Latest Release:
7/30/2014
Version: 1.8
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

Dogs are permitted Bicycles are permitted Not Handicap Accesible Accessible by public transit Scenic Views Available at all times Hiking required Volume required

O doubravickem vodnikovi 

  • Average Rating: 4.5 stars
  • Created by: Cracken79
  • Submitted by: Premium Member Cracken79
  • Start at:  N 48° 56.045 E 014° 30.866
  • Location: Jihocesky kraj, Czech Republic
  • Play Time: 2 to 3 hours
  • Date Added: 8/30/2013 11:11 AM
  • Last Updated: 7/30/2014 11:07 AM
  • Downloads: 189
  • Completions: 16

Volne zpracovana povest o vodnikovi na zaklade knihy Ambrozovy budejovicke povesti a povidky. Pomuzes mistnim zbavit se nepratelskeho vodnika?

About This Cartridge

Pomerne fyzicky narocna wherigo kes, pri ktere nachodite okolo 6 km, budete plnit ukoly, konverzovat s postavami, shanet veci a take behat. Vasim cilem bude pomoci obyvatelum vsi Doubravice (u Ceskych Budejovic) od zleho vodnika.

Vice informaci o teto Wherigo kesi GC4KJTZ zde: (visit link)

MAJITELUM CHYTRYCH TELEFONU DOPORUCUJI STAZENI PRO "POCKET PC DEVICE". Pokud si stahnete aplikaci pro Garmin, tak by vam to taky melo chodit, ale ochudite se o vesekery (pekny) zvukovy a hudebni doprovod... Cartridge pak bude mit asi 6Mb, ale to by majitelum chytrych telefonu vadit nemelo.

NEJNOVEJSI UPDATE (18/7/14): ZKRACENA CESTA KE KORENARCE, KOD K DISPOZICI I PO ODEHRANI HRY

NEJNOVEJSI UPDATE (4/9/2013): ODSTRANEN PROBLEM SE ZADANIM ODPOVEDI, OPRAVENY ZVUKY 

Starting Location

Vitej na startu u obce Doubravice. 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Regular Member pokornyj played it on 8/12/2014

Rating: 4 stars

Hráli jsme nadvakrát. Celkem asi čtyři hodiny. Neobjevil se žádný technický problém. Jediné co se nám nelíbilo, byla nutnost asi pětkrát absolvovat tam a zpět stejný asi 300 metrový úsek (původně byl asi ještě delší).
Skvělé zpracování a příběh, jehož části na sebe logicky navazují.

[permalink]

Groundspeak Premium Member trebonak played it on 4/1/2014

Rating: 5 stars

Super wigo, jen poněkud časově náročné.
Zvuky, obrázky a závěrečný hon jsem si užil.
Odehráno hladce na Samsung Galaxy SII.

[permalink]

Groundspeak Premium Member hosterb played it on 11/8/2013

Rating: 4 stars

Odehrano bez komplikaci na Samsung (Android). Hra se mi libila, i kdyz byla ponekud zdlouhava a tudiz fyzicky narocna :-) Presto zdarile dilko. Libil se mi jak namet tak zpracovani. Diky

[permalink]

Groundspeak Premium Member hrusja played it on 10/29/2013

Rating: 5 stars

Společný odlov se synem "gloglomanem" na kole. Hráli jsme na dvou mobilech a jedné GPS. Asi v polovině se seknul jeden mobil a po chvíli jsem zase já neuložila splněný úkol na GPS, a tak jsme s nejvyšší opatrností hráli na jednom mobilu. I tak se přihodila menší kolize při posledním úkolu, kdy jsme měli dohnat a svázat vodníka. Poradili jsme se s ownerem, a pak už to šlo jako na drátku. Celá hra nám trvala 3,5 hod., drobet jsme i zmokli, ale dohráli! Hra má hezkou zvukovou kulisu, člověk by pomalu věřil, že je ve světě vodníků! Líbilo se nám to, jenom k té bábě kořenářce to bylo vyčerpávající.
Dávám bodík.

[permalink]

Groundspeak Regular Member glogloman played it on 10/29/2013

Rating: 5 stars

Odehráno a odloveno na kole spolu s mamkou hrusja za dnešního trochu deštivého počasí, ale výhledy byly při neustálých cestách sem a tam i tak pěkné.. Opravdu pěkný příběh a dokonce moje první WIG se zvukem, čímž je to opět o něco pestřejší.. :o) Ale několik výtek bych možná měl.. Když už jsme se asi po šesté vraceli k bábě, tak to bylo vcelku otravné.. I když jsme (po důkladném průzkumu cestou mezi předchozíma zónama) věděli odpovědi na otázky báby, tak jsme museli opět nahoru do požadované zóny.. Jinak jsme hráli bez problému na Oregon 450, dokud to mamka omylem neuložené nevypnula, na 2 Huawei mobilech.. na tom s verzí Androidu 2.3 se hra při druhé návštěvě báby sekla a dohráli jsme to s menšími problémy v závěru na Androidu 4.1.. Celkově jsme si to i přes nepřízeň počasí pěkně užili, pokecali jsme si s několika pohádkovými a dokonce i s jednou živou bytostí (při zjišťování jedné odpovědi) a nakonec i pěknou kešku našli.. Jen tak dál, jen víc takových WIG v jižních Čechách.. :o)

[permalink]

View All Logs | Write Log