All Kobra11 jede do Prahy Logs

Page 1 of 33 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20 30 > >>

Groundspeak Premium Member bosorcicka played Kobra11 jede do Prahy on 4/1/2019

Rating: 4 stars

Hru jsem hrala na nekolik etap, u prvniho pokusu jsem byla pekne nastvana, ze v listingu neni zminka o nedostupnosti jedne stage z dalnice, zajela jsem si o nekolik km dale a pak se totalne zasekala pri pokusu dostat se naspatek na "moji" stranu Prahy.
Nastesti se na jare ozval jiny zakaznik, ze potrebuje skoleni, tak se naskytla prilezitost hru dohrat do zdarneho konce.
V dobe logovani uz je bohuzel jako geocache archivovana - skoda ji. Prvni ukol se sice nedarilo splnit, ale po restartu se chytla a pak uz fungovala jako po masle. DIK.

[permalink]

Groundspeak Premium Member omapaja played Kobra11 jede do Prahy on 2/21/2019

Rating: 4 stars

I přesto, že je tohle wigo dosti "vousaté" bavilo mě. Na sever moc nejezdím, dnes se tahle keš nabídla při zpáteční cestě z Mostu. Úkoly, které si slavné KOBRO-dvojice dávali se dali bez problému zvládnout, zony byla dobře zaměřeny, jen u poslední pumpy jsem se trošku motal, jistě jsem bavil (asi ne poprvé) obsluhu. Vůbec nevadí, že už některé pumpy mají nového majitele, stejně nakonec musel zabojovat slavný major :-)
maličké mínus bych dal umístění finálky, je opravdu moc na očích, zvláště při frekvenci dnešní dopravy. Díky za pěkné wigo.

[permalink]

Groundspeak Premium Member LadyMorgan played Kobra11 jede do Prahy on 11/7/2018

Rating: 5 stars

Díky za zpestření pracovní cesty z Ústí do Prahy. Finalka mne trochu potrápila, první den jsem ji nedokázala lokalizovat, ale nedalo mi to a dnes jsem se sem vrátila. A podařilo se.

[permalink]

Groundspeak Premium Member bor76 played Kobra11 jede do Prahy on 6/3/2018

Rating: 4 stars

Hezké a zábavné wigo, více na gc.com.

[permalink]

Groundspeak Regular Member rgbreaker played Kobra11 jede do Prahy on 6/3/2018

Rating: 4 stars

Wherigo, které rozhodně zpříjemní cestu po dálnici.

[permalink]

Groundspeak Regular Member Adonysek played Kobra11 jede do Prahy on 6/3/2018

Rating: 4 stars


Díky za zábavné Wherigo.

[permalink]

Groundspeak Premium Member potkyšáci played Kobra11 jede do Prahy on 5/27/2018

Rating: 4 stars

Kobra11 jede do Prahy GC25BGC
Cestou ze severu na Prahu jsme si rozvzpomněli na nedávno načaté wigo a zpestřili si tak cestovní nudu. Jednou to prošlo bez vylízání z auta, většinou si člověk ale musel lehce protáhnout kosti, což je ale vlastně při tom dlouhém sezení prospěšné :) Lupič byl nakonec úspěšně dopaden a ještě šikovně na cestě, co se nám hodila k pokračování. Díky za krabičku.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Hyddaw played Kobra11 jede do Prahy on 5/8/2018

Rating: 4 stars

Už jsme ji měli několikrát rozehranou a vždy se nám povedlo ztratit uloženou hru. :D Povedlo se dohrát na jeden zátah až dnes, tak nás nebude konečně strašit na GC mapě. :) Některé informace byly v cartridge již zastaralé, ale i přesto nám nedělalo problém hru dohrát.

Trochu "stylově" jsme u poslední stage a finálky narazili na svačící městskou policii. :)

[permalink]

Groundspeak Premium Member Hyddaw played Kobra11 jede do Prahy on 5/8/2018

Rating: 4 stars

Hráli jsme to s fibicz už několikrát, ale pokaždé jsme ztratili uložený soubor. :D Takže jsme se rozhodli při dnešní cestě do Prahy za keškami odehrát raději úplně celé Wigo. :) Některé informace v cartridge už jsou zastaralé, tak by možná nebylo na škodu je aktualizovat.

Docela "stylově" jsme u finální zóny a finálky narazili na svačící strážníky městské policie. :D

[permalink]

Groundspeak Premium Member fibicz played Kobra11 jede do Prahy on 5/8/2018

Rating: 5 stars


10:55 společně s Hyddaw

Toto wherigo jsme měli s kolegou rozpracované už pěkně dlouho (řekl bych tak 2 roky). Tenkrát jsme skončily před Prahou.
Na dnešek jsme měli naplánovanou cestu do Prahy, jak jinak než za keškami. Tak jsme toho využili a vrhli se opět na toto wigo. Nemilé překvapení bylo, že jsme v PC nenašel uložené soubory a museli jsme tedy začít od začátku.
Kupodivu jsem si celkem pamatoval, kde jednotlivé zóny jsou a kde zastavit. Cesta a návštěva zón ubíhala rychle a mi se rázem ocitli v Praze u poslední zóny.
Jak z udělání tu zrovna svačily měští policisté. Poslední zóna byla ještě bez problémů, tam na nás vidět nebylo. Horší to bylo z finálkou, neboť sem bylo krásně vidět.
Doufám, že jsme byli nenápadní a nikdo nás nezpozoroval.

Díky za pěkné wherigo a super zážitek.

PS: Možná by to chtělo cartridge trochu aktualizovat, některé údaje mi přišli neaktuální.

[permalink]


Page 1 of 33 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20 30 > >>