KRKONOSSKE CASOVKY - BONUS

Groundspeak Premium Member Benjo5 played KRKONOSSKE CASOVKY - BONUS

5 stars

A grande finále. :-)
Letošní léto jsem se rozhodl vysbírat Krkonoše do čista a poznat je křížem krážem.
To samozřejmě obnáší odlov i těch nejtěžších kusů, co tu jsou. Reynevana 8, Vodopádů Krkonoš i této časovkové série. Ta mi nakonec byla velice příjemným průvodcem na několik výletů, kdy jsem vyšlápnul časovkový kopec a pak nahoře polovil keše po okolí.
Bonus jsem si nechal až jako poslední sedmou, aby to bylo stylové. Výšlap k Památníku jakožto nejvyššímu legálně přístupnému místu je k tomu opravdu zcela správným místem, tak jsem vyrazil. Zvlášť krpál od Richterovek na Výrovku je tedy v brutálním sklonu.
Ocenil jsem pomoc elektrokola, ale i tak jsem tedy byl nahoře dobře schvácený. Nicméně dal jsem to v kuse, od startu až k Památníku jsem si na zem nešlápl. Dosažený čas 31:26.
Celkově jsem tedy během posledních čtyř víkendů strávil tři v Krkonoších (a jeden v Tatrách), kdy byla tato časovková série pro mě hlavním cílem. Jsem rád, že jsem je dotáhl tedy úspěšně do konce všechny. Byl to výživný cyklo měsíc, takhle jsem se kole v životě nevyřádil. :-)
Díky tedy moc za celou sérii. Možná to někomu může znít všelijak, že jsem jezdil na elektrokole, ale pro mě jejich existence byla úžasným objevem. Vždycky jsem nesnášel jízdu do kopce, která mi celou cyklistiku dost znechucovala. A najednou už to není takový opruz a cyklistika mě začala skutečně upřímně bavit. Za to díky.
Finále pak odloveno den po výšlapu, skoro jsem při logování až musel zamáčknout slzu, že už je konec a mám to celé úspěšně hotové. Takže ještě jednou děkuji nejen za bonusovku, ale i za celou sérii. Vybarvit tuhle ikonku v centru Pece bylo opravdu náročné. ;-)