Latest Release:
1/5/2013
Version: 1.1
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

Dogs are permitted Bicycles are permitted No access or parking fee Not Handicap Accesible Stroller Accessible Recommended for kids Available at all times Hiking required Volume required

Jeziskova cesta 

  • Average Rating: 4.5 stars
  • Created by: Alke04
  • Submitted by: Premium Member Alke04
  • Start at:  N 50° 24.807 E 012° 55.097
  • Location: Czech Republic
  • Play Time: 3 to 4 hours
  • Date Added: 1/5/2013 6:31 PM
  • Last Updated: 1/5/2013 7:29 PM
  • Downloads: 784
  • Completions: 114

About This Cartridge


Vitejte mily dobrodruzi,

na me prvni wherigo cache, ktera je venovana Jeziskove cestev Bozim daru. Mestecko Bozi Dar je vyhlaseno Jeziskovym mesteckem.Pusobi zde Jeziskova posta, ktera rozesila po cele zemi dopisy, orazitkovanesymbolem Jeziska no a predevsim zde byla od 8.12.2007 slavnostne otevrena prave
Jeziskova cesta.

Jedna se o 13ti kilometrovy okruh, ktery vsak vede temer po rovine. Cela cesta je vybavena 13ti zastavenimi (pekne odpocivaci domky), mnozsvim stylovych ukazatelu, postavicek z Jeziskova sveta v ruznych velikostech a provedenich a pro nejmensi zejmena detskymi hristemi a atrakcemi. Je vhodne ji projit pesky, na bezkach, na kole. Na vetsinu trasy je zakaz vjezdu motorovych vozidel.

Pokud Vas delka trasy neodradila, ceka Vas pohadkovy pribeh s ilustracemi od Stanislava Hajka, ve kterem pomuzete dorucit Jeziskovi dopisy od deti, ktere zly Mrakor rozhazel po celem lese. Potkate temer vsechny postavicky z Jeziskova sveta.

Alke04 

Starting Location

Na kraji mestecka Bozí Dar u zacatku Jeziskovi cesty. 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member HaLuMa played it on 5/7/2017

Rating: 3 stars

zona odbocky k vetrum je az asi 50m za krizovatkou, nez by mela byt. Jinak dobry.

[permalink]

Groundspeak Premium Member 6acci played it on 4/30/2017

Rating: 4 stars

Druhý den pobytu v Nejdku. Dnes jsme se trochu přizpůsobili georobotkům a vydali se na Ježíškovu cestu. Zvolili jsme delší trasu a tak jsme to spojili s tímto wherigem. Bylo to moc fajn, jen na Větrné stráni jsme měli trochu obavy, zda jdeme dobře a něco jsme nepopletli, ale nakonec vše dobře dopadlo a my zdárně nalezli i finálku.

Díky za pěknou keš.

[permalink]

Groundspeak Premium Member NejDaNejNej played it on 2/26/2017

Rating: 5 stars

Odehrano s Impromtu na Oregon 550
Velmi podarena prochazka , pekne jsme se zabavili
DIKES

[permalink]

Groundspeak Premium Member V_clav11 CZ played it on 2/18/2017

Rating: 5 stars

#45

Na druhý den naší krátké zimní běžkovací dovolené jsme si zvolili jako cíl Ježíškovu cestu, kterou už jsme jednou kdysi v létě absolvovali, to jsme ale tenkrát ještě nelovili. Hlavním zdejším cílem bylo tohle povedené wigo. Na to, že tohle byla tvoje první založená cartridge, tak to klobouk dolů . Hra je moc pěkně zpracovaná a místy jsme se i docela dobře pobavili, ale nejvíce asi u zřejmě neplánovaného překlepu 'odpisy dětí pro Ježíška' . Hra ubíhala hezky svižně a pěkně se nám tu běžkovalo a mnoho míst se nám tu vybavilo z dřívějška. Úkoly byly dobře zvolené a nenáročné na splnění, což se i docela hodilo. Jediné, co bych možná jen trochu doporučil nebo udělal jinak je to, že bych jednak sjednotil plán trasy v inventáři, aby se popis zobrazil rovnou po otevření a pak bych v místech, kde se má někam od původní zóny dojít využil úkolů a vytvořil tak jeden, kde by byl ten popis, který se momentálně zobrazí jen jednou v dialogu. Když ten dialog člověk nepřečte, nebo třeba jen omylem odklikne, tak pak neví co má dělat . A že je ve hře takových případů hned několik. Takhle jsme se pěkně seknuli u Větrule (či jak se to jmenovala) až jsme se museli vrátit o krok zpátky restartovaním hry. Pak důkladně přečíst a raději i screenshot, ale ani tak se nám ten dopis stejně nějak nedařilo najít, ale to bylo protože jsme měli zobrazenou mapu a ne menu. Dále už to šlo víceméně v pohodě a to až do odlovu samotné keše, kterou jsme hledali už v podstatě za tmy. Dokonce i ten časovač jsme stihli, i když si nejsem moc jist jestli tam vůbec bylo ošetřeno opuštění startovací zóny, nebo jestli se to dalo odkliknout kdekoli . Každopádně mě ale tahle hra i přes pár záseků bavila a samotná keš, to už byla jen třešnička na dortu, i když podobnou jsme nedávno viděl snad kdesi u Žebráku . Na závěr bych se chtěl omluvit, pokud můj log nějak spoiluje či kritizuje, ale asi není třeba na cartridge nic měnit, když si to člověk důkladně přečte, neměl by být problém a neměl by se nikde nijak seknout. Díky mockrát a posílám plný počet hvězd. Odehráno na LG G3 D855.

[Log Edited by V_clav11 CZ on 3/2/2017 12:32:27 AM]

[permalink]

Groundspeak Premium Member Lukáš Hodek played it on 2/8/2017

Rating: 5 stars

Moje první wherigo! Slyšel jsem co mne může ve wherigu čekat, ale takhle dokonalé jsem to nečkal. Odlovil jsem ji na běžkách s mamkou a moc jsem si celou hru užil.

[permalink]

View All Logs | Write Log