All Pruvodce Havirovskou SORELOU Logs

Page 1 of 12 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

Groundspeak Regular Member Kotek911 played Pruvodce Havirovskou SORELOU on 6/11/2021

Rating: 5 stars


Fajn podvečerní procházka městem. Překvapily mě dvě extra odbočky, i když všechny odpovědi byly správné. Oživilo to hru ještě víc. Díky. Bylo to fajn.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Firlíci played Pruvodce Havirovskou SORELOU on 6/8/2021

Rating: 4 stars

Jednotlive stage jsme obesli behem tydne. Zacinali jsme na spodni, pak se presunuli na horni. Mezitim jsme si museli zajit, protoze jsme odpovedeli spatne. Signaturu na sose jsme proste nenasli 🙂. Skoda jen, ze finalka neni bliz horni casti, zpatky se nam nechtelo. Proto finalka odlovena az 11.6.. Odehrano na iOS a Wherigo app. Dekujeme za krasnou prochazku 🙂

[permalink]

Groundspeak Premium Member zubrisko played Pruvodce Havirovskou SORELOU on 2/21/2021

Rating: 3 stars

Diky za peknou prochazku hned v prvnim bode se apka kousla a musel sem to oebhnout znova ale jinak na pohodu :) krabicka ale zklamala protoze se tak dobre schovala ze sem ji nenasel

[permalink]

Groundspeak Premium Member Snowlenin played Pruvodce Havirovskou SORELOU on 12/21/2020

Rating: 4 stars

Zahráno během geovýletu po Havířově, pěkně propracované wigo, sice jsem několikrát musel jít ještě k dalším budovám nebo se i vracet, ale stálo to za to, jen nevím která je lepší jestli ta v Porubě nebo zde v Havířově ta Sorela, jinak díky za pěknou procházku po Havířově :)

[permalink]

Groundspeak Regular Member natan1 played Pruvodce Havirovskou SORELOU on 10/3/2020

Rating: 4 stars

Fajn procházka s Akičipík. Havířov (téměř) městem mým, vždycky budu s ním!

[permalink]

Groundspeak Premium Member Akičipík played Pruvodce Havirovskou SORELOU on 10/3/2020

Rating: 4 stars

Odloveno společně s natan1.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Lomnice played Pruvodce Havirovskou SORELOU on 8/27/2020

Rating: 3 stars

Kdysi dávno, když jsem byl ještě malý kudrnatý kluk, nosil jsem péro, šíp a luk. Ale od jisté doby, mě už však praky nebaví, protože myslím jen na kešky schovaný (a to hlavně ve dne v noci). Wherigo je můj nejoblíbenější druh keše a procházka Havířskou SORELOU byla pro mě výzva. Úkol to byl nakonec ale nesmírně přetěžký. Nakonec jsem tuto pěkně provedenou kešku (odehráno na Huawei P20 PRO - android 9.1.0 s aplikací WhereYouGo 0.9.3.) po vše nástrahách a peripetií našel a mohl jsem s velkou radostí do logbooku vtisknout svůj nick. Děkuji ownerovi za hezkou keš na zajímavém místě, za bodový přírůstek na naše geokonto a za další rozzářený žlutý kulatý úsměv na naší geomapě

[permalink]

Groundspeak Premium Member dvc64 played Pruvodce Havirovskou SORELOU on 6/26/2020

Rating: 5 stars

Moc hezká hra, která mě provedla po tomto městě. Odehráno na Xiaomi MI9 (android 10) + WhereYouGo (v 2020.04.07). Procházku jsem dokončil 23.6. a fyzicky jsem se zalogoval 26.6., díky:-)

[permalink]

Groundspeak Regular Member Borntobewild78 played Pruvodce Havirovskou SORELOU on 6/18/2020

Rating: 5 stars


Jel jsem dnes do Havířova vyzvednout pár věcí, a protože jsem tu ještě nikdy nebyl, rozhodl jsem se tu trochu porozhlédnout a odlovit i pár kešek. Nešlo mi ani tak o kvantitu, ale spíše o kvalitu, a také o to abych při tom poznal i město a okolí. Mým plánem bylo projít si městskou památkovou zónu a k tomu se nejlépe hodila tato wherigo cache. Hra mne protáhla celou čtvrtí a dovedla mne i na místa, kam bych se jako turista asi nepodíval. Procházka se mi velmi líbila, stejně jako architektura celé čtvrti. Propojení architektonických prvků napříč staletími působí velmi malebně.
Zároveň je ale celá čtvrť tak trochu Potěmkinovou vesnicí, protože fasády obrácené do centrálního bulváru a k hlavním cestám září novotou, zatímco některé domy a vnitrobloky dále od hlavních cest jsou stále šedivé a oprýskané.
U finálky jsem si musel asi 15 minut počkat, než tři kuřačky, které rozbily tábor přímo u keše, vyklidí pozice. Pak už jsem bez problémů zalogoval.
Hru jsem odehrál bez nejmenších problémů na telefonu Huawei Y5 s aplikací WhereYouGo. Díky za moc pěkné wherigo.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Krtimir played Pruvodce Havirovskou SORELOU on 5/18/2020

Rating: 4 stars

HA4TGNJVG42TENB
Nepřišel jsem na to kam zadat ten kód tak ho dám tady . Díky za hru :-D

[permalink]


Page 1 of 12 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>