Latest Release:
1/11/2019
Version: 1.2
Price: Free
(release notes)

 

Attributes

No attributes selected

I ❤️ Prague 

  • Average Rating: 4 stars
  • Created by: SikoCZ
  • Submitted by: Premium Member SikoCZ
  • Start at:  Play Anywhere
  • Location: n/a
  • Play Time: 2 to 3 hours
  • Date Added: 11/21/2018 12:58 PM
  • Last Updated: 1/11/2019 11:43 PM
  • Downloads: 375
  • Completions: 34

About This Cartridge
This game is dedicated to tourist geocachers visiting Prague: 15 touristic areas dispatched in Prague, you'll have to discover 5 of them while visiting Prague, yes just like a muggle tourist!

The problem is: you don't know where are those 15 spots! Just visit Prague like a muggle tourist would, and when you believe you might be in a touristic hotspot just run the cartridge and check for it.

You can start the game wherever you want, no need to deal with a particular order of finds. 

Starting Location
Prague 

Recent Cartridge Logs:

Groundspeak Premium Member polnjumen played it on 2/10/2019

Rating: 4 stars

Vzhledem ke změně finálových souřadnic jsme si některé pamětihodnosti obešli dvakrát, některé jsme obměnili a na druhý pokus jsme si došli pro krabičku.
Vše proběhlo bez zádrhelů, zóny naskakovaly bez dlouhého čekání, takže spokojenost.
Díky!

[permalink]

Groundspeak Premium Member baloo_cz played it on 2/9/2019

Rating: 5 stars

Konecne se mi podarilo dobehnout si pro finale. Diky za zabavne wherigo.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Hupydup played it on 1/30/2019

Rating: 5 stars


#5825
Wherigovky mám hodně rád, takže jsem si s radostí stáhl cartridge a pustil se do hraní. Pěkný, originální námět na "průvodce" Prahou. Tak jsem se vžil do role návštěvníka matky měst a přemýšlel a odhadoval, jaké to památky dostaly tu čest být představeny. No a dneska jsem jsem měl trochu více času, tak jsem se toulal centrem a postupně získával "bodíky" až na mne najednou vykoukly i finální souřadnice. A měl jsem opravdu dost času, tak jsem se zastavil i pro finálku. Pěkné provedení jak vlastní hry tak i finálky. A když si k tomu připočtu, že tato wigovky byla moje jubilejní, 100., tak je jasné, že mašlička je na místě.

[permalink]

Groundspeak Premium Member obludak played it on 1/26/2019

Rating: 4 stars

#3233 🕑16:12 Už jsem měl prochozené wherigo I ❤️ Timișoara (GC76J82) a tak jsem si říkal, že bych konečné mohl dát pražskou verzi. Wherigo catridge běžela bez problémů. Jen jsem očekával, že budu mít na výběr z češtiny a angličtiny. Nejspíš to bylo způsobeno tím, že mám telefon v angličtině. Dále nebylo obsaženo pár dalších míst, kolem kterých jsem prošel. To by ale muselo být mnohem více skrytých zón. Nějak jsem si neuvědomil, že je míst jen 15 a tak jsem se rozhodl změnit trochu trasu. Catridge v.1.2 hrána na telefonu Nokia 5 (Android 9.0) přes aplikaci WhereYouGo app (v. 0.9.3). Logováno samolepkou. Díky za pěknou kešku. +FP

[permalink]

Groundspeak Premium Member dkroftov1 played it on 1/20/2019

Rating: 2 starsHráno už před měsícem. Jenže finálka nebyla. Dnes jsem zjistila, že je spuštěna. Zkoušela jsem to upradovat, ale nepodařilo se mi to. Musela jsem celé i s najitými lokalitami vymazat a nahrát znovu. Ach jo. Proč tam není uveden rozdíl od předchozích souřadnic?

Tuto hru znám už z jiných měst. Ještě, že tady bylo nutné najít jen několik lokalit.

[permalink]

View All Logs | Write Log