Latest Release:
1/27/2020
Version: 2.2
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

Dogs are permitted Bicycles are permitted Recommended for kids Scenic Views Available at all times Volume required

Pohadkove udolicko 

  • Average Rating: 4 stars
  • Created by: Guho Team
  • Submitted by: Basic Member guho
  • Start at:  N 49° 10.098 E 015° 55.520
  • Location: Czechia
  • Play Time: 1 to 2 hours
  • Date Added: 6/23/2009 12:41 PM
  • Last Updated: 1/27/2020 2:34 PM
  • Downloads: 1048
  • Completions: 101

CZ: Wherigo cache umístěná na Klučovském kopci. Po úspěšném dokončení cartridge můžete zkusit najít i schránku s pokladem, kterou si pak můžete zalogovat na geocaching.com jako waypoint GC1TBVM EN: Wherigo cache is situated on Klucov hill. There is no English version. You have to understand Czech to play this cartridge. (You can write me an request of english version if you do not understand Czech. Maybe that I will prepare English version if I get some requests.)

About This Cartridge

Pohadkove udolicko te seznami s jednim udolickem nedaleko Klucovske hory.

Tvuj prvni ukol najdes ve slozce Tasks.

V teto verzi je zapnuto logovani. Pokud budes mit dojem, ze neco nefunguje, tak mi posli *.gwl soubor s popisem co nefunguvalo.

Peknou zabavu preje

Guho Team 

Starting Location

V blizkosti uvodnich souradnic muzete zaparkovat auto. Dale Vas uz bude navigovat vlastni cartridge. Po startu cartridge a splneni prvniho ukolu bude aktivni první "stage". Prvni "stage" je ovsem videt az v okoli uvodnich souradnic. 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Regular Member robinson077 played it on 1/31/2021

Rating: 5 stars

Děkujeme za originální keš, moc se nám líbila, ideální pro děti.

[permalink]

Groundspeak Regular Member Famonrasa played it on 7/9/2017

Rating: 5 stars

Wiga mám z keškování asi úplně nejradši a tohle zatím nepřekonalo žádné. Odchodil jsem si ho asi před rokem s bráchem Raša, ale to jsem ještě nebyl kačer. Dneska tedy návrat na jistotu, která se ale bohužel nekonala v jednom místě. Nějaký nenechavec naprosto oholil do 2 m výšky strom, na kterém je schovaný prsten, což rozhodně nepokládám za náhodu. Jediným štěstím bylo, že jsem si heslo ještě od loňska pamatoval, jinak bych musel v půlce skončit. Mimo to jsem si hru užil a autorovi patří velké díky.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Nio76 played it on 7/16/2016

Rating: 3 stars

Díky za pěkné a zábavné Wigo. Pár věcí by chtělo doladit, ale na všechny už bylo upozorněno v předchozích logách. Na žádný závažný problém se kterým bych si neporadil jsem v průběhu hraní nenarazil. Krabička nalezena bez problémů, nicméně by to chtělo údržbu, resp. výměnu za něco vlhkuvzdornějšího.

[permalink]

Groundspeak Premium Member raptorking played it on 12/11/2014

Rating: 5 stars

Zdravicko,
ty wiga jsou fakt dobrá sranda :) Moc dobrý to bylo! Zároveň jsme si ještě ulovili nedalekou multinu, prostředí je tady fakt parádní a keším to přídává na atraktivitě.
Ale od začátku - lovili jsme s Nokií C6, která, jak jsem zjistil, bohužel neumí ty zvuky, ale i s pouhým textem jsme všechny nástrahy zvládli bez problémů.
Cestou jsme se rozhodli pomoci všem, na které jsme narazili. Krásně jsme se prošli, splnili nelehké úkoly a nakonec byli za svoji snahu náležitě odměněni.
No nejvíc mi samozřejmě vrtá hlavou co by kdyby... Jak by příběh a úkoly pokračovaly, kdybychom si jich nevšímali? Ale znova a s jinými volbami už se mi to rozhodně opakovat nechtělo :)
Moc pěkné wigo, dávám FP. Díky ;)

[permalink]

Groundspeak Premium Member Miloušci played it on 8/24/2014

Rating: 5 stars

Díky za pěknou keš :)

[permalink]

View All Logs | Write Log