All KRKONOSSKE CASOVKY - BONUS Logs

Page 1 of 2 1 2 > >>

Groundspeak Premium Member penkavky played KRKONOSSKE CASOVKY - BONUS on 9/24/2023

Rating: 4 stars

Trasa pokořena 22.9.2023, zápis proveden dnes...
Více na GC.com

[permalink]

Groundspeak Premium Member Radek694 played KRKONOSSKE CASOVKY - BONUS on 9/27/2020

Rating: 5 stars


Díky za kešku 🙂👍🧰

** Tohle je moc pěkná keš rozhodně dávám FP + **

Odloveno společně s Koloušek001 🦌 , Xsobot12🍺 🍻 a Endym 🐕 🐾.

Asi po cca necelých 20 letech se vracím na Sněžku a do Krkonoš.
Na tohle jsme se těšil a odlov začal v 9h ráno. Nebylo to těžké. A byl jsem v cíli za chvilku.
Bylo to parádní a musíme si semka ještě někdy začátkem léta udělat výlet. Krkonoše jsou pěkné hory.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Benjo5 played KRKONOSSKE CASOVKY - BONUS on 9/25/2020

Rating: 5 stars

A grande finále. :-)
Letošní léto jsem se rozhodl vysbírat Krkonoše do čista a poznat je křížem krážem.
To samozřejmě obnáší odlov i těch nejtěžších kusů, co tu jsou. Reynevana 8, Vodopádů Krkonoš i této časovkové série. Ta mi nakonec byla velice příjemným průvodcem na několik výletů, kdy jsem vyšlápnul časovkový kopec a pak nahoře polovil keše po okolí.
Bonus jsem si nechal až jako poslední sedmou, aby to bylo stylové. Výšlap k Památníku jakožto nejvyššímu legálně přístupnému místu je k tomu opravdu zcela správným místem, tak jsem vyrazil. Zvlášť krpál od Richterovek na Výrovku je tedy v brutálním sklonu.
Ocenil jsem pomoc elektrokola, ale i tak jsem tedy byl nahoře dobře schvácený. Nicméně dal jsem to v kuse, od startu až k Památníku jsem si na zem nešlápl. Dosažený čas 31:26.
Celkově jsem tedy během posledních čtyř víkendů strávil tři v Krkonoších (a jeden v Tatrách), kdy byla tato časovková série pro mě hlavním cílem. Jsem rád, že jsem je dotáhl tedy úspěšně do konce všechny. Byl to výživný cyklo měsíc, takhle jsem se kole v životě nevyřádil. :-)
Díky tedy moc za celou sérii. Možná to někomu může znít všelijak, že jsem jezdil na elektrokole, ale pro mě jejich existence byla úžasným objevem. Vždycky jsem nesnášel jízdu do kopce, která mi celou cyklistiku dost znechucovala. A najednou už to není takový opruz a cyklistika mě začala skutečně upřímně bavit. Za to díky.
Finále pak odloveno den po výšlapu, skoro jsem při logování až musel zamáčknout slzu, že už je konec a mám to celé úspěšně hotové. Takže ještě jednou děkuji nejen za bonusovku, ale i za celou sérii. Vybarvit tuhle ikonku v centru Pece bylo opravdu náročné. ;-)

[permalink]

Groundspeak Premium Member Slezici played KRKONOSSKE CASOVKY - BONUS on 8/1/2020

Rating: 5 stars

Parádní časovkářský vrchol, díky moc za výzvu i nápad na celou sérii. Více na geocaching.com, ale bylo to snazší, než jsem se obával. Nahoře prostě nádhera.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Iwos played KRKONOSSKE CASOVKY - BONUS on 10/1/2018

Rating: 5 stars

Nádhera!

[permalink]

Groundspeak Premium Member Geo-Ondra played KRKONOSSKE CASOVKY - BONUS on 10/14/2017

Rating: 5 stars

Prostě paráda, stejně jako předchozích 6. :-) Více na GC.com :-)

[permalink]

Groundspeak Premium Member oldastar played KRKONOSSKE CASOVKY - BONUS on 8/24/2016

Rating: 5 stars

Zcela náhodou se mi objevila včera v GPS a tak jsem si řekl, že už jsem dlouho žádnou whereigovku nelovil. Ale jak na to, když mám obě kolena v háji a ženu s sebou? Řešením bylo elektrokolo. Snad není autorem zakázáno. Navrhoval bych jej jako třetí kategorii (solo, tým, elektro). Čas je 38:06, se dvěmi zastávkami na focení. Podle mého odhadu se to dá stáhnout až k cca 21 minutám . Jinak jsem to moc nehnal, aby to nevedlo k rozvodu a k poruše kolena.
Samotná cartridge je skvěle připravená, zcela funkční. Popis v listingu vedl k tomu, že jsem nikde nepochyboval, kudy kam.
Vlastní finále je bez chyby a nezbývá, než jen poděkovat a dát 5 hvězdiček.

[permalink]

Groundspeak Premium Member Atip played KRKONOSSKE CASOVKY - BONUS on 8/11/2016

Rating: 5 stars

Sice jsem autorovi na Valšovkách v logu sliboval, že příště už na kole, ale počasí chtělo tomu, abychom si o den prodloužili náš pobyt v Peci a vzhledem k tomu, že jsme do Děvína chodili na snídani a kola neměli, tak to nemohlo dopadnout jinak, než tak, že jsem svůj slib porušil.

Pořádně jsme se nasnídali a vyrazili na start. Ilona společně s antibiotiky, ale vysvětlil jsem jí, že časovka je myšlena tak, že se "jen" správně musí načasovat tempo a v klidovém režimu, přesně jak to říkal pan doktor, vyrazit na procházku. Spočítal jsem tempo, zapnul potřebné elektronické pomůcky a vyrazili jsme, k dodržování tempa pomohlo chytit Ilonu za ruku a mazali jsme nahoru. Předešli jsme pár turistů a moc mi nepomáhaly poznámky typu "Vám to ale šlape.", ale moje milá žena vydržela až nahoru a ještě si potom užila i zbytek výletu. Musel jsem se smekat a ukázat jí něco, kam by sama určitě nevyrazila a ono už se tam vlastně ani nesmí, je tam krásně, takže to dalo zapomenout na útrapy během zdolávání časovky. Nevím jak je to možné, ale máme uložený čas 65:60, já bych řekl, že to je 66 minut, ale android to počítá asi nějak jinak :) a koukám, že jsme šlapali na paty i některým cyklistům, to snad ani říkat nahlas nebudu a vymyslím jen nějakou pochvalu, abych na příští časovku nemusel sám ;).

Umístění finálovky jsem trochu tušil, občas tam zajdeme, Ilona kvůli a vždyť víte a já kvůli tomu, že se mi to líbí jak je to vytvořené, no, snad sem toho moc nevykecal. Bohužel od finále rovnou domů a už se těším na další návštěvu, už nic neslibuju, snad se mi povede svého věrného oře vzít s sebou, když spolu jinak trávíme skoro každý den.

Děkujeme za další časovku, zase jsme si jí užili, jen je mi divné, že výlet měl skoro třicet kilometrů, ono je tu tak krásně, že si člověk ani nevšimne co v klidovém režimu nachodí, naštěstí ;).

[permalink]

Groundspeak Premium Member SebbiDr played KRKONOSSKE CASOVKY - BONUS on 8/10/2016

Rating: 5 stars

Dnes úspěšně odloveno, díky za poslední kousek ze skvělé série, dávám maximální hodnocení.

[permalink]

Groundspeak Regular Member pavouci played KRKONOSSKE CASOVKY - BONUS on 8/6/2016

Rating: 5 stars

Dlouho jsem se těšil na bonusovku Krkonošských časovek a teď mě mrzí že už je konec:(.Samotné wigo je jako vždy perfektně připravené,náročná trasa s cílem na super místě a bezpečně uložená krásně provedená finálka.Hodnotím plným počtem hvězdiček.
čas v cíli 43:38

[permalink]


Page 1 of 2 1 2 > >>