Latest Release:
1/11/2018
Version: 1.0
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

No attributes selected

NS Povodim Botice 

  • Average Rating: 4.5 stars
  • Created by: MiroslavRouta
  • Submitted by: Premium Member MiroslavRouta
  • Start at:  N 50° 02.883 E 014° 31.164
  • Location: Czechia
  • Play Time: 3 to 4 hours
  • Date Added: 1/11/2018 3:51 PM
  • Last Updated: 1/11/2018 3:53 PM
  • Downloads: 186
  • Completions: 45

About This Cartridge

Jednoducha wherigo kes, ktera vas provede po naucne stezce Povodim Botice. 

Starting Location

Pred Toulcovym dvorem. 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member prochy67 played it on 9/17/2018

Rating:

Bezva procházka v letním počasí,které bylo nutno využít...známá trasa a pěkná finálka.Díky za pozvání.Spokojenost.

[permalink]

Groundspeak Premium Member HubdaTeam played it on 8/26/2018

Rating: 3 stars


Nejdříve oběd a pak hurá na tuto trasu. Pojistil jsem to koloběžkou abych ji včas celou dokončil. Trochu jsem se obával způsobu vkládání odpovědí, ale nakonec to nebylo vůbec složité a vždy jsem to zvládl na první pokus. Jednoduché, ale dostačující na to, udělat si pěkný výlet a zpestřit si ho něčím neobvyklým. Díky

[permalink]

Groundspeak Premium Member mezikk played it on 7/29/2018

Rating: 4 stars

Tohle byla ale poradne dlouha prochazka. Zkousel jsem ji odlovit najednou, ale z duvodu nedostatku casu se mi to nepodarilo. A tak dneska jsem navstivil posledni dve stage a finalku. Diky za kes.

[permalink]

Groundspeak Regular Member Persan played it on 6/23/2018

Rating: 3 stars

Dnes bylo celkem prijemne na delsi prochazku, finalka nalezena v pohode v miste, kde jsem v minulosti uz byl pro jine kesky. Dik.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Worfsson played it on 6/6/2018

Rating:

Čisté BF!

Když jsem se po delším čase díval na nové keše v okolí mé rodné Uhříněvsi, kromě knihobudky v Lipanech mě zaujalo, že se při návštěvách v oblasti opakují mnohé logy z tohoto wiga. Na mapě v blízkosti neblyo, tak mě to zase moc netrápilo, ale červíček pochybností byl zaset... Nicméně poslední z takovýchto logů (a amé vlastní keši) byl nakopávací - to wigo tu v blízkosti evidentně muselo mít finále a to jsme jako a) lokální patriot b) milec BF nemohl ignorovat. Provedl jsem tedy menší datamining logů - opravdu jen menší, bylo jich jen pár - a rovnou si vyhlédl potenciální cílovou lokalitu.

A protože ten den odpoledne se opravdu necelá hodinka naskytla, opět jsem výtahl kolo a vyrazil na menší cyklogeovyjížďku. Za chívli jsem byl na místě, jen tak pro jistotu, kvůli r-161, jsem nahodil c:geo a už jsem slézal z kola. Pohled stranou, zárodek geostezky či spíše polehaného místa v podrostu, trochu tělocviku a víte co? Byla tam!

To bylo pravděpodobně jedno z mých nejrychlejších BF, s nímž může soutěžit snad jen nález GC17TZ4 (Majákové) před pěti lety. Zdravím ownera a trochu se za ten brut omlouvám, ale troufám si říct, že povodí Botiče znám a v okolí finálky znám díky dětství každý patník... Díky za tohle brutální wigo!

[permalink]

View All Logs | Write Log