All JeDie GC Parable Logs

Page 1 of 4 1 2 3 4 > >>

Groundspeak Premium Member rozbob played JeDie GC Parable on 7/19/2020

Rating: 4 stars

Jak tak koukám, tak se tady kačeři nějak nezapisují.. No, samotná hra na pohodu, jen díky domácí přípravě jsem čekal, že bude potřeba třeba baterka, ale krom tužky člověk nic nepotřebuje. Díky za fajn zábavu.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Majdis + JaRu played JeDie GC Parable on 10/7/2019

Rating: 4 stars


Děkujeme za kešku.
Dnešní druhý a zároveň poslední celý keškovací den naší dovolené v Jičíně. Bohužel dnes ráno Geomanžela skolil nějaký moribundus, ale i tak se rozhodl, že si projdeme město a jeho okolí a zítra pojedeme domů. Jako správný kačer má výdrž, protože i když mu asi nebylo nejlépe, nachodil během dneška osmnáct kilometrů a našli jsme spolu dvacet pokladů. Všem autorům za jejich krabičky děkujeme a přejeme jim dlouhou životnost.
Druhé naše Wherigo zde v Jičíně. Ráno před odchodem jsme si na rychle ještě zjistili správné počáteční souřadnice a zde v terénu už sel odlov ráz na ráz. Nakonec jsme zjistili, že jsme se vrátili skoro do míst odkud jsme původně přišli. Na finálních souřadnicích nalezena skrýš otevřená, ale krabička s logbookem tam stále je. Před odchodem jsem nedržící dvířka zajistila aspoň klacíkem.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Kubulin played JeDie GC Parable on 3/30/2019

Rating:

14:45
Poslední březnový víkend jsme se rozhodli strávit v Jičíně. Hlavním cílem našeho pobytu byl 53. ročník Pochodu Českým rájem "Putování za Rumcajsem". Původně jsme si vybrali 11 km trasu, ale i s odbočkou ke zřícenině hradu Brada, Rumcajsově jeskyni a blízkým keším jsme tu nakonec nachodili 24 km. Počasí vyšlo naprosto luxusní, celý víkend nádherně svítilo sluníčko a my si užili krásnou přírodu i úžasné výhledy.
O domácí přípravu se postaral geomanžel, hry v terénu už se účastnil celý náš team. Vše šlo jako po másle a za chvilku jsme stáli u finálky. Děkujeme za pěknou keš.
Počet průchodů Kapsa: 11
Průchodů PWT: 11
Trasa: Start 10 20 25 28D 38 Final
Čas hry: 669 sekund

[permalink]

Groundspeak Premium Member LeSi2012 played JeDie GC Parable on 8/7/2018

Rating:

Díky za keš :-)

[permalink]

Groundspeak Premium Member Lomnice played JeDie GC Parable on 7/24/2018

Rating: 3 stars

Odloveno po práci cestou domů z Vrchlabí. Cartridge mi šlapala bez problémů, odehráno na Huawei P10. Děkuji ownerovi za hezkou wherigo keš

[permalink]

Groundspeak Premium Member mulik team played JeDie GC Parable on 5/6/2018

Rating: 4 stars

Od nedavno odlovene prvni wherigo kese se u nas cosi zmenilo. Jednak dalsi vypravy planujeme podle wherigo kesek a druhak ze uz Tomikmulik nejde s nami, ale tak nejak spise my jdeme s nim. V terenu nabral s mobilem takovou rychlost, ze mu sotva stacime.
Prvni cast lusteni nam dalo docela zabrat. Asi vic casu, nez druha cast v terenu. Doufame, ze se owner moc nediva na overovatko a nevidi tam ty nase pokusy :-D. Nojo no, jasne ze to byla uplna blbost, ale co kdyby v tom byla nejaka kulisarna ze?
Diky moc za skvelou zabavu. Na konci jsme se dobre zasmali.

[permalink]

Groundspeak Premium Member základna played JeDie GC Parable on 10/24/2017

Rating: 4 stars

Na toto v první fázi předehrané zadání jsem se vskutku těšil a po vtipné domácí přípravě jsem byl zvědav kam to padne v terénu, což jsem nečekaně rychle náročným terénem zvládnul v těchto krocích - START 10 15 18 FINAL ČAS 639 sekund a správnou "budku" sic bez krabičky, ale s papírem uvnitř na pohodu našel. Dík za pěkné Wigo a bodík zasílám.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Popajs played JeDie GC Parable on 9/21/2017

Rating: 5 stars

Odehráno na Samsung Galaxy S3 Neo.
Bylo to pěkný.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Vacerman played JeDie GC Parable on 9/3/2017

Rating: 4 stars

Domácí část jsem pojal poměrně systematicky, takže ta byla bez problémů. Do terénu jsem vyrazil dneska. Hrál jsem jen na Samsungu A3 a asi po druhé křižovatce a odbočení do lesa hra přestala na další křižovatce reagovat, nepomohl návrat zpět, tak jsem s tím trochu laboroval, vracel se zpátky na start, zkoušel nahrát nějaké uložené záložní verze. Ani nevím, co z toho nakonec zafungovalo, poté už jsem se raději držel standardní trasy a bez problémů se nechal dovést k hezké kešce.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Votapci played JeDie GC Parable on 7/16/2017

Rating: 4 stars

Bez problémů odehráno. Pěkné WIGo, díky.

[permalink]


Page 1 of 4 1 2 3 4 > >>