All Pruvodce centrem Krnova Logs

Page 1 of 5 1 2 3 4 5 > >>

Groundspeak Premium Member TolBoy played Pruvodce centrem Krnova on 9/15/2019

Rating: 4 stars

Fajny scenariusz.
Dzięki.

[permalink]

Groundspeak Premium Member anezak played Pruvodce centrem Krnova on 8/31/2019

Rating: 4 stars

Poslední prázdninovou sobotu jsme se vydali na výlet do Bruntálu a Krnova a při tom odlovili 14 keší. Centrum a nejbližší okolí obou měst jsme prošli docela důkladně (obzvláště Krnov), protože jsem při tom řešil nejen stage multin, ale i whiga a labky (samozřejmě i tradičku a earthku po cestě), takže se některá místa opakovala, ale ne vždy v tom nejlepším pořadí. Ale aspoň jsme města poznali opravdu důkladně. Díky za pěkné kešky.

[permalink]

Groundspeak Premium Member mkyral played Pruvodce centrem Krnova on 7/13/2019

Rating: 5 stars

Pěkná procházka pěkným městem.

Odehráno na HTC U11 life.

Díky.

[permalink]

Groundspeak Premium Member J.Reddish played Pruvodce centrem Krnova on 7/10/2019

Rating: 5 stars


Odloveno společně s aninkaa vice na GC.com

[permalink]

Groundspeak Premium Member MiPol1 played Pruvodce centrem Krnova on 3/26/2019

Rating: 3 stars

Pohodová procházka centrem krásného města. Žádný spěch, takže jsem si mezi návštěvami dal oběd :). Díky moc.

[permalink]

Groundspeak Premium Member aja fik played Pruvodce centrem Krnova on 8/23/2018

Rating:


Pro splnění ostravské keše Okresy jsem dnes podruhé vyrazila do Krnova a právě wherigo patřilo k těm, které jsou potřeba ke splnění podmínek této keše. Z těch, které se v Krnově nabízely, jsem zvolila průvodce centrem. Takto člověk nejen vidí zajímavosti města, ale i pozná historii. Už při mé poslední návštěvě mi bylo průvodcem městem a současně i výpravou do historie tohoto města, jen už si přesně nepamatuji v tom množství míst, která jsem tehdy navštívila, která patřila právě k wherigu. Spousta míst se v těchto keších totiž opakovala. Byvala bych tuhle hru minule i dohrála, ale můj pobyt v Krnově byl časově omezen odjezdem vlaku a tak, když mne z poslední stage cestou na vlak opět tato hra zvala k procházce zpět do centra města, musela jsem tuhle hru tehdy ač nerada ukončit, ale zase tohle byl další důvod proč se sem vrátit a tentokrát už na pohodu odlovit potřebný zbytek keší. Dnes jsem navázala nitku tam, kde jsem posledně skončila. Jako by se za tu dobu nic nezměnilo, i slunce hřálo stejně jako tehdy. Všech 12 stage jsem měla projitých, jen mne čekalo poslední zastavení a odtud už cesta na finální souřadnice. Takže ani tahle keš dnes příliš nezdržela a než jsem se nadála, stála jsem na místě poblíž finálky, kde dohledání finální krabičky této hry na sebe nedalo příliš dlouho čekat. Díky za keš, jenž mi dala nahlédnout hlouběji do historie tohoto místa než jak bych jej poznala pouhou procházkou.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Dan Škareda played Pruvodce centrem Krnova on 8/23/2018

Rating:

Díky za wigo. Více na GC.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Martani played Pruvodce centrem Krnova on 1/5/2018

Rating:

10:00 Prvni polovina projita vcera vecer, dnes zbytek. Nektera mista jsme navstivili i 7x v ramci odlovu zdejsich multin. Diky.

[permalink]

Groundspeak Premium Member základna played Pruvodce centrem Krnova on 8/25/2017

Rating: 4 stars

Dnešní dlouhodobě plánovaný výlet do města doposud nenavštíveného se vydařil jak má a skvěle jsem díky všem zadáním, které zde owneři připravili město poznal a strávený čas zde pěkně užil. Opravdu podrobná "seznamovačka" s Krnovem, která vše ukázala a pěkně se mi to hodilo ke všem těm úkolům i mimo toto poznávací Wigo. Jen hint již nesedí!!!Dík za pěkné Wigo, seznámení s městem a mašličku zasílám.

[permalink]

Groundspeak Premium Member KulisekW played Pruvodce centrem Krnova on 7/7/2017

Rating: 4 stars

Při mé loňské návštěvě Krnova mi nezbyl na žádné wigo čas, tudíž jsem se rozhodl, že to letos napravím. Procházku po centru Krnova jsem si dal po roce s chutí znovu, protože město se mi moc líbilo a nelitoval jsem. :-)
V předchozích logách jsem se dočetl, že hra někomu spadla. Inu, mně nespadla ani jednou a to jsem ji dokonce dvakrát přerušoval a jednou i restartoval telefon z důvodu obnovení funkce SIM karty. Takže za sebe mohu napsat, že hra je v pořádku (nebo alespoň u mě byla).
Tímto děkuji za fajn wigo, které určitě doporučuji. :-)

[permalink]


Page 1 of 5 1 2 3 4 5 > >>