Latest Release:
1/5/2013
Version: 1.1
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

Dogs are permitted Bicycles are permitted No access or parking fee Not Handicap Accesible Stroller Accessible Recommended for kids Available at all times Hiking required Volume required

Jeziskova cesta 

  • Average Rating: 4.5 stars
  • Created by: Alke04
  • Submitted by: Premium Member Alke04
  • Start at:  N 50° 24.807 E 012° 55.097
  • Location: Czech Republic
  • Play Time: 3 to 4 hours
  • Date Added: 1/5/2013 6:31 PM
  • Last Updated: 1/5/2013 7:29 PM
  • Downloads: 843
  • Completions: 125

About This Cartridge


Vitejte mily dobrodruzi,

na me prvni wherigo cache, ktera je venovana Jeziskove cestev Bozim daru. Mestecko Bozi Dar je vyhlaseno Jeziskovym mesteckem.Pusobi zde Jeziskova posta, ktera rozesila po cele zemi dopisy, orazitkovanesymbolem Jeziska no a predevsim zde byla od 8.12.2007 slavnostne otevrena prave
Jeziskova cesta.

Jedna se o 13ti kilometrovy okruh, ktery vsak vede temer po rovine. Cela cesta je vybavena 13ti zastavenimi (pekne odpocivaci domky), mnozsvim stylovych ukazatelu, postavicek z Jeziskova sveta v ruznych velikostech a provedenich a pro nejmensi zejmena detskymi hristemi a atrakcemi. Je vhodne ji projit pesky, na bezkach, na kole. Na vetsinu trasy je zakaz vjezdu motorovych vozidel.

Pokud Vas delka trasy neodradila, ceka Vas pohadkovy pribeh s ilustracemi od Stanislava Hajka, ve kterem pomuzete dorucit Jeziskovi dopisy od deti, ktere zly Mrakor rozhazel po celem lese. Potkate temer vsechny postavicky z Jeziskova sveta.

Alke04 

Starting Location

Na kraji mestecka Bozí Dar u zacatku Jeziskovi cesty. 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member ERZ-Siebi played it on 9/30/2017

Rating: 5 stars

Today we followed the „Ježíškova cesta“ and we tried to do this wherigo. The problem was the language. With help of google translator we didn't understand all, but we were able to solve all of the tasks and find the cache. It was a nice walk along some interesting places in beautiful nature. The cartridge ran without any problems on Garmin and iPhone. Thank you for programming and the great final.
Greetings from Germany.
Díky za keš.
ERZ-Siebi

[permalink]

Groundspeak Premium Member martinek-kuzicka played it on 8/27/2017

Rating: 5 stars

Dnes jsme se s geopřítelkyní MajkouSK rozhodli si odlovit nějaké ty kešky kolem Ježíškovy cesty na Božím Daru. Trasa to byla náročná, hlavně pro nás nesportovce. V okolí kešek je v těchto srpnových dnech úžasná příroda. Díky za kešku!

[permalink]

Groundspeak Premium Member Rumcajs IV. played it on 8/18/2017

Rating:

Díky za pěknou procházku.

[permalink]

Groundspeak Premium Member strudl played it on 8/8/2017

Rating: 5 stars

Klasická precizní Alkárna :-). Celkem brzo jsem zazmatkoval...ono ukladat, ukladat ale ne zbrkle... Na prvni pokus jsme tedy sli maly okruh, odlovili multi a vratili se zpet na zacatek.... Tentokrat rozjeto pro sichr na dvou strojich :-) a ukladano s rozvahou. Cestou jsem si odskocili na Akvadukt a Carovny kvitek, moc pekna mista. Hra uz probihala bez problemu a to i diky velke vsimavosti a bystrosti me zeny. Krasne okoli, super vyhledy behem cesty. Ve vzdalenejsich castech ubyvalo lovcu :-) Odlov nakonec na 100%. Odchozeno celkem 26 km a v závěru nás hnal cerny mrak na Bozidarskym Spicakem z ktereho se po prichodu do bezpeci strhl brutalni lijak :-) Diky za kes a mistrovskou praci. Mel bych jednu pripominku, tedy spise zena... Toto dilko je zejmena urceno pro deti. Melo by mit i vychovny ucinek... Krome posledniho Jeziska, nikdy ve hre JA a ani zadny ze skritku a pohadkovych osob pri setkani nerekl kouzelne a slusne Dobry den.....

[permalink]

Groundspeak Premium Member paciCZ played it on 7/10/2017

Rating: 5 stars

V pondělí po práci jsem neotálel a i přes nepříznivou předpověď počasí vyrazil s kolem do Krušných hor. Ve Varech a po cestě nahoru to vypadalo ještě dobře, ale jen co jsem za Abertamskou zatáčkou sundal kolo z auta, propukl pořádný slejvák a né a né ustat. Po čase to trochu polevilo a tak jsem vyrazil. Do večera jsem stihl najet kolem čtyřiceti kilometrů a odlovit pět druhů keší, celkem deset kousků, z toho jednu krabku už v Neměcku. Cestou jsem ještě několikrát zmokl, ale i tak se mi tenhle cyklovýlet moc líbil a projížďku v krásné přírodě Krušných hor jsem si náramně užil.
Alkeho Wherigo po Ježíškově cestě mě láká už od publikace. Padlo mnoho nápadů, jak si to projít. Že to bude pěkná projížďka v zimě na běžkách nebo na jaře pěšky, atd. Po letech odkládání nakonec zvítězilo kolo v létě. Autorův rukopis je tady znát. Pěkně zpracovaný příběh, využití všeho, co wherigo nabízí a ve finále krásná finální schránka. Navíc Ježíškova cesta je sama o sobě krásná. Tady si to děti musí opravdu užívat. Děkuji za moc pěkné wigo a krásnou kešku.

[permalink]

View All Logs | Write Log