All 30 stribrnych Logs

Page 1 of 8 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

Groundspeak Premium Member BledoCZ played 30 stribrnych on 9/15/2022

Rating: 3 stars


Díky za zajímavé wigo.
Takhle dlouhé už radši nikdy.

[permalink]

Groundspeak Premium Member LuLuk played 30 stribrnych on 6/20/2022

Rating: 4 stars


12:00
A je to hotove. Nakonec to netrvalo ani deset let :-)
Po publikaci me napad hodne zaujal, tak jsem si vytahl souradnice patniku a zadal jsem si je k WIGu do geogetu jako waypointy, ze se hecnu a jednoho krasneho dne to objezdim na kole (idealne na jeden zatah - ja naiva :-)
Ta spravna konstalace hvezd nejak stale neprichazela, ja mezitim presel od garmina oregona 300 na telefon s Locusem a tam ty waypointy docela zavazely, tak jsem je zacal velmi pomale a rozvazne sbirat. Sice me porad neopoustela myslenka na velky cyklozatah, ale postupne mi doslo, ze co jsem nezvladl za bezdetna, je ted pro me na par (desitek) let uplne nerealne :-(
Tak to nakonec dopadlo presne tak, jak jsem celou dobu nechtel a to, ze jsem pri kazde navsteve Jihlavy navstivil nekolik malo patniku, az nedavno po velmi zazivne stomatologicke extrakci jsem se stal u 59. navstiveneho "patniku" geoJidasem.
Dnes (jak jinak nez po navsteve u zubare, tentokrat pro zmenu implantologa) jsem si zasel uz jen pro finalku. A konecne se mohu svym hlemyzdim wherigo tempem vrhnout na M @ ʇ ® į χ :-)
Ohledne celeho projektu Stribrne pomezi jsem byl od zacatku dost kriticky, nejak v nasi krasne zemicce s temer dokonalym turistickym znacenim nevidim pro podobne projekty smysl. Samotne patniky byly od zacatku dost hnusne, dlouho nevydrzely a pokud se nepletu, tak nekde od roku 2019 se na oficiaqlnich strankach nic nedeje a projekt pomale odesel do zapomneni, coz se dalo cekat, otazka byla jen kdy. Dovedu si predstavit smysluplnejsi utraceni hromadky penez...

[permalink]

Groundspeak Regular Member pes_Filipes played 30 stribrnych on 11/16/2021

Rating: 5 stars

Nález č. 1509. Navštíveno 16. listopadu 2021 přibližně v 16:33.

Bouchejte šampaňský, volejte hurá!!! Dnes jsem po 3 letech (asi, možná to bude ještě dýl) dokončil tuto wigovku a tím se zařadila na nejdéle rozjetou hru.

Odlov jsem si samozřejmě neulehčoval tím, že bych si všechny stage objel za dopoledne autem, ale až na patník v Beranově, kolem kterého jsem projížďěl při lovu klokana, jsem všechny zastavení navštívil pěšky nebo na kole.

Stříbrňáky během let a výjezdů postupně přibývaly, až se letos na jaře nashromáždilo v měšci 27 stříbrných a navigátor lákal k navštívení posledních 3 patníků. Takže už jsem nemusel dál myslet jestli cinkne další, nebo ne a mohl jsem vyrazit najisto 🙂🙂🙂

Minulý týden jsem objel poslední 2 nejvzdálenější patníky a dnes jsem měl cestu do centra, tak jsem to cestou zpátky vzal okolo finálky a po letech můžu přebarvit ikonku na žluto!

Díky za kešku!

[permalink]

Groundspeak Premium Member jelen118 played 30 stribrnych on 4/16/2021

Rating: 5 stars

Super hra, která nám zabrala autem celý den. Díky za ukázání okolí Jihlavy :-)

[permalink]

Groundspeak Regular Member davesmith258 played 30 stribrnych on 1/24/2021

Rating: 5 stars


Odehráno během uplynulých několika měsíců. Vždy když jsme někam šli nebo jeli, koukali jsme i po patnikach. Diky

[permalink]

Groundspeak Premium Member raptorking played 30 stribrnych on 12/13/2020

Rating: 4 stars

Po letech sbírání stříbrňáků napříč Jihlavou a především širokém okolí jsme se dnes konečně dostali k finálce. Díky za tohle dobrodružné wigo.

[permalink]

Groundspeak Premium Member ru67 played 30 stribrnych on 3/29/2020

Rating: 5 stars


2 roky, 59 patníků a kolik kilometrů, to vůbec netuším, protože některé patníky jsem vzala při odlovu blízkých keší a k (nemálo) jiným se vracela jako pako, protože při odlovu blízkých keší jsem si zapomněla tohle wigo spustit. Takže ve finále v domnění, že mi už chybí jen objet sever, jsem zjistila, že jsem zapomněla ťuknout taky na patník v Lukách, a dva dny se modlila, aby tam nebyl ten poslední stříbrňák a já nemusela zas přes hory doly na úplně jinou stranu...
Nebyl, ale byl v dědině, kam se mi předtím už nechtělo zajíždět tři kilometry, takže když už mi fakt chyběl jenom ten jeden, zajela jsem si pro něj kilometrů osmnáct. :-)

[permalink]

Groundspeak Regular Member mrkvovi zombici played 30 stribrnych on 10/10/2019

Rating:

Už u 25. stříbrňáku mi bylo jasné, že budu muset objet všechny patníky, chybělo mi 5 stříbrňáků a pět patníků. Hůůůůů.
Objížděli jsme to "na pohodu" asi čtyři roky. :-|

[permalink]

Groundspeak Regular Member losjagos3 played 30 stribrnych on 5/16/2019

Rating: 5 stars

Díky za hru, podrobnější log u kešky

[permalink]

Groundspeak Regular Member js_1979 played 30 stribrnych on 9/14/2018

Rating: 4 stars


Celkem fajn čelenž.
Trvalo snad 3 týdny, než se podařilo dát celé do kupy.
Jednotlivé zastávky získávány jako doplněk k nějakému jinému odlovu. 90% zastávek navštíveno na kole, zbytek pěšmo. Celkem dobrý nápad na keš., i když smysl Stříbrného pomezí jako takového moc nevidím, zvláště když většina tras vede po turistických značkách, ale budiž....
Díky za keš !

[permalink]


Page 1 of 8 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>