Latest Release:
1/5/2013
Version: 1.1
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

Dogs are permitted Bicycles are permitted No access or parking fee Not Handicap Accesible Stroller Accessible Recommended for kids Available at all times Hiking required Volume required

Jeziskova cesta 

  • Average Rating: 4.5 stars
  • Created by: Alke04
  • Submitted by: Premium Member Alke04
  • Start at:  N 50° 24.807 E 012° 55.097
  • Location: Czech Republic
  • Play Time: 3 to 4 hours
  • Date Added: 1/5/2013 6:31 PM
  • Last Updated: 1/5/2013 7:29 PM
  • Downloads: 314
  • Completions: 48

About This Cartridge


Vitejte mily dobrodruzi,

na me prvni wherigo cache, ktera je venovana Jeziskove cestev Bozim daru. Mestecko Bozi Dar je vyhlaseno Jeziskovym mesteckem.Pusobi zde Jeziskova posta, ktera rozesila po cele zemi dopisy, orazitkovanesymbolem Jeziska no a predevsim zde byla od 8.12.2007 slavnostne otevrena prave
Jeziskova cesta.

Jedna se o 13ti kilometrovy okruh, ktery vsak vede temer po rovine. Cela cesta je vybavena 13ti zastavenimi (pekne odpocivaci domky), mnozsvim stylovych ukazatelu, postavicek z Jeziskova sveta v ruznych velikostech a provedenich a pro nejmensi zejmena detskymi hristemi a atrakcemi. Je vhodne ji projit pesky, na bezkach, na kole. Na vetsinu trasy je zakaz vjezdu motorovych vozidel.

Pokud Vas delka trasy neodradila, ceka Vas pohadkovy pribeh s ilustracemi od Stanislava Hajka, ve kterem pomuzete dorucit Jeziskovi dopisy od deti, ktere zly Mrakor rozhazel po celem lese. Potkate temer vsechny postavicky z Jeziskova sveta.

Alke04 

Starting Location

Na kraji mestecka Bozí Dar u zacatku Jeziskovi cesty. 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member vladimir29 played it on 5/5/2014

Rating: 5 stars

Dnesni cyklovylet byl dost vysilujici. Cesta smerovala z Karlovych Varu az na Bozi Dar na Jeziskovu cestu, kdyz jsem dojel na misto, tak uz jsem byl pomerne vycerpan, pochopitelne na Bozim daru nebylo nejak extra pekne a v kratasech na kole byla pomerne velka zima. Cesta na jeziskove ceste utikala rychle. Prijemna projizdka a krasne zpracovani stezky. Po ceste potkavam hodne nemeckych mudlo obcanu, oni nabaleny a ja v kratasech. Podivne koukaji Diky za peknou kes a jeste krasnejsi misto! FP je samozrejmosti!

[permalink]

Groundspeak Premium Member hovorkov played it on 4/12/2014

Rating: 4 stars

Tento víkend jsem strávili v krušných horách a při včerejším hledání cíle pro dnešní den jsme si všimli tohoto whiga. Nejdříve jsme chvilku váhali k délce cesty, ale po zjištění kdo je autorem jsme neváhali a vydali se na cestu. Vše probíhalo bez problému, nikde žádný zádrhel, cestou jsme ještě odlovili i několik dalších kousků. Nejvíce se nám líbila první dětská část a už plánujeme že se ještě jednou někdy zajedeme i s klukama na kolech. Díky za prima procházku i kešku, která si zaslouží FP. 13:30.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Rarat played it on 3/29/2014

Rating: 3 stars

17:44 Uzili jsme si to s Kostrivcem. Diky

[permalink]

Groundspeak Premium Member morojed played it on 3/22/2014

Rating: 4 stars

Pěkné wigo, dlouhá procházka. Odloveno s kolegou Jemsterrem a mudlopřítelkyní....

[permalink]

Groundspeak Premium Member sedek played it on 3/8/2014

Rating: 5 stars

Když jsme plánovali výlet kolem Božího Daru, samozřejmě jsme hledali i nějaké kešky. A hle, ono je tu i Wigo a dokonce na Ježíškově cestě, která byla v plánu! Takže konečně se naskytla šance k našemu prvnímu odlovu tohoto typu.
Cesta byla moc hezká, i když místy dost ledovatá, navíc dcerce nebylo moc dobře, ale přesto jsme to prošli a hru dohráli do vítězného konce a musím říct, že se nám to moc líbilo! Díky za hezkou hru, dáváme FP!

[permalink]

View All Logs | Write Log