All Potapec Pepa Logs

Page 1 of 6 1 2 3 4 5 6 > >>

Groundspeak Regular Member Daviduo played Potapec Pepa on 2/25/2023

Rating: 5 stars

Můj první kousek ze "série" litomyšlských Wherigo. Mohu potvrdit, že se povedlo bez problému odehrát ve WhereYouGo (Android 11). (Jen mám aktuálně s WhereYouGo problém, že je na obrazovce kompas zaseknutý. O to zajímavější bylo odhadnutí světových stran podle zapadajícího slunce ;).)

Měsíce jsme již před několika lety našli pouze nějaké, ale počet přesto úspěšně na x-tý pokus odhadli. Asi kvůli nedostatku času jsme ale cartridge nedohráli.

Před několika dny neúspěšná snaha dohrát cache verzi na příliš malé louce.

Dnes konečně dohráno na louce větší, na druhý pokus, v prvním jsem zkazil závěr...

Pěkný příběh, grafika a především samotná "algoritmická úloha". Napětí v závěru naštěstí neznamenalo prohru. Díky moc!

[permalink]

Groundspeak Premium Member zdegeokys played Potapec Pepa on 6/14/2022

Rating: 4 stars

O víkendu v Litomyšli jsem se dobabral ke správnému počtu měsíců a rozehrál hru. Téměř před finále jsem se ale utopil. Už se mi nechtělo tam znovu pobíhat a ani už nebyl čas.
Dnes, na libereckém letišti jsem si znovu zahrál. V jeden moment to vypadalo bledě, když se objevila ta lidožravá bestie. Ale nakonec se zadařilo. Takže souřadnice krabičky bych měl, ale schovám si je na někdy.
Díky.

[permalink]

Groundspeak Premium Member purbik played Potapec Pepa on 6/4/2019

Rating: 3 stars

Toto je první wherigo, které jsem odehrál. Poprvé jsem to zkoušel v Litomyšli, ale protože jsem se tehdy nedopočítal měsíců, musel jsem to nechat na jindy. Doma jsem si aspoň vyzkoušel hru samotnou a o několik let později se do Litomyšle vrátil – to už jsem měl lepší mobil, čas na hraní a správný aktivační kód. Jak hru co nejrychleji projít jsem taky věděl, takže už šlo všechno bez problémů. Jen jsem se nedostal k odlovu finálky, která tak opět dlouhé měsíce čekala na dnešní odlov.
Díky za hru :-)

[permalink]

Groundspeak Premium Member Dennyšák_a_Baty played Potapec Pepa on 4/1/2018

Rating: 4 stars

Moc pěkné, právě počítání měsíců bylo docela fajn :)

[permalink]

Groundspeak Premium Member hofic played Potapec Pepa on 3/3/2018

Rating: 4 stars

15:14 Po předchozích nezdarech dnes konečně celkem pohodový odlov s alchymistem, MsAlch a geosebikem, kdy na hledání v cílovém prostoru nás bylo dost. Hráno na mobilu Samsung Galagy Note 4. Díky.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Lomnice played Potapec Pepa on 5/25/2017

Rating: 3 stars

Při prvním pokusu jsem se utopil, ale u druhého jsem už věděl, co a jak. Díky za hru :-)

[permalink]

Groundspeak Premium Member p.pirko played Potapec Pepa on 7/21/2015

Rating:

Bylo to náročné- hrál jsem to v lese a běhal mezi kopřivami a přes příkop a přestože jsem se několikrát utopil, tak jsem nakonec dorazil k cíli.
Díky

[permalink]

Groundspeak Regular Member Hrábě played Potapec Pepa on 2/25/2015

Rating: 4 stars

Byla to moje první Wigo. Dříve jsem to je nemohl hrát kvůli hloupému telefonu, ale teď mám Huawei Ascend G6, a už to jde. Až na počítání měsíců se mi wigo celice líbilo. díky

[permalink]

Groundspeak Regular Member Alta312 played Potapec Pepa on 12/26/2014

Rating:

Největším problémem bylo odhalení měsíců, vlastní hra skrývala sice překvapující moment, se kterým jsme ve svých výpočtech nepočítali, ale konečný efekt se dostavil. Zbývá jen odlovit finálku.

[permalink]

Groundspeak Regular Member zvspmlfb played Potapec Pepa on 12/26/2014

Rating: 4 stars

Hru jsem hrál společně s Alta312 na Garminu 450t. Napoprvé jsme asi tak před třemi týdny u Smetanova domu pouze spočítali kód (nejprve s drobnou nepřesností, ale ta se vysvětlila) a po zadání kódu jsme se rozhodli, že další strategii napřed důkladně promyslíme v klidu domova. Takže jsme ke Smetanovu domu vyrazili znovu až dnes. Šlo to parádně, až do doby, než jsme se se soškou vraceli do první jeskyně. No nezvládli jsme to, a protože jsme neměli moc času, opět jsme se vrátili domů s nepořízenou. Rozhodli jsme se, že hru natrénujeme doma, přesněji na louce za domem. Zde se nám hru podařilo dohrát hned napoprvé, a dostali jsme se dokonce i k offsetům pro keš. Takže ke Smetanovu domu už vyrazíme rovnou pro kešku. Díky!

[permalink]


Page 1 of 6 1 2 3 4 5 6 > >>