All Trpaslík Logs

Page 1 of 1 1

Groundspeak Premium Member Gresaci played Trpaslík on 1/4/2024

Rating:


OK

[permalink]

Groundspeak Premium Member kozohroch played Trpaslík on 12/15/2023

Rating: 3 stars


Už dlouho jsem žádné wherigo nehrál, mezitím jsem změnil telefon a aplikace WhereYouGo už na něm nefunguje. Byl jsem nucen použít online solver, který udělal všechno za mne, nicméně postup jsem odhadoval a k souřadnicím bych se dopracoval nejspíš přímo na první pokus. Na místo se chystám ještě do Vánoc, dnes mám už jiný program. Děkuji a doufám, že nám tu aplikaci někdo dokáže spravit, protože od stolu je to mnohem menší zábava.

[permalink]

Groundspeak Premium Member HADI Z Lyse played Trpaslík on 11/30/2023

Rating: 3 stars

Multinu Trpaslík jsem tehdá odlovil, seriál (nebo film) jsem neviděl, to mě nelákalo. Teď jsem si zahrál i tohle super složitý wherigo. Za mě dobrý, je to sranda, jen se tady strašně bojím, že to bude precedens a že začnou vznikat wheriga tohoto stylu. Když jsem hrál první reverse wherigo, tak jsem si říkal, jak je to super. Pak to lidi začali krást a je to trapárna, co už ani nikdo nehraje.

Dneska jsem musel jet na katastr do Nymburka, tak jsem toho využil a odlovil pár místních restů. A že jich tam ještě plno zbylo, místní kačeři jsou dost plodní, super.

Zaparkoval jsem nedaleko kešky, pak už jen nějakejch 100 metrů po svejch. V tom sněhu jsem myslel, že to nedopadne dobře, ale z dálky už jsem viděl umístění kešky.

Díky za wherigo a za tu pěknou finálku.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Bolka*59*Eirea played Trpaslík on 11/18/2023

Rating: 5 starsDěkujeme za miniwigo.

[permalink]

Groundspeak Premium Member polmari played Trpaslík on 11/14/2023

Rating: 5 stars


Díky za tuhle malou legrácku. To ale muselo dát práce...a přitom taková blbost, co? 🤣🤣🤣

[permalink]


Page 1 of 1 1