Latest Release:
1/5/2013
Version: 1.1
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

Dogs are permitted Bicycles are permitted No access or parking fee Not Handicap Accesible Stroller Accessible Recommended for kids Available at all times Hiking required Volume required

Jeziskova cesta 

  • Average Rating: 4.5 stars
  • Created by: Alke04
  • Submitted by: Premium Member Alke04
  • Start at:  N 50° 24.807 E 012° 55.097
  • Location: Czechia
  • Play Time: 3 to 4 hours
  • Date Added: 1/5/2013 6:31 PM
  • Last Updated: 1/5/2013 7:29 PM
  • Downloads: 868
  • Completions: 131

About This Cartridge


Vitejte mily dobrodruzi,

na me prvni wherigo cache, ktera je venovana Jeziskove cestev Bozim daru. Mestecko Bozi Dar je vyhlaseno Jeziskovym mesteckem.Pusobi zde Jeziskova posta, ktera rozesila po cele zemi dopisy, orazitkovanesymbolem Jeziska no a predevsim zde byla od 8.12.2007 slavnostne otevrena prave
Jeziskova cesta.

Jedna se o 13ti kilometrovy okruh, ktery vsak vede temer po rovine. Cela cesta je vybavena 13ti zastavenimi (pekne odpocivaci domky), mnozsvim stylovych ukazatelu, postavicek z Jeziskova sveta v ruznych velikostech a provedenich a pro nejmensi zejmena detskymi hristemi a atrakcemi. Je vhodne ji projit pesky, na bezkach, na kole. Na vetsinu trasy je zakaz vjezdu motorovych vozidel.

Pokud Vas delka trasy neodradila, ceka Vas pohadkovy pribeh s ilustracemi od Stanislava Hajka, ve kterem pomuzete dorucit Jeziskovi dopisy od deti, ktere zly Mrakor rozhazel po celem lese. Potkate temer vsechny postavicky z Jeziskova sveta.

Alke04 

Starting Location

Na kraji mestecka Bozí Dar u zacatku Jeziskovi cesty. 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member Plasche played it on 4/14/2018

Rating: 5 stars

Vydali jsme se odlovit pár keší na Boží Dar a vyvenčit děti a psa, takže tohle wherigo byla jasná volba. Pěkná procházka, která splnila svůj účel. Děti a pes padli za vlast a my jsme si odlovili keše. Děkujeme.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Five D played it on 3/30/2018

Rating:

Když už jsme byli na Božím Daru, tak tohle byla prostě nutnost...!

[permalink]

Groundspeak Premium Member Erictta played it on 2/4/2018

Rating: 5 stars

V Božím Daru jsem nikdy předtím nebyla. Hledala jsem, kam se vydat na běžky a kamarádka mi doporučila právě Boží Dar a Ježíškovu cestu. Je to tu opravdu nádherné, musí to být super i v létě. Wherigo se mi bohužel jednou seklo u 8. zastavení a už se mi nechtělo vracet 2,5 km zpět, tak jsem ho dohrála až dnes při další návštěvě. Díky a určitě si zaslouží bodík :o)

TB: IN

[permalink]

Groundspeak Premium Member ERZ-Siebi played it on 9/30/2017

Rating: 5 stars

Today we followed the „Ježíškova cesta“ and we tried to do this wherigo. The problem was the language. With help of google translator we didn't understand all, but we were able to solve all of the tasks and find the cache. It was a nice walk along some interesting places in beautiful nature. The cartridge ran without any problems on Garmin and iPhone. Thank you for programming and the great final.
Greetings from Germany.
Díky za keš.
ERZ-Siebi

[permalink]

Groundspeak Premium Member martinek-kuzicka played it on 8/27/2017

Rating: 5 stars

Dnes jsme se s geopřítelkyní MajkouSK rozhodli si odlovit nějaké ty kešky kolem Ježíškovy cesty na Božím Daru. Trasa to byla náročná, hlavně pro nás nesportovce. V okolí kešek je v těchto srpnových dnech úžasná příroda. Díky za kešku!

[permalink]

View All Logs | Write Log