KRKONOSSKE CASOVKY - BONUS

Groundspeak Premium Member Atip played KRKONOSSKE CASOVKY - BONUS

5 stars

Sice jsem autorovi na Valšovkách v logu sliboval, že příště už na kole, ale počasí chtělo tomu, abychom si o den prodloužili náš pobyt v Peci a vzhledem k tomu, že jsme do Děvína chodili na snídani a kola neměli, tak to nemohlo dopadnout jinak, než tak, že jsem svůj slib porušil.

Pořádně jsme se nasnídali a vyrazili na start. Ilona společně s antibiotiky, ale vysvětlil jsem jí, že časovka je myšlena tak, že se "jen" správně musí načasovat tempo a v klidovém režimu, přesně jak to říkal pan doktor, vyrazit na procházku. Spočítal jsem tempo, zapnul potřebné elektronické pomůcky a vyrazili jsme, k dodržování tempa pomohlo chytit Ilonu za ruku a mazali jsme nahoru. Předešli jsme pár turistů a moc mi nepomáhaly poznámky typu "Vám to ale šlape.", ale moje milá žena vydržela až nahoru a ještě si potom užila i zbytek výletu. Musel jsem se smekat a ukázat jí něco, kam by sama určitě nevyrazila a ono už se tam vlastně ani nesmí, je tam krásně, takže to dalo zapomenout na útrapy během zdolávání časovky. Nevím jak je to možné, ale máme uložený čas 65:60, já bych řekl, že to je 66 minut, ale android to počítá asi nějak jinak :) a koukám, že jsme šlapali na paty i některým cyklistům, to snad ani říkat nahlas nebudu a vymyslím jen nějakou pochvalu, abych na příští časovku nemusel sám ;).

Umístění finálovky jsem trochu tušil, občas tam zajdeme, Ilona kvůli a vždyť víte a já kvůli tomu, že se mi to líbí jak je to vytvořené, no, snad sem toho moc nevykecal. Bohužel od finále rovnou domů a už se těším na další návštěvu, už nic neslibuju, snad se mi povede svého věrného oře vzít s sebou, když spolu jinak trávíme skoro každý den.

Děkujeme za další časovku, zase jsme si jí užili, jen je mi divné, že výlet měl skoro třicet kilometrů, ono je tu tak krásně, že si člověk ani nevšimne co v klidovém režimu nachodí, naštěstí ;).