All Pohadkove udolicko Logs

Page 1 of 7 1 2 3 4 5 6 7 > >>

Groundspeak Premium Member tomastr88 played Pohadkove udolicko on 8/23/2021

Rating: 5 stars

Na toto wigo jsem vyrazil navnaděn pohádkovou tématikou z Pekelné stezky. Tentokrát jsem kromě sestry přibral i mamku. Procházka to byla moc hezká. Úkoly byly celkem jasné a až na jednu náročnější stage i jednoduché. Nakonec nás trochu znejistil až čertík Bertík, kterého jsme podezírali, že nás jenom tahá za nos. Naštrěstí vše dobře dopadlo a my dorazili k pekelné bráně, kde na nás už čekal poklad. Hra šlapala celou dobu perfektně. Pouze bych ownera poprosil o údržbu samotné krabičky, která je v dosti bídném stavu. Jinak ale veliké díky za celou hru i za keš!

[permalink]

Groundspeak Regular Member AldaFZ played Pohadkove udolicko on 6/13/2021

Rating: 5 stars


Odloveno ... vyrazil jsem na toto wherigo s mladší dcerou a byla nadšená 😁 .... čertík nás sice trošku povodil 😄 a bujná vegetace potrápila, ale stálo to za to 😋.... užili jsme si parádní prochajdu .... díky moc za keš

[permalink]

Groundspeak Regular Member robinson077 played Pohadkove udolicko on 1/31/2021

Rating: 5 stars

Děkujeme za originální keš, moc se nám líbila, ideální pro děti.

[permalink]

Groundspeak Regular Member Famonrasa played Pohadkove udolicko on 7/9/2017

Rating: 5 stars

Wiga mám z keškování asi úplně nejradši a tohle zatím nepřekonalo žádné. Odchodil jsem si ho asi před rokem s bráchem Raša, ale to jsem ještě nebyl kačer. Dneska tedy návrat na jistotu, která se ale bohužel nekonala v jednom místě. Nějaký nenechavec naprosto oholil do 2 m výšky strom, na kterém je schovaný prsten, což rozhodně nepokládám za náhodu. Jediným štěstím bylo, že jsem si heslo ještě od loňska pamatoval, jinak bych musel v půlce skončit. Mimo to jsem si hru užil a autorovi patří velké díky.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Nio76 played Pohadkove udolicko on 7/16/2016

Rating: 3 stars

Díky za pěkné a zábavné Wigo. Pár věcí by chtělo doladit, ale na všechny už bylo upozorněno v předchozích logách. Na žádný závažný problém se kterým bych si neporadil jsem v průběhu hraní nenarazil. Krabička nalezena bez problémů, nicméně by to chtělo údržbu, resp. výměnu za něco vlhkuvzdornějšího.

[permalink]

Groundspeak Premium Member raptorking played Pohadkove udolicko on 12/11/2014

Rating: 5 stars

Zdravicko,
ty wiga jsou fakt dobrá sranda :) Moc dobrý to bylo! Zároveň jsme si ještě ulovili nedalekou multinu, prostředí je tady fakt parádní a keším to přídává na atraktivitě.
Ale od začátku - lovili jsme s Nokií C6, která, jak jsem zjistil, bohužel neumí ty zvuky, ale i s pouhým textem jsme všechny nástrahy zvládli bez problémů.
Cestou jsme se rozhodli pomoci všem, na které jsme narazili. Krásně jsme se prošli, splnili nelehké úkoly a nakonec byli za svoji snahu náležitě odměněni.
No nejvíc mi samozřejmě vrtá hlavou co by kdyby... Jak by příběh a úkoly pokračovaly, kdybychom si jich nevšímali? Ale znova a s jinými volbami už se mi to rozhodně opakovat nechtělo :)
Moc pěkné wigo, dávám FP. Díky ;)

[permalink]

Groundspeak Premium Member Miloušci played Pohadkove udolicko on 8/24/2014

Rating: 5 stars

Díky za pěknou keš :)

[permalink]

Groundspeak Premium Member essinka played Pohadkove udolicko on 8/23/2014

Rating: 5 stars

Sobotní odpoledne jsme věnovali procházce údolíčkem. Hráli jsme ve čtyřech, společně s pavkou64, Raeffem a plutenkou. Pro mne a pro pavku64 to bylo první wherigo a byli jsme jím opravdu nadšeni. Navíc jsme nasbírali ještě košík hub, takže spokojenost veliká.

[permalink]

Groundspeak Regular Member plutenka played Pohadkove udolicko on 8/23/2014

Rating: 5 stars

super cartridge :)

[permalink]

Groundspeak Premium Member pavka64 played Pohadkove udolicko on 8/23/2014

Rating: 4 stars

Díky za pěknou procházku.

[permalink]


Page 1 of 7 1 2 3 4 5 6 7 > >>