Latest Release:
11/29/2020
Version: 1.7
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

Bicycles are permitted Available at all times

30 stribrnych 

  • Average Rating: 4.5 stars
  • Created by: Varouch
  • Submitted by: Premium Member Varouch
  • Start at:  N 49° 24.372 E 015° 34.838
  • Location: Czechia
  • Play Time: more than 4 hours
  • Date Added: 4/25/2013 5:57 AM
  • Last Updated: 11/29/2020 10:02 AM
  • Downloads: 922
  • Completions: 93

Putovani po Stribrnem pomezi v okoli Jihlavy. Na geocaching.com je hra vedena jako GC41BRJ.

About This Cartridge

Navstevuj patniky, hledej stribrnaky. Az jich bude 30, otevre se Ti zona s cachi. 

Starting Location

Uvodni souradnice by vas zavedly nedaleko patniku c.1. Hru ale muzete spustit na libovolnem miste uvnitr Stribrneho pomezi a muzete zacit hledat u libovolneho patniku. 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member PospíchaLovci played it on 1/12/2024

Rating: 4 stars

Konečně dohráno! Více v logu na gc.com.

[permalink]

Groundspeak Premium Member BledoCZ played it on 9/15/2022

Rating: 3 stars


Díky za zajímavé wigo.
Takhle dlouhé už radši nikdy.

[permalink]

Groundspeak Premium Member LuLuk played it on 6/20/2022

Rating: 4 stars


12:00
A je to hotove. Nakonec to netrvalo ani deset let :-)
Po publikaci me napad hodne zaujal, tak jsem si vytahl souradnice patniku a zadal jsem si je k WIGu do geogetu jako waypointy, ze se hecnu a jednoho krasneho dne to objezdim na kole (idealne na jeden zatah - ja naiva :-)
Ta spravna konstalace hvezd nejak stale neprichazela, ja mezitim presel od garmina oregona 300 na telefon s Locusem a tam ty waypointy docela zavazely, tak jsem je zacal velmi pomale a rozvazne sbirat. Sice me porad neopoustela myslenka na velky cyklozatah, ale postupne mi doslo, ze co jsem nezvladl za bezdetna, je ted pro me na par (desitek) let uplne nerealne :-(
Tak to nakonec dopadlo presne tak, jak jsem celou dobu nechtel a to, ze jsem pri kazde navsteve Jihlavy navstivil nekolik malo patniku, az nedavno po velmi zazivne stomatologicke extrakci jsem se stal u 59. navstiveneho "patniku" geoJidasem.
Dnes (jak jinak nez po navsteve u zubare, tentokrat pro zmenu implantologa) jsem si zasel uz jen pro finalku. A konecne se mohu svym hlemyzdim wherigo tempem vrhnout na M @ ʇ ® į χ :-)
Ohledne celeho projektu Stribrne pomezi jsem byl od zacatku dost kriticky, nejak v nasi krasne zemicce s temer dokonalym turistickym znacenim nevidim pro podobne projekty smysl. Samotne patniky byly od zacatku dost hnusne, dlouho nevydrzely a pokud se nepletu, tak nekde od roku 2019 se na oficiaqlnich strankach nic nedeje a projekt pomale odesel do zapomneni, coz se dalo cekat, otazka byla jen kdy. Dovedu si predstavit smysluplnejsi utraceni hromadky penez...

[permalink]

Groundspeak Regular Member pes_Filipes played it on 11/16/2021

Rating: 5 stars

Nález č. 1509. Navštíveno 16. listopadu 2021 přibližně v 16:33.

Bouchejte šampaňský, volejte hurá!!! Dnes jsem po 3 letech (asi, možná to bude ještě dýl) dokončil tuto wigovku a tím se zařadila na nejdéle rozjetou hru.

Odlov jsem si samozřejmě neulehčoval tím, že bych si všechny stage objel za dopoledne autem, ale až na patník v Beranově, kolem kterého jsem projížďěl při lovu klokana, jsem všechny zastavení navštívil pěšky nebo na kole.

Stříbrňáky během let a výjezdů postupně přibývaly, až se letos na jaře nashromáždilo v měšci 27 stříbrných a navigátor lákal k navštívení posledních 3 patníků. Takže už jsem nemusel dál myslet jestli cinkne další, nebo ne a mohl jsem vyrazit najisto 🙂🙂🙂

Minulý týden jsem objel poslední 2 nejvzdálenější patníky a dnes jsem měl cestu do centra, tak jsem to cestou zpátky vzal okolo finálky a po letech můžu přebarvit ikonku na žluto!

Díky za kešku!

[permalink]

Groundspeak Premium Member jelen118 played it on 4/16/2021

Rating: 5 stars

Super hra, která nám zabrala autem celý den. Díky za ukázání okolí Jihlavy :-)

[permalink]

View All Logs | Write Log