All Patnactikilo Logs

Page 1 of 5 1 2 3 4 5 > >>

Groundspeak Premium Member Sun-Man played Patnactikilo on 10/16/2022

Rating: 3 stars

Vedom si toho, ze peknych podzimnich dni uz bude mene a mene, jsem se rozhodl vyuzit volneho vikendu a pekneho pocasi a vyrazit na kolo. Cilem byl Letterbox Pres dva kopce, ktery jsem sice nenasel, ale pri te prilezitosti jsem nalezl radu jinych kesi, mj. tuto. Puvodne jsem se o toto wigo pokousel jiz na jare, ale do cile jsem dobehl doslova o sekundy pozde. V cili jsem tenkrat zpomalil, vedom si toho, ze to mam v kapse, kdyz v tom se mi zobrazilo, ze jsem limit nestihl. Myslim si, ze fyzicku mam, ale beh nesnasim, proto jsem se dnes na druhy pokus vydal na kole, coz uz byla pohodicka. Diky, Sun-Man

Rating:

Ve škole jsem měl 1500 asi za 11min neb jsem to chodil.To bylo před 30lety.Dnes jsem to zvládl na kole.Díky.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Broucicijovi played Patnactikilo on 9/15/2018

Rating: 4 stars

378 vteřin a bylo to :)
Dnes jsme měli naplánovaný výlet na Oslí stezku a ráno jsme si plánovali kam vyrazíme a protože tohle wigo bylo tak trochu při cestě vydali jsme se sem.
Když jsem hlásila u snídaně co jsem naplánovali a že si máme vzít krom vysokých bot i boty na běh někdo tak trochu neposlouchal a musel běžet v pohorách. Ale i tak to zvládnul.
Díky za prima nápad.
J* a J* a Ch* a Š*

[permalink]

Groundspeak Premium Member XiXi_team played Patnactikilo on 8/9/2018

Běh bolí, tak jsem to dal jinak dvojmo . V těch vedrech kolo bodlo. Pěkný nápad.

[permalink]

Groundspeak Premium Member zeva team played Patnactikilo on 5/10/2018

Děkujeme za super wherigo.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Lomnice played Patnactikilo on 2/27/2018

Předposlední dnešní naplánovaná keš cestou domů z pracovní cesty jsem si naplánoval toto běhací wherigo. Zima byla příšerná, ale při běhu jsem se docela zahřál. Do časového limitu jsem se nakonec dostal a ještě mi zbylo půl minuty k dobru. Díky za sportovní wherigo :-)

[permalink]

Groundspeak Premium Member Spackovi played Patnactikilo on 11/5/2017

Ujel otec v neděli po ránu na elektrokole, ale bez motorku, za 243 sekund. Skoro byl rychlý jak ti běžci. Díky za Wigo!