Latest Release:
9/30/2020
Version: 1.1
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

Scenic Views Available at all times Hiking required

Tulacka 2 - Koruna Zdarskyh vrchu 

  • Average Rating: 4.5 stars
  • Created by: Ctyrhranka
  • Submitted by: Premium Member Čtyřhranka
  • Start at:  Play Anywhere
  • Location: n/a
  • Play Time: more than 4 hours
  • Date Added: 9/30/2020 11:51 PM
  • Last Updated: 10/1/2020 12:18 AM
  • Downloads: 44
  • Completions: 3

Vystupte na kteroukoli osmistovku Zdarskych vrchu a pustte se do hry.

About This CartridgePrijmete vyzvu a vystupte na 17 osmistovek Zdarskych vrchu. Druhy dil Tulacke serie vas provede po strese Vysociny, kazdy vrchol vam strucne predstavi a rekne vam o nem par zajimavosti.

Cestu muzete absolvovat v kuse ci na etapy formou nekolika vyletu. Zony jsou rozvazane, muzete je projit v libovolnem poradi. Ti z vas, kteri pujdou pesky na jeden zatah, nachodi nejmene 50 kilometru.

Na konci cesty vas ceka poklad, avsak skutecnou odmenou vam bude predevsim
blahodarny pocit z toulky krajem ciste prirody a hlubokych lesu. Stanete se kralem zdejsich hor, nebot budete mit korunu Zdarskych vrchu.

Wherigo je urceno tem, kterym je cesta cilem.
 

Starting Location

None specified 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member Azulka played it on 10/20/2020

Rating: 5 stars


Být poutníkem (či poutnicí :-)) . Naslouchat krajině skrze šlépěje svých sedmimílových bot. Cítit vůni lesa i zápach čerstvého hnoje (nejen na botách :-)). Jíst jablka ze stromů , které potkáš. Pít vodu ze studánky. Usínat s tím, že nevím co přinese příští den. Jediné co vím je, že půjdu. Dál a dál, až kam mne nohy donesou. Do kopců i dolin. Lesem i mokrou travou louky. Vesničkami, kde z oken dýchá teplo a útulno, které dnes není pro mne. Já jsem poutník. Pro mne je mlha, slunce, povětří i mrazík co pálí do dlaní, v tomto ročním čase. Kolikrát mne již cestou napadlo, že v putování je ta největší pravdivost bytí. V batohu jen to nezbytné a přesto dostačující. Starost jen o to, kde nabrat vodu, složit hlavu a zda mne bude provázet déšť či slunce pohladí svými paprsky rozcuchané vlasy. Nezajímám se o statistiky nemocných, mrtvých, zkorumpovaných či oblíbených. To se mne teď netýká. (A jindy snad ano?).To je život někde jinde. Můj je tady a teď uprostřed lesa , na polní cestě, na kamenech , které mi staví cestičku blátem. Tak nějak to bylo.

[permalink]

Groundspeak Regular Member Mikin11 played it on 10/17/2020

Rating: 4 stars

Super, vse slapalo, jak melo i moje vlastni nohy :-)

Diky za uzasnou prochazku! :-)

[permalink]

Groundspeak Premium Member Slíďák played it on 10/3/2020

Rating: 5 stars


Dnes, krátce po probuzení mi volal Nalim26. Zahřměl: co děláš!? Odpověděl jsem: nic, ale eště to nemám hotový. Chvilka ticha....napínavé. A pak spustil dlouho neutuchající lavinu povelů, příkazů, nařízení, rozkazů, úkolů, povelů a jiných dalších instrukcí, ze kterých jsem jen pobral, že si mám připravit větší svačinu na celý den, dostatek tekutin, pořádné boty, náhradní ponožky, kdyby jsme se zmáchali, šátek, nůž, teplejší oblečení, kdyby jsme se zdrželi do pozdních večerních hodin a že nemám zapomenout na čelovku nebo baterku. Zapomněl jsem. Wigo bylo staženo, a šup za volant, vyzvednout kolegu a honem do lesů. Jak z uvedeného vyplývá cesta byla absolvována v kombinaci rychlý geopovoz a vlastní rychlé nohy. Od vozu jsme vyráželi nikoliv rekreačně vycházkovým, ale vojensky rázným krokem. No spíš to bylo jako by nás někdo pronásledoval a chtěl sežrat. Na třetím kopci se mi povedl nebývalý majstrštyk, zbořil jsem já pako cartridge a již jsem jí neprobral. Stáhnout jí znova a zopakovat si již zablokované nemělo význam. To byla moje blbost, mám čumět co mačkám. Zbytek jsme tedy s Nalimovou značnou obezřetnostíjiž dohráli s jedním telefonem do zdárného konce již za tmy tmoucí v poměrně silném větru. Domů jsem se vrátil utahanej jak kotě, nožičky ošoupané až pod kolena a strhanej jak šňůra od splachovače. Nebojím se napsat zcela dobitej. Přesto ten vejlet za to stál, sice poněkud extrémní, ale FTF. Děkuji za možnost poznání a pozvání do krásné podzimní krajiny.
Jarda Slíďák

[permalink]

View All Logs | Write Log