Latest Release:
1/11/2019
Version: 1.2
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

No attributes selected

I ❤️ Prague 

  • Average Rating: 4 stars
  • Created by: SikoCZ
  • Submitted by: Premium Member SikoCZ
  • Start at:  Play Anywhere
  • Location: n/a
  • Play Time: 2 to 3 hours
  • Date Added: 11/21/2018 12:58 PM
  • Last Updated: 1/11/2019 11:43 PM
  • Downloads: 891
  • Completions: 79

About This Cartridge
This game is dedicated to tourist geocachers visiting Prague: 15 touristic areas dispatched in Prague, you'll have to discover 5 of them while visiting Prague, yes just like a muggle tourist!

The problem is: you don't know where are those 15 spots! Just visit Prague like a muggle tourist would, and when you believe you might be in a touristic hotspot just run the cartridge and check for it.

You can start the game wherever you want, no need to deal with a particular order of finds. 

Starting Location
Prague 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member Metal Breath played it on 10/9/2019

Rating: 4 stars

Musím říci, že se mi tohle wherigo líbilo, i když jsem čekal, že pražské památky, které jsem si myslel, že by to mohly být, to fakt nebyly. Jaké to překvapení. Nakonec jsem dal postupně všech pět dohromady za 3 dny. Není moc času běhat po Praze, ale postupně jsem je samozřejmě našel. První dvě v pohodě, další tři postupem. Finále se mi líbilo, jasné umístění. Logbook vlhkostí nabyl a trochu do schránky možná prší. Snažil jsem si schránku trochu více stlačit a uchránit ji před deštěm. Díky za pěkné whereigo!

[permalink]

Groundspeak Premium Member MirexCZ played it on 10/9/2019

Rating: 4 stars

17:30 Volnou sérii "I ❤️" znám i z jiných měst, to by bylo, abych si neprošel i domovskou Prahu :-) Nějak jsem to extra neřešil a prostě, když jsem procházel centrem, wigo jsem spustil a zóny samy naskakovaly - některé byly samozřejmá tutovka, u některých překvapila absence zóny (třeba Rudolfinum), u některých míst naopak překvapila přítomnost zóny (odhalil jsem dvě mimo centrum a zjevné turistické cíle, a to na P8 a P3). Pak také zamrzela absence češtiny, přeci jen lze předpokládat že taková polovina hráčů budou domácí kačeři.
Ale to jsou detaily, wigo bylo pohodové a provedení finálky moc hezké, potěšilo. V dešti jsem tam s obrovským deštníkem pro pět lidí (jinej v práci nebyl) musel vypadat děsněěě nenápadně :) Díky za prima keš.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Solim played it on 9/20/2019

Rating: 5 stars


Odloveno, více na www.geocaching.com

[permalink]

Groundspeak Premium Member anezak played it on 9/6/2019

Rating: 4 stars

Tak tady to bylo dnes jen o zalogování do papírového logbooku a získání odemykacího kódu. Potřebný počet památek obejit již při předchozí návštěvě Prahy, ale to nezbyl čas dojít k finálce.
Díky za pěkné whigo.

[permalink]

Groundspeak Premium Member kubluck played it on 8/30/2019

Rating: 4 stars

Tak tento nápad na WIGovku nás celkom zaujal :) Je fajn, že človeku stačí nájsť len časť zo skrytých zón, a nie všetky :) Do turistických oblastí Prahy sa nám však väčšinou moc nechce kvôli množstvu ľudí, a tak nám trvalo pol roka, kým sme postupne našli aspoň 5 miest :) Dnes sme to konečne dorazili a mohli si ísť po finálku :) Na mieste nás čakalo veľmi pekné prevedenie, ktoré je však už mierne poškodené neopatrnou manipuláciou :/ TFTC

[permalink]

View All Logs | Write Log