Latest Release:
11/29/2020
Version: 1.7
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

Bicycles are permitted Available at all times

30 stribrnych 

  • Average Rating: 4.5 stars
  • Created by: Varouch
  • Submitted by: Premium Member Varouch
  • Start at:  N 49° 24.372 E 015° 34.838
  • Location: Czechia
  • Play Time: more than 4 hours
  • Date Added: 4/25/2013 5:57 AM
  • Last Updated: 11/29/2020 10:02 AM
  • Downloads: 878
  • Completions: 92

Putovani po Stribrnem pomezi v okoli Jihlavy. Na geocaching.com je hra vedena jako GC41BRJ.

About This Cartridge

Navstevuj patniky, hledej stribrnaky. Az jich bude 30, otevre se Ti zona s cachi. 

Starting Location

Uvodni souradnice by vas zavedly nedaleko patniku c.1. Hru ale muzete spustit na libovolnem miste uvnitr Stribrneho pomezi a muzete zacit hledat u libovolneho patniku. 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member LuLuk played it on 6/20/2022

Rating: 4 stars


12:00
A je to hotove. Nakonec to netrvalo ani deset let :-)
Po publikaci me napad hodne zaujal, tak jsem si vytahl souradnice patniku a zadal jsem si je k WIGu do geogetu jako waypointy, ze se hecnu a jednoho krasneho dne to objezdim na kole (idealne na jeden zatah - ja naiva :-)
Ta spravna konstalace hvezd nejak stale neprichazela, ja mezitim presel od garmina oregona 300 na telefon s Locusem a tam ty waypointy docela zavazely, tak jsem je zacal velmi pomale a rozvazne sbirat. Sice me porad neopoustela myslenka na velky cyklozatah, ale postupne mi doslo, ze co jsem nezvladl za bezdetna, je ted pro me na par (desitek) let uplne nerealne :-(
Tak to nakonec dopadlo presne tak, jak jsem celou dobu nechtel a to, ze jsem pri kazde navsteve Jihlavy navstivil nekolik malo patniku, az nedavno po velmi zazivne stomatologicke extrakci jsem se stal u 59. navstiveneho "patniku" geoJidasem.
Dnes (jak jinak nez po navsteve u zubare, tentokrat pro zmenu implantologa) jsem si zasel uz jen pro finalku. A konecne se mohu svym hlemyzdim wherigo tempem vrhnout na M @ ʇ ® į χ :-)
Ohledne celeho projektu Stribrne pomezi jsem byl od zacatku dost kriticky, nejak v nasi krasne zemicce s temer dokonalym turistickym znacenim nevidim pro podobne projekty smysl. Samotne patniky byly od zacatku dost hnusne, dlouho nevydrzely a pokud se nepletu, tak nekde od roku 2019 se na oficiaqlnich strankach nic nedeje a projekt pomale odesel do zapomneni, coz se dalo cekat, otazka byla jen kdy. Dovedu si predstavit smysluplnejsi utraceni hromadky penez...

[permalink]

Groundspeak Premium Member jelen118 played it on 4/16/2021

Rating: 5 stars

Super hra, která nám zabrala autem celý den. Díky za ukázání okolí Jihlavy :-)

[permalink]

Groundspeak Regular Member davesmith258 played it on 1/24/2021

Rating: 5 stars


Odehráno během uplynulých několika měsíců. Vždy když jsme někam šli nebo jeli, koukali jsme i po patnikach. Diky

[permalink]

Groundspeak Premium Member raptorking played it on 12/13/2020

Rating: 4 stars

Po letech sbírání stříbrňáků napříč Jihlavou a především širokém okolí jsme se dnes konečně dostali k finálce. Díky za tohle dobrodružné wigo.

[permalink]

Groundspeak Premium Member ru67 played it on 3/29/2020

Rating: 5 stars


2 roky, 59 patníků a kolik kilometrů, to vůbec netuším, protože některé patníky jsem vzala při odlovu blízkých keší a k (nemálo) jiným se vracela jako pako, protože při odlovu blízkých keší jsem si zapomněla tohle wigo spustit. Takže ve finále v domnění, že mi už chybí jen objet sever, jsem zjistila, že jsem zapomněla ťuknout taky na patník v Lukách, a dva dny se modlila, aby tam nebyl ten poslední stříbrňák a já nemusela zas přes hory doly na úplně jinou stranu...
Nebyl, ale byl v dědině, kam se mi předtím už nechtělo zajíždět tři kilometry, takže když už mi fakt chyběl jenom ten jeden, zajela jsem si pro něj kilometrů osmnáct. :-)

[permalink]

View All Logs | Write Log