Latest Release:
5/19/2017
Version: 4.5
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

Dogs are permitted Bicycles are permitted No access or parking fee Stroller Accessible Not accessible by public transit No public restrooms available Recommended for kids No Scenic Views No volume required

JeDie GC Parable 

  • Average Rating: 4 stars
  • Created by: JeDie
  • Submitted by: Premium Member JeDie
  • Start at:  Play Anywhere
  • Location: n/a
  • Play Time: Less than 1 hour
  • Date Added: 5/14/2013 12:58 PM
  • Last Updated: 5/19/2017 1:30 PM
  • Downloads: 836
  • Completions: 78

více na: http://coord.info/GC4F1PV

About This Cartridge

Mystery wigo, od zacatku do konce... ;) 

Starting Location

Nejprve doma zjistete, kde zacina vlastni hra, pak si v terenu dojdete pro kes... 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member rozbob played it on 7/19/2020

Rating: 4 stars

Jak tak koukám, tak se tady kačeři nějak nezapisují.. No, samotná hra na pohodu, jen díky domácí přípravě jsem čekal, že bude potřeba třeba baterka, ale krom tužky člověk nic nepotřebuje. Díky za fajn zábavu.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Majdis + JaRu played it on 10/7/2019

Rating: 4 stars


Děkujeme za kešku.
Dnešní druhý a zároveň poslední celý keškovací den naší dovolené v Jičíně. Bohužel dnes ráno Geomanžela skolil nějaký moribundus, ale i tak se rozhodl, že si projdeme město a jeho okolí a zítra pojedeme domů. Jako správný kačer má výdrž, protože i když mu asi nebylo nejlépe, nachodil během dneška osmnáct kilometrů a našli jsme spolu dvacet pokladů. Všem autorům za jejich krabičky děkujeme a přejeme jim dlouhou životnost.
Druhé naše Wherigo zde v Jičíně. Ráno před odchodem jsme si na rychle ještě zjistili správné počáteční souřadnice a zde v terénu už sel odlov ráz na ráz. Nakonec jsme zjistili, že jsme se vrátili skoro do míst odkud jsme původně přišli. Na finálních souřadnicích nalezena skrýš otevřená, ale krabička s logbookem tam stále je. Před odchodem jsem nedržící dvířka zajistila aspoň klacíkem.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Kubulin played it on 3/30/2019

Rating:

14:45
Poslední březnový víkend jsme se rozhodli strávit v Jičíně. Hlavním cílem našeho pobytu byl 53. ročník Pochodu Českým rájem "Putování za Rumcajsem". Původně jsme si vybrali 11 km trasu, ale i s odbočkou ke zřícenině hradu Brada, Rumcajsově jeskyni a blízkým keším jsme tu nakonec nachodili 24 km. Počasí vyšlo naprosto luxusní, celý víkend nádherně svítilo sluníčko a my si užili krásnou přírodu i úžasné výhledy.
O domácí přípravu se postaral geomanžel, hry v terénu už se účastnil celý náš team. Vše šlo jako po másle a za chvilku jsme stáli u finálky. Děkujeme za pěknou keš.
Počet průchodů Kapsa: 11
Průchodů PWT: 11
Trasa: Start 10 20 25 28D 38 Final
Čas hry: 669 sekund

[permalink]

Groundspeak Premium Member LeSi2012 played it on 8/7/2018

Rating:

Díky za keš :-)

[permalink]

Groundspeak Premium Member Lomnice played it on 7/24/2018

Rating: 3 stars

Odloveno po práci cestou domů z Vrchlabí. Cartridge mi šlapala bez problémů, odehráno na Huawei P10. Děkuji ownerovi za hezkou wherigo keš

[permalink]

View All Logs | Write Log