře jsme přistoupili s vědomím vlivu "zubu času" a celkem nám to jako týmu šlo. Museli jsme si sice misi rozdělit na několik etap a ten prokletý hangár jsme raději pokořili až za denního světla, ale zejména díky lezci v týmu jsme nejen proletěli galaxií, ale úspěšně se nám podařilo vrátit i na Zemi. Velké poděkování za tuto hru, která si označení legenda bez jakýchkoliv diskuzí zaslouží.

[permalink]

Groundspeak Premium Member vacom.cz played it on 10/28/2014

Rating: 4 stars

Skvělý zážitek, kterým jsme se společně s Pokorny.Brno a filozof.cz bavili 2 noci. Když to sečtu dohromady, tak jsme na této Wherigo v terénu strávili odhadem asi 10hodin čistého času. Technické vychytávky nás nadchli a jsou opravdu propracované.

Jen škoda, že místy byl problém s bludičkama a závěrečný směr na Zemi nám musel poradit přítel na telefonu, ale i tak byli Sithové nakonec poraženi a Země zachráněna!

Díky za super noční zážitek!

[permalink]

Groundspeak Premium Member hofic played it on 10/26/2014

Rating: 5 stars

Když Martulli naplánoval tuto lahůdku, nemohl jsem odolat a spolu s ním, Petissem a Missaakem jsme vyrazili na tuto vesmírnou pouť. Z předpokládaných cca 4 hodin z toho nakonec byla skoro 7 a půl hodinová cesta galaxií. Chvílemi to šlo rychleji, chvílemi pomaleji, chvílemi vůbec . Vše naštěstí dobře dopadlo a my se mohli vrátit na Zem. Většina st. je opravdu luxusních, ovšem D5, T4 zde není jen tak pro nic za nic. Jedno z nejlíp udělaných WIG co jsem hrál. Ke hře jsem použil mobil Samsung Galaxy Note 3 a vše fungovalo bez problémů. Díky.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Maris4 played it on 1/18/2014

Rating: 5 stars

No co k tomuhle napsat. Snad jen ze to bylo nezapomenutelne dobrodruzstvi. Lov probihal v 5ti lidech. Nektere "hvezdy" jsou uz bohuzel vyhasle a tak jsme museli semtam improvizovat. Nicmene u D5 se to da odpustit:-) Logovali jsem nekdy kolem 4AM po cca 8mi hodinovem lovu.
PARADA!!!!

[permalink]

Groundspeak Premium Member MaPeStr played it on 1/18/2014

Rating: 5 stars

Díky za pozvání na toto do detailu promakané WIGo! Perfektní zážitek! Vice detailu na GC ...

[permalink]

View All Logs | Write Log