Latest Release:
11/26/2018
Version: 1.1
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

No attributes selected

I ❤️ Prague 

  • Average Rating: 4 stars
  • Created by: SikoCZ
  • Submitted by: Premium Member SikoCZ
  • Start at:  Play Anywhere
  • Location: n/a
  • Play Time: 2 to 3 hours
  • Date Added: 11/21/2018 12:58 PM
  • Last Updated: 11/30/2018 10:39 PM
  • Downloads: 186
  • Completions: 12

About This Cartridge
This game is dedicated to tourist geocachers visiting Prague: 15 touristic areas dispatched in Prague, you'll have to discover 5 of them while visiting Prague, yes just like a muggle tourist!

The problem is: you don't know where are those 15 spots! Just visit Prague like a muggle tourist would, and when you believe you might be in a touristic hotspot just run the cartridge and check for it.

You can start the game wherever you want, no need to deal with a particular order of finds. 

Starting Location
Prague 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member REAL11 played it on 12/11/2018

Rating:

Byla to trochu cesta do neznáma po známých místech. Nakonec vše potřebné posbíráno a dnes jsem si došel i pro krabičku.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Vacerman played it on 12/11/2018

Rating: 3 stars

Myšlenka mne zaujala, její zpracování už tolik ne. Možná bych ocenil, kdyby Těch míst k navštívení nebylo celkem 15, ale třeba 40 a k návštěvě jich bylo potřeba třeba 15-20 s informacemi i o dalších zajímavých objektech. Takto jsem na pár podle mne jasných místech z mých tipovaných TOP10 na zónu nenarazil (něco už tu je v lozích i profláknuté), někde jsem musel hodně čekat, než jsem do zóny vešel, původní fotky v listingu mne spíše mátly... Po návštěvě dvou zón se mi podařilo spustit novou hru, tedy navštívené zóny smazat, ale pak už jsem šel na těch snad největších TOP5 a nějak jsem to poskládal.
Vyzvednutí kešky pak byla kapitola sama pro sebe. Díky přesnému označení oblasti, jednoznačné upřesňující nápovědě i typu kešky jsem už na pár metrů viděl, po čem jdu, tady nebylo co řešit, rozhodně jsem tu nic neoblézal ani nehledal. Přesto chvilku po vrácení kešky na její místo, když jsem se vracel zpátky na chodník, na silnici zastavilo malé stříbrné Hyundai (zřejmě ix20 nebo něco podobného) reg. značka 2AV 52 74 ze kterého vystoupili 2 muži. Původně jsem je tipoval na geokačery, ale jeden z nich se představil jako policista, ukazoval nějaký obstarší průkaz a pravil, že se nacházím v blízkosti chráněného objektu a ptal se, co tu dělám. Povídal jsem, že něco hledám, na doplňující dotaz jsem přiznal i kešku a že jsem ji už našel, on se ptal, jestli na to mám nějakou aplikaci se souřadnicemi, já pravil, že tato fungovala trošku jinak, ale v podstatě ano. Tím to skončilo a mohl jsem jít. Muži nastoupili do auta, to tu ještě chvíli stálo na blikačkách, pak se otočilo a jelo zpátky směrem, odkud přijelo. Doteď nevím, co si o tom mám myslet, jestli to byli nějací vtipálci geokačeři, podvodníci, co tu okrádají turisty, nebo skuteční policisté, ale dávám to sem pro info, kdyby se problémy opakovaly.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Bodlinka a Tom played it on 12/6/2018

Rating: 3 stars

Pekne wherigo, pri hre zadny problem, krome jednoho mista tutovky a k tomu dve zony temer zadarmo. Na svem Samsungu jsem nemel problem. Dekuji

[permalink]

Groundspeak Premium Member Zbypa played it on 12/5/2018

Rating: 5 stars

Hru na stejnem principu jsem hral uz v nekolika mestech a je dobre, ze vznikla i v Praze. Navstivil jsem nekolik mist, kde jsem myslel, ze by mohla byt zona, ale nebyla. Chapu, ze v Praze je hodne turistickych mist, takze se ne vsechny vejdou do tech 15. Nakonec zabralo pet nejvetsich tutovek a od jedne z nich jsem si rovnou dosel pro hezkou finalku. Diky za moc pekne wherigo.

[permalink]

Groundspeak Premium Member penkavky played it on 12/3/2018

Rating: 4 stars


Pěkne wherigo. Více na GC.com
Odehráno na Samsung Galaxy S5 (android 6.0.1)

[permalink]

View All Logs | Write Log