Latest Release:
8/2/2018
Version: 1.1
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

Dogs are not permitted Bicycles are not permitted Not Handicap Accesible Not stroller Accessible Accessible by public transit Public restrooms available Recommended for kids Scenic Views

License

Creative Commons License

Request Source

PLZENSKE GEO SEA(T) 

  • Average Rating: 4.5 stars
  • Created by: Tomasook a V_clav11 CZ
  • Submitted by: Premium Member Tomasook
  • Start at:  N 49° 46.445 E 013° 23.832
  • Location: Plzeňský kraj, Czechia
  • Play Time: 1 to 2 hours
  • Date Added: 7/15/2018 5:42 AM
  • Last Updated: 8/5/2018 12:03 PM
  • Downloads: 90
  • Completions: 10

Wherigo hra na Boleveckem rybniku s pouzitim lode. Odkaz listingu na strankach geocaching.com: https://coord.info/GC7QHXA

About This CartridgeVitame vas na velmi jednoduche wherigo hre, zalozene u prilezitosti eventu PLZENSKE GEO SEA(T). Ceka vas klidna projizdka na lodi o maximalni delce tri kilometru.  

Starting LocationNa souradnicich N 49 46.259 E 013 23.987 naleznete pamatny strom Dub u Velkeho rybnika. Strom ma svou infoceduli. Zezadu hledejte ctyrmistny kod pro spusteni hry. Nebo staci najit CWG PLZENSKE GEO SEA(T), na kterem take naleznete kod pro s 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member trebonak played it on 4/22/2019

Rating: 4 stars

Velice pohodové wigo na pěkném místě.
Odehráno bez problému na Samsung S6

[permalink]

Groundspeak Premium Member Kaštani Plzeň played it on 2/3/2019

Rating: 5 stars

Kolektivní FTF jsme zavrhli okamžitě s tím, že si vše raději sami objedeme v pohodě při nějaké další příležitosti. Ta nastala při dalším nočním eventu na Boleváku, kdy jsme hru odehráli potmě na kanoi s geopsem, což bylo místy docela zajímavé - navigovat, kormidlovat loď a ještě vyrovnávat Rikyho občas neočekávané náklony...
Vše jsme ale nakonec zvládli bez koupele, nicméně odlov krabičky jsme opět nechali na pozdější dobu, což se při dnešním počasí se sněhovou nadílkou náramně hodilo.
Díky za skvěle zpracované wigo...

[permalink]

Groundspeak Premium Member Johny C played it on 10/14/2018

Rating: 5 stars

# 13 (# 1433)
Dnes je možná poslední víkend, kdy se dala keška tento rok odlovit, tedy odloveno dnes odpoledne s geomanželkou. TFTC

Masseau Graphu Team Pilsen

[permalink]

Groundspeak Premium Member Sunny.Plzen played it on 9/10/2018

Rating: 4 stars

Odloveno, dokud je jeste venku hezky a teplo. Vse probihalo podle predstav. Vsichni zucastneni byli ukecani a prozradili vse, co meli.
Diky za pekne WIGo, samozrejme take pridam FP.
IN/OUT: CWG/CWG

[permalink]

Groundspeak Premium Member vytrvalec played it on 8/20/2018

Rating: 3 stars

#6373
Odlov této keše byl spojen se silnými zážitky. Abych zde nepsal dlouhé romány, tak se pokusím vše popsat pokud možno stručně.
Před dvěma týdny jsme s Radkou [navštívili] (visit link) ostrovní event. Hromadného (podivného) FTF jsem se neúčastnil s tím, že si akci příležitostně absolvuji samostatně. Stalo se tak včera v podvečer. Lstivě jsem Radku zlákal na příslib romantické odpolední projížďky po rybníku. Popisoval jsem to tak, že já budu veslovat na pramičce a ona se přitom opalovat.
Zastavili jsme na doporučeném parkingu a vše zanechali v autě. Pokračovali jsme jen v plavkách (v našem věku už se za svá nedokonalá těla stydět nemusíme). Já si vzal pouze v sáčku telefon a bankovku na zapůjčení pramičky. Zjistil jsem si startovací kód a vydali jsme se pěšky po cestě kolem rybníka směrem k Ostende. Většina plavců (již oblečených) šla proti nám. U půjčovny se ukázalo, že to tak snadné nebude. Mladík pravil, že pramice nejsou. Nejsou ani volné paddleboardy, prý si máme asi hodinu a půl počkat, neboť jsme třetí v pořadí zájemců. Optal jsem se na šlapadlo. Mladík odvětil, že to není dobrý nápad. Má prý pouze dvě - jedno dezolátní a jedno ještě horší. On, že by si do žádného z nich dobrovolně rozhodně nesedl. Požádal jsem o to "lepší", podepsal jakýsi úpis a zaplatil stovku na hodinu. Ještě jsem musel zapojit své vyjednávací schopnosti, abych nebyl nucen běžet zpět na parkoviště pro občanský průkaz.
Nalodili jsme se a šlapali směrem k první zóně. Bez bot to bylo velmi složité, kormidlo se ukázalo být nefunkčním. Navíc bylo třeba holýma rukama průběžně vylévat vodu, která se hromadila v přední části tohoto prapodivného stroje. Byla to tortura, nikoli slibovaná romantická projížďka. K tomu se mi zrovna nedařilo správně odpovídat a naše trasa se protahovala. Klopotně jsme šlapali jako o život, potili se, kličkovali po hladině a modlili se, abychom nepřejeli nějakého plavce. Radka rychle ztratila trpělivost a ukázala svoji pro mne dosud neznámou tvář. Nadávala na ownery a dožadovala se limonády. Já ownery statečně bránil. Pravil jsem, že Tomasook je nadmíru sympatický chlapík a V_clav11 mladý student. Chválil jsem volbu trasy s tím, že se díky ní máme možnost postupně opálit ze všech stran . Radčiny repliky jsou zde nepublikovatelné - vždyť to tu mohou číst i malé děti!
Nakonec jsme ale vše splnili a díky soustavnému vylévání se ani nepotopili. Plavidlo jsme vrátili asi 75 minut od vypůjčení. Radka se dočkala své limonády, krásně jsme si pak zaplavali. To ji trochu ochladilo, takže byla ochotna pak se mnou i v plavkách dojít až ke keši (já bych bez brýlí na zámeček neviděl). Vnitřek schránky je hezký natolik, že mi dokonce Radka požádala, abych ownery příliš ve svém logu nepohanil . Zalogovat jsem se však nemohl, neboť uvnitř keše nebyla tužka a my byli pouze v plavkách. Nezbylo než vše uložit zpět a při západu slunce se vrátit k autu, abychom se konečně mohli převléci do suchého.
Dnes po práci jsem si k finále dojel. Obtiskl jsem do logbooku své razítko a do schránky vložil propisku, aby to tu následníci měli snazší. Mnohokrát děkuji za zdařilou, mírně zlomyslnou wherigovku. Mně se líbila, proto přidávám i jedno modré FP srdce.

[permalink]

View All Logs | Write Log