All Pohadkove udolicko Logs

Page 1 of 7 1 2 3 4 5 6 7 > >>

Groundspeak Regular Member Famonrasa played Pohadkove udolicko on 7/9/2017

Rating: 5 stars

Wiga mám z keškování asi úplně nejradši a tohle zatím nepřekonalo žádné. Odchodil jsem si ho asi před rokem s bráchem Raša, ale to jsem ještě nebyl kačer. Dneska tedy návrat na jistotu, která se ale bohužel nekonala v jednom místě. Nějaký nenechavec naprosto oholil do 2 m výšky strom, na kterém je schovaný prsten, což rozhodně nepokládám za náhodu. Jediným štěstím bylo, že jsem si heslo ještě od loňska pamatoval, jinak bych musel v půlce skončit. Mimo to jsem si hru užil a autorovi patří velké díky.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Nio76 played Pohadkove udolicko on 7/16/2016

Rating: 3 stars

Díky za pěkné a zábavné Wigo. Pár věcí by chtělo doladit, ale na všechny už bylo upozorněno v předchozích logách. Na žádný závažný problém se kterým bych si neporadil jsem v průběhu hraní nenarazil. Krabička nalezena bez problémů, nicméně by to chtělo údržbu, resp. výměnu za něco vlhkuvzdornějšího.

[permalink]

Groundspeak Premium Member raptorking played Pohadkove udolicko on 12/11/2014

Rating: 5 stars

Zdravicko,
ty wiga jsou fakt dobrá sranda :) Moc dobrý to bylo! Zároveň jsme si ještě ulovili nedalekou multinu, prostředí je tady fakt parádní a keším to přídává na atraktivitě.
Ale od začátku - lovili jsme s Nokií C6, která, jak jsem zjistil, bohužel neumí ty zvuky, ale i s pouhým textem jsme všechny nástrahy zvládli bez problémů.
Cestou jsme se rozhodli pomoci všem, na které jsme narazili. Krásně jsme se prošli, splnili nelehké úkoly a nakonec byli za svoji snahu náležitě odměněni.
No nejvíc mi samozřejmě vrtá hlavou co by kdyby... Jak by příběh a úkoly pokračovaly, kdybychom si jich nevšímali? Ale znova a s jinými volbami už se mi to rozhodně opakovat nechtělo :)
Moc pěkné wigo, dávám FP. Díky ;)

[permalink]

Groundspeak Premium Member Miloušci played Pohadkove udolicko on 8/24/2014

Rating: 5 stars

Díky za pěknou keš :)

[permalink]

Groundspeak Premium Member essinka played Pohadkove udolicko on 8/23/2014

Rating: 5 stars

Sobotní odpoledne jsme věnovali procházce údolíčkem. Hráli jsme ve čtyřech, společně s pavkou64, Raeffem a plutenkou. Pro mne a pro pavku64 to bylo první wherigo a byli jsme jím opravdu nadšeni. Navíc jsme nasbírali ještě košík hub, takže spokojenost veliká.

[permalink]

Groundspeak Regular Member plutenka played Pohadkove udolicko on 8/23/2014

Rating: 5 stars

super cartridge :)

[permalink]

Groundspeak Premium Member pavka64 played Pohadkove udolicko on 8/23/2014

Rating: 4 stars

Díky za pěknou procházku.

[permalink]

Groundspeak Premium Member MikiHamza played Pohadkove udolicko on 8/22/2014

Rating: 4 stars

Díky za pěkné a zábavné wherigo. Hráno na Oregonu 300, takže jsem si asi nevychutnal všechny možnosti. Od začátku do konce všechno šlapalo bez zadrhnutí, ani já jsem neudělal chybku, takže mi to zabralo necelou hodinku. Klidně to mohlo být delší, ale pokud je to primárně určeno dětem, je to tak akorát.

[permalink]

Groundspeak Premium Member smucinka played Pohadkove udolicko on 8/14/2014

Rating:

Dnešní, po několika dnech vždy aspoň na chvíli vykukující sluníčko nás vylákalo dontéto pohádky. Vyrazili jsme opravdu v silné /hlavně po technické stránce/ sestavě - Josefko+HTC, nováček Bapjo+iPhone5, já+Oregon 550, malý mudlík bez techniky a samozřejmě Anička a její kamarádka Rozárka, také bez přístrojů. Kdybych napsala, že to bylo jednoduché, lhala bych. Dala nám pořádně zabrat. Nejvíce nás prohnala kočka a pak rošťák čertík Bertík. Přistroje fungovaly střídavě, nejlépe se osvědčoval iPhone5 až čertík jej nějak začaroval a k Luciferovi se mu nějak nechtělo. Nakonec nás k finálce dovedl Oregon. Byla to příjemná procházka. Díky moc.

[permalink]

Groundspeak Premium Member vigo_vogon played Pohadkove udolicko on 6/14/2014

Rating: 4 stars

Toto byl hlavni cil naseho dnesniho vyletu a splnili jsme jej. Po zaparkovani na doporucenem parkingu jsme s geokacirkem Kubaskem vyrazili kupredu a zacali plnit jednotlive ukoly. Meli jsme to ale bez zvuku, pac mame Oregona 450. I tak jsme si putovani a plneni jednotlivych ukolu uzili. Trasu jsme absolvovali bez jedineho zaseku. U toho, co chtel jist jsme potkali vcelare v plne zbroji. I kdyz spise bych neco takoveho cekal o chvili drive :) Vse potrebne jsme ziskali a pouzili na spravnych mistech. Celou vec jsme si uzili a tedy moc dekujeme za ukazani krasneho mista s peknymi vyhledy, za zajimavy pribeh a za propracovane WIGo.

[permalink]


Page 1 of 7 1 2 3 4 5 6 7 > >>